Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szybkie pytanie, jak Sony Xperia Z to która? Jestem w stanie kupić z3, ale nie chcę przepłacać tym bardziej że nie widzę jakiś istotnych różnić pomiędzy z1, z2 a z3. 

 

Dodam, że przesiadam się z iphona 4 i waham się jeszcze pomiędzy iphonem 6 a jakimś androidem z których sony ma imo najładniejszy design.

 

Pozdraiwam

na Twoim miejscu pozostalbym przy jabluszku. no ale ten tego, podobno sie wygina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie etui polecacie do iPhone'a 4S w cenie do ok. 100 zł razem z folią ochronną na ekran, może być dokupiona osobno.

Zależy mi na jak najlepszej ochronie przed porysowaniem i ewentualnym upadkiem.

 

Obecnie rozważam PURO Metal Cover (http://www.puro.com.pl/puro-metal-cover-etui-iphone-4-4s-folia-srebrny,3,1452,731) oraz Otterbox Defender, tylko jest duża rozbieżność cenowa, gdzie mogę znaleźć oryginał ?

 

LUNATIK TAKTIK Extreme najbardziej mi się podoba, ale w tej cenie są tylko podróbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jash, dnia 10 Paź 2014 - 15:51, napisał:

Nie ma takiego :D ale ten co mam zostanie na dłuuuuuuuugo. Jest fantastyczny, chociaż brakuje mu kilku rzeczy ze starego BBOS7.1

To co najbardziej lubiłem w starym BBOS to to, że terminal sam o ustalonych porach potrafił się wyłączyć, a potem włączyć.

Tutaj tego nie ma. Szkoda.

 

 

 

Witam,

a nie lepiej wrócić do Androida ? :) do niego jest wszystko, np. DU Battery Saver > telefon idzie spać i sam się budzi.

BTW, miało być wsparcie dla BB - możliwość instalowania aplikacji .apk , czy jest już to możliwe ? 

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu pozostalbym przy jabluszku. no ale ten tego, podobno sie wygina.

 

Boli mnie, że muszę wydać 3 tys na telefon z 16 gb pamięcia który od mojej czwórki różni się wielkością, szybkością, czytnikiem linii papilarnych i lepszym aparatem. Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie telefonu bez ios.

 

Aż tak mocno tego nie śledzę, naprawdę się wygina czy nagonka marketingowa konkurencji?

 

Mwist a może nexus 4 lub 5, imo też są niczego sobie jeśli chodzi o design a tym bardziej o parametry, ewentualnie jeszcze htc one.

 

Ciekawe propozycje, tylko na papierze daleko za konkurencją, jak jest w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygina sie, zajrzyj na youtube. a co do wymienionych przez Ciebie parametrow- nie bardzo rozumiem co w takim razie chcesz uzyskac zmieniajac telefon? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie, że muszę wydać 3 tys na telefon z 16 gb pamięcia który od mojej czwórki różni się wielkością, szybkością, czytnikiem linii papilarnych i lepszym aparatem. Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie telefonu bez ios.

 

Aż tak mocno tego nie śledzę, naprawdę się wygina czy nagonka marketingowa konkurencji?

 

 

Ciekawe propozycje, tylko na papierze daleko za konkurencją, jak jest w praktyce?

 

Boli mnie, że muszę wydać 3 tys na telefon z 16 gb pamięcia który od mojej czwórki różni się wielkością, szybkością, czytnikiem linii papilarnych i lepszym aparatem. Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie telefonu bez ios.

 

Aż tak mocno tego nie śledzę, naprawdę się wygina czy nagonka marketingowa konkurencji?

 

 

Ciekawe propozycje, tylko na papierze daleko za konkurencją, jak jest w praktyce?

 

Apple postanowiło zaoszczędzić w kwestii obudowy.

Nie jest taka ładna jak w iphonie 5.

 

16GB ?

Już teraz iOS8 wymaga prawie 6GB wolnej pamięci.

Nic z tego że ściąga się paczkę ciut powyżej 1GB.

 

W ten sposób sprawiają że telefon może się okazać mało użyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygina sie, zajrzyj na youtube. a co do wymienionych przez Ciebie parametrow- nie bardzo rozumiem co w takim razie chcesz uzyskac zmieniajac telefon? 

 

Nie wygina się. Zgłosiło to ponoć kilka osób na kilka milionów sprzedanych sztuk. Jakis urzad ochronny konsumentow w USA przestestowal telefon i wydal decyzje, ze nic takiego sie nie dzieje. Ogólnie temat ucichl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie, jak Sony Xperia Z to która? Jestem w stanie kupić z3, ale nie chcę przepłacać tym bardziej że nie widzę jakiś istotnych różnić pomiędzy z1, z2 a z3. 

 

Dodam, że przesiadam się z iphona 4 i waham się jeszcze pomiędzy iphonem 6 a jakimś androidem z których sony ma imo najładniejszy design.

 

Pozdraiwam

 

Z2.  Zdecydowanie lepszy ekran od Z1, 1GB ramu wiecej, 2 głosniki stereo. Z3 poza bardziej obłym ksztaltem i ekranem przypominajcym amoled (bialy jest niebieskawy)  nie wnosi nic wartego dopłaty. NIby troche lepsza bateria od Z2. 


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w sobotę wysłałem swojego iphone 5s przez iSpot do reklamacji. Nie działa w mim odczyt lini papilarnych. Poprzedni mój iphone 5 działał bez zarzutu i byłem z niego bardzo zadowolony. Na dzień dzisiejszy mam informacje z ispot iż zostały zamówione czesci do jego naprawy. W sobotę minie tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w sobotę wysłałem swojego iphone 5s przez iSpot do reklamacji. Nie działa w mim odczyt lini papilarnych. Poprzedni mój iphone 5 działał bez zarzutu i byłem z niego bardzo zadowolony. Na dzień dzisiejszy mam informacje z ispot iż zostały zamówione czesci do jego naprawy. W sobotę minie tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio zdenerwowałam. Mam dwie Lumie w domu. Jedna moja (625), druga ojca (710). I chciałam u ojca pobrać coś z marketu - nieopatrznie zalogowałam się na swoje konto. Nieopatrznie, bo przecież powinnam móc się wylogować. A tu ... tyłek za przeproszeniem. Musiałam zresetować ojcu telefon, żeby usunąć swoje konto z niego :D Tata był "przeszczęśliwy" po prostu.

 

Ale powiem wam, że nie wyobrażam sobie zmienić telefonu na inny. Ten mi w zupełności wystarcza do wszystkiego. Oczywiście ma wady jak na przykład: aby pobrać coś z chomika czy w aplikacjach do czytania ebooków trzeba podłączyć telefon do ładowania mimo, że jest naładowany na 100%. Jednak dla mnie jest idealnie dobrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja właśnie w sobotę wysłałem swojego iphone 5s przez iSpot do reklamacji. Nie działa w mim odczyt lini papilarnych. Poprzedni mój iphone 5 działał bez zarzutu i byłem z niego bardzo zadowolony. Na dzień dzisiejszy mam informacje z ispot iż zostały zamówione czesci do jego naprawy. W sobotę minie tydzień.

Było zanieść do Cortlandu, a nie iSpota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygina się. Zgłosiło to ponoć kilka osób na kilka milionów sprzedanych sztuk. Jakis urzad ochronny konsumentow w USA przestestowal telefon i wydal decyzje, ze nic takiego sie nie dzieje. Ogólnie temat ucichl.

telefonu nie posiadam wiec tego nie stwierdze (a nawet jakby i tak bym go nie wyginal :D) ale na youtube jest pelno filmikow z roznych redakcji, ktore maja duzy budzet i poprostu na tym zarabiaja (testowanie telefonow) no i wyginali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy telefon o małej grubości wygniesz. Każdy. Są takie, które wyginają się łatwiej od iphone i nikt z tego sensacji nie robi......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie kosztuje między 3 a 4 koła :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple mówi o kilku sztukach, bo przecież nie powie, że zrobili błąd konstrukcyjny.

A prawdziwej skali nie poznamy.

 

Mi się nowy design nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kruger&Matz LIVE 2 LTE - zastanawiam się nad nim, co sądzicie?

 

W tej cenie masz Moto G drugiej generacji z pewną aktualizacją do Androida 5. Ma 8GB pamięci wbudowanej, a nie jak K&M 4GB. No i jakość wykonania lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od trzech tygodni używam motoroli moto g LTE. I muszę przyznać że telefon jest świetny. Telefonu głównie używam do pisania smsów, dzwonienia, i internetu oraz gps-u do aplikacji dla biegaczy (gps- mega pracyzyjny)

Porównywałem motorole z iPhonem 5 i stwierdzam że:

-motka szybciej otwiera strony internetowe (porównywałem na wi-fi)

-moto g dożo lepiej leży w dłoni niż iPhone

-jakoś rozmów jest bardzo podobna, w motoroli głośno i wyraźne słychać rozmówce i czysto bez szmerów ale w iPhone czystość dźwięku jest jednak na mistrzowskim poziomie i ciut lepsza.

-iPhone ma lepszy aparat foto bo ten w motoroli jest przeciętny ( w motoroli widać szmery i kolory są bardziej ciemne)

-wyświetlacz iPhona ma lepsze kolory i lepsze konty widzenia chodź te w motoroli też są bardzo dobre ale widać delikatną zmianę kolorów patrząc pod kątem, zupełnie to nie przeszkadza a za sprawą tego że motorola ma pół cala większy wyświetlacz to zdecydowanie wole wyświetlacz w moto g

-przyjemność obsługi całego systemu jest zdecydowanie lepsza w motoroli a iPhone jednak mnie mocno irytuje. Android 4.4.4 w moto g jest bardzo stabilny i płynnie działa czym jestem mile zaskoczony ponieważ poprzednie telefony z androidem mnie dobijały.

 

Podsumowując nie żałuje że kupiłem moto g za 800 zł. Za iPhone 5 trzeba zapłacić 2 tyś zł a nie oferuje nic lepszego. Nawet gdyby te telefony były w tej samej cenie to wybrał bym motorole. A co do najnowszego iPhone 6 to jest to moim zdaniem totalna porażka do której trzeba przykleić deskę aby sie nie wygiął w kieszeni a sam iOS nie jest już żadną konkurencją dla androida. Parę lat temu powiedzmy w czasach iPhona 4s iOS miażdżył androidy ale teraz w pogoni za androidem łapie zadyszkę i zostaje w tyle.

Wiec jestem zdania że tylko czysty android bez żadnych nakładek i nie ma nic lepszego.

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również zakupiłem moto g lte i mam pytanie jaką ładować ładowarką, czy starą o 800mA czy też nowszą o 2100mA oraz czy rozładowywaliście swoje baterie do zera czy podłączaliście przy ok np 10%.

Edytowane przez kubol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zacznijmy od tego, że tego typu ogniw nie da się rozładować do końca. Kiedyś natomiast często zdarzało się, że rozładowanie doprowadzające do wyłączenia telefonu powodowało, że sprzęt już nie wstawał.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

iSpot spisał się na medal dzisiaj odebrałem od nich po reklamacji - nowego iPhone 5s.

 

To super, że tak się udało, bo zazwyczaj dają refurby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.