Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

HTC jest super wykonany i wyglada pieknie ale nie ma rozbieranej baterii co dla mnie jest minusem. Zatem raczej odpada.

LG bawilem sie dzisiaj i wyglada naprawde swietnie szczegolnie ten rozciagniety ekran sprawiajacy wrazenie ogromnego. Ale w Samsungu bardzo podobaja mi sie te intensywne kolory.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Co Wy macie z tymi nierozbieralnymi bateriami? Ludzie, tacy jak jak, lubiący telefony zmieniają co pół roku. Zwykły zjadacz chleba zmienia co dwa lata. Przecież ta bateria spokojnie podziała dwa lata. Wy za to otrzymujecie monobloka, który nie trzeszczy, nic się w obudowie nie ugina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie wymieniałem baterii w telefonie. W moim sporo ponad 3.5 rocznym iPhone nadal działa nie gorzej niż nowa. Podobnie w dwóch lumiach 800, choć tylko jedna jest intensywnie używana. Dlatego dla mnie nierozbieralna na obudowa nie jest wadą. Wręcz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ?? To poczekaj az Ci sie taki tel zwiesi na amen, np przy budziku dzwoniacym, albo nawet bez niczego zlapie zwieche. Widzialem taka xperie t czy m kolezanki w pracy. Czekanie az tel padnie zostalo tylko, i tak dzwonil kilka godzin.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z xperią, ale iPhone bez problemu resetuje bez wymiany baterii. Raz w ciągu tego okresu zaliczył mi zwiechę i reset się udał bez kłopotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ?? To poczekaj az Ci sie taki tel zwiesi na amen, np przy budziku dzwoniacym, albo nawet bez niczego zlapie zwieche. Widzialem taka xperie t czy m kolezanki w pracy. Czekanie az tel padnie zostalo tylko, i tak dzwonil kilka godzin.

 

Kosma to po pierwsze, bo tzw miekki reset nie zawsze działa, szczególnie w takich przypadkach...

 

Co Wy macie z tymi nierozbieralnymi bateriami? Ludzie, tacy jak jak, lubiący telefony zmieniają co pół roku. Zwykły zjadacz chleba zmienia co dwa lata. Przecież ta bateria spokojnie podziała dwa lata. Wy za to otrzymujecie monobloka, który nie trzeszczy, nic się w obudowie nie ugina...

 

...a poza tym po roku użytkowania w SGSIII bateria nie wytrzymywała do wieczora, więc wymieniłem na nową dodatkowo na większą i nie mam problemu.

Biorąc pod uwagę że jestem "zwykłym zjadaczem chleba" ma to dla mnie znaczenie.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Diego :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukacie problemów których nie ma. Jeśli po roku użytkowania tak Ci spadła wydajność baterii to coś nie bardzo ją traktujesz. No chyba, że nie wypuszczasz telefonu z ręki, albo samsung produkuje taką kaszanę. Choć moja córka sGs III dosłownie zarzyna i nie ma problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczekaj adi na taka fest zwieche, kazdy telefon moze to spotkac, bez wzgledy na specyfikacje, producenta czy co tak jeszcze moze wymienic. W takim np Samsungu wyciagasz baterie i szafa gra :P:P:P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Xperia T zawiesila sie totalnie, jednak po naciśnięciu jakiejś kombinacji klawiszy byl reset (nie pamiętam jakiej, sprawdziłem w google)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie było tak źle, jak hard reset zatrybił.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to, że obawiając się hipotetycznej zwiechy (która np mi nie zdarzyła się od ponad 20 lat używania telefonów komórkowych) rezygnujecie z estetyczno funkcjonalnych korzyści telefonów z wbudowaną baterią. Wszystko może się zdarzyć. Jednak bardzo rzadko, a dzisiejsze tel sobie z tym radzą. Gdzieś wyczytałem kiedyś, że te magiczne kombinacje przycisków powodują takie odcięcie napięcia jak wyjęcie baterii. A bateria traktowana dobrze odwdzięczy się długą i wydajną pracą. Czego wszystkim życzę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W każdym telefonie nierozbieralnym pomaga reset przez kombinację klawiszy, nie spotkałem przypadku, aby to nie pomogło. Działało mi to na Androidzie, WP8.0 i ostatnio na iOS - gdzie aplikacja Instagram całkowicie zawiesiła telefon.

Co do reszty zgadzam się z tym co Adi napisał w ostatnim poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem uruchomione aplikacje "zjadają" baterię. Tak miałem swego czasu w SGS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A moim zdaniem absolutnie nie warto. Fajnie będzie do momentu aż się nie popsuje, a co potem? Brak polskiej dystrybucji, serwisów w kraju z mojego punktu widzenia zabija takie oferty. Swoją drogą One świetna relacja cena/ jakość.

Są już sklepy oferujące tego typu smartfony i świadczące usługi gwarancyjne. Poza tym nie zapominaj o odpowiedzialności sprzedawcy względem kupującego. Jak Ci się zepsuje odsyłasz do niego i niech on się martwi co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej/najtaniej/najbezpieczniej kupić to Oppo 7? Tylko płatność PayPal u mnie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Gdzie najlepiej/najtaniej/najbezpieczniej kupić to Oppo 7? Tylko płatność PayPal u mnie wchodzi w grę.

Wyboru za dużego nie masz. Na naszym allegro:

16GB - http://allegro.pl/oppo-find-7a-16gb-2-3ghz-ciemny-bialy-nowosc-gw-i4488911368.html

32GB - http://allegro.pl/oppo-find-7-32gb-2-5ghz-ciemny-bialy-nowosc-gw-i4488911382.html

lub pozostaje bezpośredni zakup i wtedy masz płatność PayPalem:

http://europe.oppostyle.com/find-7/98-find-7-astro-black.html

Pamiętaj, że Oppo Find 7, a w zasadzie zainstalowany tam Color OS nie ma języka polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie moze problem z Samsungiem, ze bateria grzeje?

Czasem to naprawde jest na maxa goraca i wplywa to na dlugosc zycia baterii....

 

Telefon nie podlaczony, wkladam do kieszeni i po jakims czasie zaczyna sie nagrzwac, sam. Nie kazdego dnia ale czesto.

 

Dzieki za informacje jak macie tez cos takiego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważylem żeby nieużywany się nagrzewał.

Ostatnio jak uzywalem fona na plazy z max jasnoscia i w sloncu to wyswietlacz aż parzył

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, to miejmy nadzieje, ze nie zacznie sie nagrzewac :)

 

nie mowie o sytuacji kiedy jest w sloncu, wtedy do na nim mozna jajko sadzone przygotowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was HTC ONE M8?

Jak się sprawuje bateria 2600 mAh w tym modelu?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzaj sobie procesy jakie masz uruchomione.

Przywróć do stanu fabrycznego.

Poczytaj na stosownych forach,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tego telefonu, ale jestem ciekawy opinii innych.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem ostatnio reset/format calego telefonu, zrobilem dezinstalacje wielu aplikacji a problem ciagle na miejscu. Nie jest na  gwarancji wiec... Zmienialem tez baterie, wiec to raczej nie wina baterii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kolega z pracy miał to samo w HTC - winna była bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.