Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

a testowal juz ktos E90?

 

Ja testowałem, fajna, ale rozmiary ją dyskwalifikują IMHO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest moja stara zabawka. Jak dla mnie super telefon. Lubie mieć i tel i aparat w jednym. To jest moj pierwszy SE i powiedziałem że już nie chcę Nokii Motoroli i td.

post-12273-0-71187900-1330789673.jpg

A to jest moja najnowsza zabawka Wczoraj odebrałem, jeszcze do końca nie rozgryzłem ale już wiem że jest najlepszy :shock:

pict3297cr0.jpg

post-12273-0-54497700-1330789676.jpg

Jeżeli chodzi o SE to mają najlepsze aparaty fotograficzne w telefonach na rynku. :shock: W Nokii za telefon który ma te same funkje co SE P1 trzeba zaplacić dużo więcej pieniędzy ;)

Jak dla mnie SE rządzi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P1 jest faktycznie super.

Mój ma jedną wadę: znajduje się w użytkowaniu mojej żony :?

(posiada simlocka Ery - kupiłem ją w ramach programu wymiany aparatów mojej szwagierki).

Czy ktoś się orientuje czy gdzieś we Wrocku da się ściągnąć blokadę?? byłem w kilku miejscach gdzie stwierdzali, że się nie da ;)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie mi powiedzieli że ściągnięcie Simlocka z P1 kosztuje chyba 300zł :shock: i nie wszyscy za to się biorą ;)

Ja na twoim miejscu bym poczekał jakieś dwa miesiące i będzie tańsze i będzie robione bardziej profesjonalnie.

A mojej żonie też się spodobał P1 ale całe szczęście że ja mam Erę a żona Plus :P więc mi nie będzie u niej działąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowy sklep internetowy, gdzie będzie można wirtualnie pobawić się oprogramowaniem każdego sprzedawanego tam telefonu:

 

http://www.tryphone.co

 

Na razie beta, ale kilka telefonów już jest do zabawy.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi P1 nie pasuje z serii p najmilej wspominam p910, przesiadłem sie na HTC TyTnII


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

ja wcześniej miałem se k600i

i nie pasowała mi klawiaturka,

potem miałem benq.... c81

i poza drobnymi problemami z softem :wink:

-rewelacja(trzymam go w zapasie)

a ten k800i(to prezent)

i faktycznie rewelacja

,,aparacik'' bomba :shock:

itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Minely ponad 2 lata odkad uzywam swojego w800i i przyszla pora na nowy telefon. Ale tak ogladam te nowe modele i mam wrazenie, ze technika w ogole nie poszla do przodu... Nie maja praktycznie nic do zaoferowania, poza jakimis pierdolami utrudniajacymi zycie (ekran dotykowy, przelaczanie muzyki poprzez potrzasanie telefonem itd.) Malo tego, SE przestalo montowac lampe blyskowa w telefonach spoza serii K. Czy W810i byl ostatnim telefonem do wszystkiego (zdjecia, muzyka) ? Moze mi podpowiecie jakies modele innych firm, bo ja w sumie orientuje sie tylko w SE.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojiro, Nokia E51. Ma wszystko co potrzebne wg mnie. Także WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o SE K800 to jak ostatnio leciałem samolotem 8godzin to używałem go do słuchania MP3. tylko do K800 trzeba dokupić karte. Ja mam 2gb :lol: bo z telefonem nie ma karty, ale w P1 jest juz w komplecie 512 i to też powinno wystarczyć. K800 tak naprawde ma wszytko co potrzeba. Teraz jest K810 i jak juz, to brać go. Moim zdaniem jest w tej chwili najlepszy wybór na rynku :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość libero

ja bym sie zasadzil na k850 :lol: Nie ma joysticka a w moim k800 on juz zaczyna niedomagac ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wlasnie skonczy sie wlasnie na k850i. Tylko tak troche dziwnie sie czuje, ze jedyne co bedzie lepsze niz w starym telefonie to aparat... Ta Nokia E51 wyglada fajnie, ale nadal za malo nowoczesna :lol:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
K800 tak naprawde ma wszytko co potrzeba. Teraz jest K810 i jak juz, to brać go. Moim zdaniem jest w tej chwili najlepszy wybór na rynku

 

to ten sam model co 800-etka

tylko z inna klawiaturką i ponoć mniej komfortową/wygodną

za to 850 faktycznie wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak jest K810 to jest K800 z inną klawiaturą no i nie jest tak gruby (nie ma tego garba od aparatu :lol: ) i klapka od aparatu tak się nie otwiera. A K850 to jest :shock: ale niestety Era nie ma w swojej ofercie więc kupiłem P1i :D tez jestem zadowolony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nadszedł czas na kupno nowej komórki. Na polu bitwy zostały tylko 2 modele - Nokia E90 i HTC Kaiser. Który lepszy? Rozmiar nie ma większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC zdecydowanie mam ten model i jestem zachwycony E90 może sie schować...;)


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako fan Eryków u użytkownik SE teraz chyba nabęde Nokię E51. Jest tania, wygląda jak telefon, ma nowoczesne bebechy i bodajze made in finland. Jedyna wada ze Nokia :)

Bo SE idzie juz w jakiejs zabawki a nie telefony. Same lustrzane czernie i oledowe wyswietalcze. Teraz cos ma byc na Symbianie o wygladzie telefonu ale ile mozna czekac. Telefon ma byc solidny, miec dobry kalendarz i wygodna klawiature i nie wygladac jak mp3 player. O! ;)

 

A póki co mam SE T68i (mam do niego słabość) i k700i (lepszy w środku niż na zewnątrz)

 

A tak w ogóle to nie ma to jak:

T28s

R520 - no już go już miałem ale wziąłem wtedy T68i

http://www.newworldtelnet.com/r520mb.gif


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wyboru między htc i e90 to tylko htc, z tym że wymiary jak dla mnie są dyskwalifikujące. No i windows mobile :/ , sam zanabyłem nokię e51 i im dłużej jej używam to utwierdzam się w przekonaniu że to jeden z lepszych telefonów ostatniego czasu. Mały, płaski, w stalowej obudowie, z wifi, na symbianie, piekielnie szybki, irda, bt, mnóstwo aplikacji, dobry wyświetlacz, średni aparat, dobra bateria. Po ostatnich porażkach nokii i całej skopanej serii N to jest telefon godny polecenia.


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SonyEricsson K850i, dobre to w miarę czy jakaś lipa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

fajny,ale powiadaja ze klawiatura lipna

najlepsza chyba była w 800 ale tam znowu jest dzojstik(czyli minus-mało precyzyjny)

a w 850 ni ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go w ciemno przez internet i czekam co mi to przyjdzie, te przyciski faktycznie jakieś dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwal się nowym telefonem jak już dostaniesz ;) i napiszesz jak się używa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.