Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Folia ma jakiś tam wpływ, spadek czułości może zależeć od foli jak i modelu telefonu.

Oba telefony które teraz używam mam z folią i w silikonach. No ale ja często zmieniam telefony a taki bez rys itd. łatwiej sprzedać.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folia ma jakiś tam wpływ, spadek czułości może zależeć od foli jak i modelu telefonu.

Oba telefony które teraz używam mam z folią i w silikonach. No ale ja często zmieniam telefony a taki bez rys itd. łatwiej sprzedać.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam szkło na wyświetlacz. Zadnej róznicy w dotyku, kolorach itp. Bardzo łatwo się zakłada. Używam i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam szkło na wyświetlacz. Zadnej róznicy w dotyku, kolorach itp. Bardzo łatwo się zakłada. Używam i jestem zadowolony.

Wizualnie rózni sie od folii?

Jakiej firmy polecasz?

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie różni się, oczywiście na plus. Mam szkło założone na Iphone5s i jest całkowicie nie widoczne. Polecam szkło firmy BENKS KR - 0,2mm grubości. Dosyć drogie, ale warto. Są jeszcze tańsze ale grubsze - 0,3 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś na temat aktualizacji Note 3 XEO?

Nie do końca ogarnąłem w sieci o co kaman...Jak dla mnie to jakaś aktualizacja...

Czy kupując telefon w wersji XEO ma to zasadnicze znaczenie jeśli kupię bez oznaczenia XEO?

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , potrzebna porada - telefon dla kobiety , trochę rozmawia , mało pisze sms , internet - może 30 minut dziennie , cena do 650 zł , najlepiej nowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie , potrzebna porada - telefon dla kobiety , trochę rozmawia , mało pisze sms , internet - może 30 minut dziennie , cena do 650 zł , najlepiej nowy .

Nokia Lumia 630

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , potrzebna porada - telefon dla kobiety , trochę rozmawia , mało pisze sms , internet - może 30 minut dziennie , cena do 650 zł , najlepiej nowy .

Moto G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto G

Popieram w 100%.

Mam Motorolę od tygodnia i jestem zachwycony. Prędkość działania bajka. Motorola daje czystego Androida i poza tym gwarancję aktualizacji. Już zapowiedzieli, że na pewno dostanie Androida L czy jak tam będzie się nazywał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

Mam małą prośbę  o pomoc - mam do wyboru LG G2 Mini a Sony Xperia T3 - co wybrać?

 

Na stronie mgsm.pl Mini ma lepszą ocenę ale T3 to 5,30 cala ekran a reszta podobna.

 

Pomóżcie wybrać :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK , zamawiam Moto G - pytanie tylko gdzie najlepiej , wolę prawdziwy sklep , allegro ok 620 zł z wysyłką ; X-Kom , Redcoon ok. 670 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica nie duża, a będziesz miał spokój.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi pomoże w wyborze ?

 

LG G2 MINI czy Sony Xperia T3 - HELP!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK , zamawiam Moto G - pytanie tylko gdzie najlepiej , wolę prawdziwy sklep , allegro ok 620 zł z wysyłką ; X-Kom , Redcoon ok. 670 zł 

I po co przepłacać? Poczekaj chwilkę i poluj na allegro a stówka w kieszeni leciutko zostanie i gwarancja producenta też będzie... No chyba, że zaliczasz się do tych co nie zważają na finanse :)

 

@Diego04 od siebie mogę polecić wspominaną już wcześniej folię 3MK w wersji matte, naprawdę fajny produkt za niewygórowaną kwotę. Używam z MOTO G i złego słowa nie powiem- poprawia w sposób zauważalny widoczność w słońcu.

 

@Solve bardzo zbliżone bebechami telefony. Nie miałem styczności z żadnym co prawda ale skłaniałbym się ku T3 z racji lepszego (wydawałoby się) wyświetlacza i zapewne szybszych aktualizacji od Sony niż LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Sony może i aktualizuje, ale wierz mi - nie chcesz tych aktualizacji. Siostra ma Xperię Z, dostałą update'a do nowej wersji i od tego czasu żre jej baterię w niecałe 4 godziny, gdy telefon leży z wygaszonym ekranem na półce. Od 2 miesięcy brak poprawki. Tak więc im dalej od Sony tym lepiej - niestety, bo SE był moją ulubioną marką w przedsmartfonowym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zmieniałam telefon. Z Samsunga Galaxy coś tam (patrzcie tak go "lubiłam" że nawet nazwy nie pamiętam) na Nokie Lumię 625. W końcu jestem zadowolona :)

 

Bateria trzyma 3-4 dni mimo, dzwonienia, smsowania, siedzenia na FB i czytania książek (polecam aplikację Bookviser). Chyba, że uprę się na przeczytanie książki w jeden wieczór wtedy bateria potrzyma 2 dni.

 

No i nie wspomnę, że od trzech tygodni telefon ani razu mi się nie zawiesił, nie zbuntował i ogólnie działa. Co jest miłym zaskoczeniem po tym co wyprawiał Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android to największa porażka wśród systemów mobilnych. Na początku była rewolucja, a potem przyszły potrzeby młodych klientów... Mój prywatny 4s z masą aplikacji działa znacznie szybciej niż - praktycznie nowy - służbowy SGS4... W nim nawet przewijanie ikon nie jest płynne. Zainstalowałem czystego androida i przez tydzień było ok... Potem zaczęło zwalniać, teraz ma nawet opóźnienia w odbieraniu rozmów (ok. 2 sek). Objawy identyczne jak w poprzednich Xperiach, nie wspominając o ogólnej wydajności która jest żałosna jak na specyfikację. Windows na Lumii działa świetnie, moja w ogóle nie narzeka od blisko dwóch lat.

 

Android - nigdy więcej :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytujące jest dla mnie, że rozważania o telefonach sprowadzają się przeważnie do systemu Android który, jak kolega wyżej napisał, jest do bani. Wielokrotnie próbowałem z niego korzystać ale po prostu nie daje się polubić. Dla mnie jest to najbardziej pofragmentowany system mobilny.

Ja od siebie polecam system BlackBerry i ich telefony.

Dla mnie mają wszystko co potrzebne w mobilności.

 

Wysłane z Z30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi, tyle opinii i nie widzę tu żadnego powodu do irytacji :blink: Używałem zarówno WP jak i iOS i to Android jest dla mnie zwycięzcą z prostego powodu: największe możliwości personalizacji. Jednak jest to zarazem jego największa wada bo każdy producent robi z nim co mu się żywnie podoba wprowadzając swoje nakładki i "udoskonalenia". Od blisko pół roku mam wspomnianą MOTO G na czystym Androidzie i NIC się z nim nie dzieje- błyskawica. WP jest lekkie i płynne, działa bardzo stabilnie nie potrzebując przy tym nie wiadomo jakich podzespołów ale mimo wszystko ilość aplikacji w porównaniu z konkurencją jest słabiutka. Jak już są to niestety często, gęsto nie działają tak jakby się tego od nich wymagało (moja subiektywna opinia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zmieniałam telefon. Z Samsunga Galaxy coś tam (patrzcie tak go "lubiłam" że nawet nazwy nie pamiętam) na Nokie Lumię 625. W końcu jestem zadowolona :)

 

Bateria trzyma 3-4 dni mimo, dzwonienia, smsowania, siedzenia na FB i czytania książek (polecam aplikację Bookviser). Chyba, że uprę się na przeczytanie książki w jeden wieczór wtedy bateria potrzyma 2 dni.

 

No i nie wspomnę, że od trzech tygodni telefon ani razu mi się nie zawiesił, nie zbuntował i ogólnie działa. Co jest miłym zaskoczeniem po tym co wyprawiał Samsung.

Cześć Kromeczka

kiedyś już pisałaś chyba o chęci zmiany telefonu jeśli dobrze pamiętam - wtedy doradzałem ci Lumię 920

Osobiście mamy z żoną 920stki od chyba 8 miesięcy i nigdy ani jeden ani drugi się nie zawiesił - wszystko działa w nich idealnie jak na razie nie moge się do niczego absolutnie doczepić

Niedawno córce kupiliśmy Lumię 625

Doskonały wybór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kromeczka

kiedyś już pisałaś chyba o chęci zmiany telefonu jeśli dobrze pamiętam - wtedy doradzałem ci Lumię 920

Osobiście mamy z żoną 920stki od chyba 8 miesięcy i nigdy ani jeden ani drugi się nie zawiesił - wszystko działa w nich idealnie jak na razie nie moge się do niczego absolutnie doczepić

Niedawno córce kupiliśmy Lumię 625

Doskonały wybór ;)

 

 

Pamiętam. Niestety trochę potrwało zanim zmieniłam telefon ;)

 

Wiecie ja nie używam nie wiadomo ilu aplikacji na raz a mimo to Samsung nie dał rady z prostą czynnością jak "Zadzwoń" i się nie zwieś. W Lumii mi odpowiada prostota właśnie i szybkość działania. A do tego mam wszystkie aplikacje, które mi są potrzebne. Nie jestem przywiązana do telefonu czy tam uzależniona, więc nie potrzebne mi setki gier i aplikacje od wszystkiego  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android to największa porażka wśród systemów mobilnych. Na początku była rewolucja, a potem przyszły potrzeby młodych klientów... Mój prywatny 4s z masą aplikacji działa znacznie szybciej niż - praktycznie nowy - służbowy SGS4... W nim nawet przewijanie ikon nie jest płynne. Zainstalowałem czystego androida i przez tydzień było ok... Potem zaczęło zwalniać, teraz ma nawet opóźnienia w odbieraniu rozmów (ok. 2 sek). Objawy identyczne jak w poprzednich Xperiach, nie wspominając o ogólnej wydajności która jest żałosna jak na specyfikację. Windows na Lumii działa świetnie, moja w ogóle nie narzeka od blisko dwóch lat.

 

Android - nigdy więcej :)

 

Wszystko zależy od telefonu na którym android jest wgrany. Maiłem iPhone 4s i zmieniłem na Galaxy Note 2. Pod każdym względem oprócz wyjścia słuchawkowego jest lepszy od iPhona. 


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytujące jest dla mnie, że rozważania o telefonach sprowadzają się przeważnie do systemu Android który, jak kolega wyżej napisał, jest do bani. Wielokrotnie próbowałem z niego korzystać ale po prostu nie daje się polubić. Dla mnie jest to najbardziej pofragmentowany system mobilny.

Ja od siebie polecam system BlackBerry i ich telefony.

Dla mnie mają wszystko co potrzebne w mobilności.

 

Wysłane z Z30

Także polecam. Mam od poczaku BB z nowym systemem 10. Od jego "pierwszego razu" minęło niewiele, a już teraz spisuje się świetnie i jest naprawdę przemyślany. Niebawem wychodzi mocno ulepszona wersja, może być tylko lepiej. Telefony też bardzo dobre, zapowiada się teraz fajny duży model z fizyczna klawiaturą, dotykowce tez super... 

Wg mnie wygrywa z androdidem (dla mnie to nieco przekombinowany system) i mocno bije appla i WP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.