Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem, dlaczego spadłyby im dochody ze sprzedaży akcesoriów po wprowadzeniu wydajniejszej baterii? Wydaje mi się że są jakieś problemy techniczne i tylko dlatego nie pojawił się taki smartphone do tej pory, to jest obecnie największy ból w używaniu tych urządzeń i firma która by go rozwiązała w moim przekonaniu pozamiata konkurencję.

 

A czego nie rozumiesz?

Przykład pierwszy z brzegu bo z mojej firmy (i pewnie wielu innych gdzie się używa sporo telefonu): telefon + ładowarka domowa + ładowarka samochodowa + ładowarka (ewentualnie dodatkowy kabel USB-oryginalny) w firmie.

Czyli 3 ładowarki łącznie zamiast jednej.

Gdyby nie istniał problem baterii to wystarczyłaby jedna.

Pomyśl sobie ile to dodatkowych ładowarek / kabli usb w skali globu.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Moj SG3 jest zamulony jak staw proboszcza. Czasem po nacisnieciu na Galeria trzeba czekac nawet 2 sekundy nim otworzy folder. Czy przyczyna moze byc to, ze wiekszosc zdjec jest zapisywana automatycznie na karcie (64Gb) a nie w pamieci telefonu? Czy aplikacje, ktore sa na karcie moga spowalniac telefon? Czy po prostu trzeba mi juz nowy?  ;)  Nie mam zainstalowanych wielu aplikacji ale mam wrazenie, ze w miare jak telefon pobiera aktualizacje to rowniez staje sie wolniejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wolną kartę, to i kompy z NASA nie przyśpieszą wczytywania z niej danych. Większość ludzi kupuje te tańsze i wolniejsze, "bo co to za różnica".


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Toshiba 30MB/s. Jakie sa najszybsze i czy to jest przyczyna zamulenia? Nigdy sie tym wczesniej nie interesowalem.

 

wzx3GK.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Przecież te ładowarki można kupić dowolnej firmy i producent telefonu nie dostanie z tego ani złotówki. Do tego kabel USB można kupić za 5zł więc faktycznie złoty interes.

 

Serio.

Nie wiem czy wiesz ale ładowarki "nieoryginalne" i tak samo kable często nie działają ze sprzętem Apple lub działają tylko jakiś czas.

Więc jesteś powoli skazany na używanie oryginalnych akcesoriów.

 

Poza tym w innych krajach ludzie często używają oryginalnych akcesoriów a nie najtańszych zamienników.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nokia ja po tym jak mialem e52 stwierdzilem ze noki juz nie dam zarobic. Windows tak.ale nie na nokí bo to psujacy sie szmelc i nowe nokie z jakoscia 3310 nie maja nic wspolnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darecki może spróbuj zrobić przymiarkę większego telefonu, bo te 4.5' strasznie zawęża pole działania. No chyba, że masz małe dłonie i obsługa obiema dłońmi po prostu odpada dla Ciebie.

Duże smartfony są jak patelnie :) mam wrażenie, że takie duże i płaskie musi "strzelić" a ja że tak się wyrażę nie jestem "garniturowcem" :) Tak więc mój typ - wytrzymały i kompaktowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem - myliłem się :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w dalszym ciągu mętlik w głowie. Muszę kupić jakiś nowy telefon. Bawiłem sie już kilkunastoma telefonami w saturnie, różnymi telefonami znajomych. przejrzałem na necie mase recenzji z telefonami i mam mętlik w głowie. Na iPhone mnie nie stać a podoba mi się najbardziej. Chce kupić coś do tyś zł więc jestem spisany na androida. Miałem już telefony z androidem i średnio byłem zadowolony. Ale tak się zastanawiam i :

Samsung Galaxy S3 - zarąbista matryca, świetne kąty widzenia, świetne kolory. ale ten beznadziejny touchwiz i brak lte :-/

Motorola moto G- podobno bardzo płynne działanie ale wygląd jak dla mnie beznadziejny

Sony Xperia V lub SP wyświetlacze do bani, czarny jest szary i kąty widzenia też gorsze jak w galaxy S3

LG nexus 4 - czysty android więc chyba płynne działanie ale są problemy z głośnikiem który lubi wydawać dziwne dźwieki

HTC - ogólnie do wszytkich HTC straciłem zaufanie po tym jak miałem beznadziejnego ONE V

Huawei Ascend G6- fajny z wyglądu ale interfejs za bardzo iPhonowy co do płynności działania to nie wiem no i to bleee chińczyk

 

Narazie najbardziej jestem skłonny kupić coś od Samsunga albo Moto G. Poratujcie i powiedzcie co najlepiej kupić do tyś zł. Żeby stosunek cena jakość był jak najpeszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

A dlaczego nie chcesz czegoś z WP np Nokia Lumia 920 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponury, jest S3 z LTE, model i9305 który kupisz bez problemu za tysiaka, z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją. Sam na takim śmigam, od zwykłego S3 odróżnia go również ilość ramu, czyli 2GB. Dobrze lata, ten dodtakowy gigabajt robi różnicę.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toshiba 30MB/s. Jakie sa najszybsze i czy to jest przyczyna zamulenia? Nigdy sie tym wczesniej nie interesowalem.

 

wzx3GK.jpg

 

 

To jest szybka karta class 10, czyli powinna śmigać, Wychodzi na to, że tel muli :(


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie chcesz czegoś z WP np Nokia Lumia 920 ?

Kosztuje ponad tyś zł. W sumie mógł bym troszkę dołożyć ale strasznie sie zraziłem do noki po tym jak miałem E 52 i podczas odbierania smsa zanim zdążyłem go przeczytać walnęła mi plyta główna i tel do tej pory lezy zepsuty w szufladzie. Głośnik też w tym telefonie działał do bani a redukcja szumów wycinała całe wyrazy z rozmowy, wyświetlacz musiałem wymienić bo pękną właściwie bez powodu od noszenia w kieszeni. Więc po tym bublu przysiągłem sobie że już nigdy więcej noki a na owe czasy dałem za niego 1200 zł. Druga sprawa to windows phone który jest jeszcze troszkę niedopracowany i mimo wiekszej stabilności od androida ma moim zdaniem inne wady które go czynią w dalszym ciągu gorszym systemem. Może gdybym dostał taką nokie na chodź by dwa dni do przetestowania to bym się przekonał ale w ciemno nie zaryzykuje kupna a) noki b)windowsa phone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponury, jest S3 z LTE, model i9305 który kupisz bez problemu za tysiaka, z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją. Sam na takim śmigam, od zwykłego S3 odróżnia go również ilość ramu, czyli 2GB. Dobrze lata, ten dodtakowy gigabajt robi różnicę.

Ale w jakich sklepach sieciowych go dostane typu saturn, rtv euro agd, neonet itd...? Z alldrogo albo z jakiegoś niewiadomego pochodzenia nie chce kupować.

Szukałem go i nigdzie nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego wziąłem właśnie z allegro, z przedłużenia umowy. Dostałem dowód zakupu, telefon i pudełko z tym samym nr imei więc jest wszystko ok. Inaczej  bym nie kupił, bo bez tego nie ma gwarancji legalności i prawa do napraw w ramach gwarancji. W sklepach niestety brak, dlatego poszedłem taką drogą.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego wziąłem właśnie z allegro, z przedłużenia umowy. Dostałem dowód zakupu, telefon i pudełko z tym samym nr imei więc jest wszystko ok. Inaczej  bym nie kupił, bo bez tego nie ma gwarancji legalności i prawa do napraw w ramach gwarancji. W sklepach niestety brak, dlatego poszedłem taką drogą.

No własnie ale masz pewnie brandowanego softa prawdopodobnie z play bo w tej sieci były dostępne te telefony. A z tymi tel z allegro jest tak że ktoś sie pobawi tydzień a później nakleja folie i sprzedaje jako nieużywany. Mnie irytuje troszkę jak mam branda sieciowego na sofcie a bez sensu w nowym telefonie wgrywać soft od nowa bo później to różnie bywa i nie koniecznie będzie chodzić tak jak powinien. Więc w grę wchodzi tylko nowy ze sklepu. Szkoda że nie można w żadnym sklepie dorwać tego S3 LTE, bo szczególnie w kolorze szarym wygląda fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mam go z Play, ale plombę na pudełku przeciąłem sam :) Co do softu, Play to nie Orange, dostajesz powitanie i kilka appek - proste do usunięcia. Poczytaj o tym, nie mulą swoim abonentom telefonów na szczęście.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Lumie 920 możesz wyrwać już za niecałe 1 k PLN. Nokia e52 to zupełnie inna era telefonów niż Lumia, pamiętaj że 920 była flagowcem Noki tak samo jak S III Samsunga. Co do WP to nie słyszałem złej opinii o tym systemie (opinie znajomych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ponury_Żniwiarz - jeśli nie podoba Ci się Moto G, to IMO w kategorii do 1000zł tylko Lumia 920.

Co do Xperii V - fakt, czarny może nie jest jak smoła ale po co Ci to? U mnie kąty widzenia są bardzo OK, a rozdzielczość jest wyborna.

To jeden z najlepszych wyświetlaczy jakie wstawia Sony do swoich smartfonów. Kolory są żywe, nie ma mleka jak w Xperii Z1. Tylko czarny jest mocno szary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash jakiego masz andka w swoim Sony, i ile ramu pożera on po wyczyszczeniu pamięci ? A tak chwilę po, żeby procesy narzucane przez system się włączyły.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam wgranego Żelka (4.3). Pamięci nie czyszczę, bo nie ma potrzeby. Co można było wywalić, wywaliłem. Co się dało wyłączyłem - mam na myśli to z czego się nie korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

To jest szybka karta class 10, czyli powinna śmigać, Wychodzi na to, że tel muli :(

Czyli co teraz? Jest sposob na odmulenie? Jest cala masa jakis glupawych aplikacji , ktorych nie mozna odinstalowac. One juz byly zainstalowane w nowym telefonie i widze, ze caly czas maja ochote sie aktualizowac. Mysle, ze sa w czesci odpowiedzialne za mulenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wgranego Żelka (4.3). Pamięci nie czyszczę, bo nie ma potrzeby. Co można było wywalić, wywaliłem. Co się dało wyłączyłem - mam na myśli to z czego się nie korzysta.

 

Chciałem żebyś mi powiedział, bym mógł to odnieść do sytuacji u siebie i stwierdzić czy mam dużo syfu o którym nie wiem :) To był oficjalny update czy jakiś custom. Weź wyczyść i mi powiedz, nie bądź żyła :P

 

EDYTKA ; Romseyman, z jakiej sieci masz telex ?

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Żelka mam oficjalnego. Sprawdzę w domu, bo dałem go ostatnio żonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.