Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash
(...) Co do mułów z Nokii - uwierz mi, że tam nie pracują muły (nie jestem fanem Nokii pomimo faktu, że aktualnie posiadam suchawkę tej marki). Firma wychodzi z założenia (pomimo faktu że dodaje różne bajery), że telefon to jednak telefon i nikt na nim telewizji oglądał nie będzie. (...)

Jasne - vide model N92, a później N77.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Fakt te modele posiadają standard TV - DVB-H, ale ilość egzemplarzy jednego i drugiego modelu sprzedanych razem na całym świecie można policzyć na palcach obu rąk. Wybacz więc, ale nie brałem pod uwagę :razz: Poza tym ilość sprzedanych telefonów i ten ich standard TV mówią same za siebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: U nas z etgo co pamiętam w ogóle nie weszły na rynek a to z powodu że TV-DVB-H w ogóle praktycznie się nie rozwija. Mówiąc szczerze o tych modelach Nokii praktycznie się nie mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

mabok jak zwykle z ksiezyca spadł

:neutral:

-gdzie w salonie oferowali te zabawki nokii ???

chyba tylko na targach

 

ps.

przenośne tv jeszcze mi sie nie przydało

ale opracowałem pare zastosowan powyzszego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,

nadszedł czas pomału rozstania się z moim "gejem" (Nokia N-Gage)

 

wymagania

- gps

- mp3

- radio

- symbian

- szybki procesor

 

zna ktoś podpowiedź?

 

Samsunga SGH-G810

samsung_sgh-g810_3.jpeg

 

-gps- jest

-mp3- jest

-radio- jest

-symbian- jest

-szybki procesor- jset

 

Bateria 1200 [mAh]

 

http://gsm.magazyn.pl/telefony-komorkowe/S.../samsungsghg810

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co uwazacie o iphone apple 8gb ?? 16 gb ?? czy sa jakies roznice miedzy tymi iphonaMI czy tylko pamiecia sie roznia


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiecia niczym innym.generalnie jest ok ale..mialem 2G z USA teraz mam europejskie 3G z Ery i sa roznice...

1.Ipod gra ciszej niz w poprzedniej wersji(ponoc to kwestia ograniczenia glosnosci na europe)niewiadomo czy ta blokade uda sie zdjac-mnie to denerwuje na przyklad.

2.Caly czas musi byc wlaczony slownik jakiegos jezyka obojetnie czy piszesz smsa czy maila.(na cholere to jest ponoc da sie to zmienic ale z normalnych ustawien telefonu nie ma takiej opcji)

3.Miala byc rewolucyjna bateria ale jak na razie zmian na korzysc nie zauwazylem

4.Oryginalne sluchawki to dalej szajs jak we wszystkich produktach Apple (zal im pare dolcow..)

poza tym telefon jest ok ja go lubie mialem mnostwo telefonow na ogol najwyzsze nokie i motorole i ....Iphone dziala nie wiesza sie,nie trzeba wgrywac co chwile softu i jest fantastycznie wykonany!

No cóz dokonuje zmian w tym poście:

Apropo punktu pierwszego już nieaktualne to była wina przejściówki do innych słuchawek ktora była potrzebna w 2G a w 3G zbyteczna i psuła dżwiek...Apropo punktu 3 jest znaczna poprawa mój pierwszy egzemplarz był wadliwy dostałem nowego Iphona trzyma 3 dni...to tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wiadomosc zastanawiam sie bo cena w erze znaczaco sie rozni a jesli to tylko pamiec to ja nie potrzebuje miec w komorce wszystkich fimow jakie tylko wyszly !!!!!


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
dzieki za wiadomosc zastanawiam sie bo cena w erze znaczaco sie rozni a jesli to tylko pamiec to ja nie potrzebuje miec w komorce wszystkich fimow jakie tylko wyszly !!!!!

 

Gdybys chciał kupić AjFona 3G :razz: w Erze to polecam zrobić to telefonicznie u konsultatna (pod warunkiem, że przedłużasz umowę) bo u nich cena znacząco różni się od tej salonowej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16GB a żadnego filmu nie zaladowalem nigdy za to bardzo dużo muzyki.no i zdjęcia.wcześniej miałem 8GB i była prawie załadowaną.różnica w cenie mała w erze lepiej 16 weź.(zależy wprawdzie od abonamentu ja dostałem go za 50zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybys chciał kupić AjFona 3G :razz: w Erze to polecam zrobić to telefonicznie u konsultatna (pod warunkiem, że przedłużasz umowę) bo u nich cena znacząco różni się od tej salonowej :mrgreen:

 

Jeżeli to nie tajemnica to jaka była różnica między salonem a BOA ? Niestety abonament mam niski więc nie wiem ile można stargować :lol:


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Gdybys chciał kupić AjFona 3G :razz: w Erze to polecam zrobić to telefonicznie u konsultatna (pod warunkiem, że przedłużasz umowę) bo u nich cena znacząco różni się od tej salonowej :mrgreen:

 

Jeżeli to nie tajemnica to jaka była różnica między salonem a BOA ? Niestety abonament mam niski więc nie wiem ile można stargować :lol:

 

Podam na przykładzie kolegi. W salonie przy przedłużeniu umowy po raz kolejny zaproponowali mu 569zł na 36 miesięcy umowa, dzwoniąc do BOA kupił telefon za 8zł. Jedyna niedogodść to fakt, że kurier miał być w przeciągu 2 dni a już minęły 4 i nikogo nie widać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Faktycznie, w Orange również jest różnica w cenie jeśli kupujesz przez internet na ich stronie albo w salonie. Nie mam pojęcia dlaczego ale tak jest :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Faktycznie, w Orange również jest różnica w cenie jeśli kupujesz przez internet na ich stronie albo w salonie. Nie mam pojęcia dlaczego ale tak jest :razz:

W Orange to już w ogóle można pokombinować. Na moim forum miałem kiedyś kolesia, który pracował w Orange i takie rzeczy robił że szok. Sprzedawał telefony po złociszu, które normalnie kosztowały po parę setek złotych, a na abonamenty robił promocję, że na przykład obniżał ze 100zł na 12,50zł (przykład autentyczny). Tak można pewni u każdego opa, tylko tam trzeba kogoś znać :mrgreen: Zwykłym szaraczkom nadal pozostaje płacenie niebotycznych kwot za ich usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem właśnie na myapple.pl o tym jakie ludzie muszą numery robić żeby im spuścili z ceny lub dali promocje... okazuje się, że najlepszą metodą jest szantaż :lol: czyli rezygnacja i przejscie do konkurencji. Mimo wszystko, to co się dzieje niestety globalnie w PL to po prostu żałosne. Należałoby wprowadzić im system prowizyjny, może zależałoby im na kliencie.


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie era telefonicznie proponowala Era 200 za 170 brutto na przedluzeniu umowy.Poszedlem do kolegi i zalatwil mi ere 200 za 100zl brutto.niezle 500 minut za 100zl..TPsa wymieka...Iphona 16Gb dostalem za 50zl.defakto gdybym go teraz sprzedal to prawie dwa lata za darmo gadam...Zle nie jest..:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
W Orange to już w ogóle można pokombinować. Na moim forum miałem kiedyś kolesia, który pracował w Orange i takie rzeczy robił że szok. Sprzedawał telefony po złociszu, które normalnie kosztowały po parę setek złotych, a na abonamenty robił promocję, że na przykład obniżał ze 100zł na 12,50zł (przykład autentyczny). Tak można pewni u każdego opa, tylko tam trzeba kogoś znać :mrgreen: Zwykłym szaraczkom nadal pozostaje płacenie niebotycznych kwot za ich usługi.

 

Niestety, jeśli pracuje się w Orange to może tak jest, ale jeśli pracujesz dla Orange to nie ma szans na jakiekolwiek upusty. Co najwyżej mogę wam powiedziec jakie telefony zalegają na magazynie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedron
najlepszą metodą jest szantaż czyli rezygnacja i przejscie do konkurencji
nie zawsze skutkuje mialem taka sytuacje i zrezygnowalem z sieci era przechodzac do idei(orange) a teraz po 8 latach bycia u jednego operatora zmieniam na plusa bo generalnie maja klienta w d*pie wylaczaja nawet roming a jak sie czlowiek pyta kiedy i kto wydal takie decyzje nikt nie potrafi wytlumaczyc :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może uzywa HTC Touch Diamond albo bawił się tym i może mi powiedzieć coś więcej na temat tego telefonu. Z tego co ja słysząłem to jest lepiej wykonany od Iphone 3G.

Mam w tej chwili Sony Ericsson P1 i tak się zastanawiam na co zmienić,

mam kilka opcji:

HTC Touch Diamond

IPhone 3G

Sony Ericsson X1 który jest w Erze jeszcze nie dostępny :cry:

Samsung SGH-i900 Omnia

 

A może macie inne opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Co do tej 4 którą wskazałeś, iPhone odpada w przedbiegach, nawet nie bierz pod uwagę. Co do pozostałej 3 wybór będzie baaaaaaaaaaaardzo trudny. Diamondem zachwycają się wszyscy, trochę o nim słyszałem, więc wybór raczej pewny. Omnia i X1 (Xperia) to nowości więc też kuszą, mają świetne interfejsy. Jeżeli ja miałbym wybierać to pomiędzy X1 i Diamondem. Jeżeli chodzi o dizajn to HTC przegrywa z SE. Funkcjonalność jest bardzo podobna. Co do X1 wiadomo kiedy ma byc w Erze ?

PS

Tu masz malutkie porównanie - http://www.x1i.mobi/iphone-xperia-htc-touc...porownanie.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z tym iphonem? Warte to cos, czy lepiej sobie glowy nie zawracac? Uzywam teraz Nokii E50 i generalnie jeste zadowolony, ale w zwiazku z tym, ze mam akurat taka mozliwosc zastanawiam sie czy moze warto wymienic E50 na gadzet od Apple? Generalnie zalezy mi na przyzwoitym dostepie do internetu (przegladarka i poczta), bezproblemowym korzystaniu z multimediow i sprawnej komunikacji bluetooth (mam w aucie zestaw hf na bletooth). Tak wiec czy warto i gdzie kupic? Czy faktycznie u konsultanta jest znacznie taniej niz w salonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam to co napisalem apropo tego ze Iphone 3G gra ciszej od Iphona 2G.Powodem tego bylo zastosowanie przeze mnie taniej przejsciowki(adaptera na sluchawki)ktora w Iphonie 3G nie jest potrzebna!Nie wiem czy to jej zla jakosc byla powodem takiej sytuacji czy cos innego.Takze teraz wymiata i jestem zadowolony.Nawet bardzo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jak to jest z tym iphonem? Warte to cos, czy lepiej sobie glowy nie zawracac? Uzywam teraz Nokii E50 i generalnie jeste zadowolony, ale w zwiazku z tym, ze mam akurat taka mozliwosc zastanawiam sie czy moze warto wymienic E50 na gadzet od Apple? Generalnie zalezy mi na przyzwoitym dostepie do internetu (przegladarka i poczta), bezproblemowym korzystaniu z multimediow i sprawnej komunikacji bluetooth (mam w aucie zestaw hf na bletooth). Tak wiec czy warto i gdzie kupic? Czy faktycznie u konsultanta jest znacznie taniej niz w salonie?

Generalnie do tych rzeczy ktore wymieniles Iphone jest w porzadku.Ja do tego go uzywam.Pewnie znajda sie tacy co beda psioczyc ale tak jest ze wszystkim.Fajny telefon lacznie uzywam go prawie rok (najpierw 2G teraz 3G)i zamieniac nie zamierzam.pobaw sie nim troche u kogos i zadecydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio bawiłem Samsungiem Omnia i powiem szczerze , że żadna rewelacja , wszystko prawie musisz robić długopisikiem , bo za małe ikonki na palec albo wciskasz kilka na raz , pytałem się dziewczyny ile bateria trzema to chyba sama nie wiedziała ale powiedziała, że 4 dni, pewnie w stanie spoczynku , system windows mobile ogólnie kiepsa riposta na Iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
.......system windows mobile ogólnie kiepska riposta na Iphone

 

Mogę powiedzieć tylko tyle: HE HE HE.

Po pierwsze Windows Mobile jest o niebo lepszym systemem niż to co oferuje Apple, poczytaj trochę na forach o PDA, po drugie ciężko powiedzieć że to riposta, bo WM było sto lat przed Jabłuszkiem. Jak dla mnie Ajfon 3G to zwykła zabawka i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.