Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób trzyma Ci 6 dni???? Mi tyle nie trzymał jak był nowy B)

 

Cholera wie czemu tak długo trzyma. Formatowałem go standardowo, używałem normalnie i masz babo placek- trzyma 6 dni B) Teraz nieco krócej 4-5 bo zimno jest, ale jak wrócą wyższe temp. to znowu się ustabilizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie odświeżyć temat bo ostatnio postanowiłem wymienić tel. a zupełnie nie orientuję się w rynku.

Do tego niestety okazało się że mam bardzo dziwne wymagania i trudno mi coś dobrać. Stąd prośba o pomoc.

Zatem moj tel. marzeń mieć musi:

-Bardzo mocna bateria. Głównie zależy mi na tym aspekcie. Powiem szczerze że dostawałem szału gdy moje poprzednie telefony wyładowywały się po ok. 3 dniach. Dla mnie komórka musi wytrzymać CO NAJMNIEJ te 5-6 dni a im więcej tym tylko lepiej.

-Po moich poprzednich doświedczeniach doszedłem do wniosku że chcę mieć aparat do rozmów i ewentualnie smsów. Nie przeglądam internetu, nie gram w gry ani nie robię zdjęć czy filmów. Nie używam żadnych mp3 itp. Wszystkie te gadżety, które zmieniają tel. w kombajn multimedialny są mi zupełnie zbędne- najlepiej żeby ich w ogóle nie było (oczywiście wiadomo że jakieś funkcje ten tel. mieć musi- tylko bez przesady)

-Niezawodność i prostota. Najlepiej oczywiście nokia (zdążyłem się już przyzwyczaić) ale nie oczekuję cudów także inne marki również wchodzą w grę.

-Jakość- chyba najtrudniejsze kryterium. Bardzo chę mieć tel. elegancki, precyzyjnie wykonany, z dobrych materiałów (np.metal). Wizualnie ważne też żeby nie był zbyt duży- taki zgrabny, poręczny telefonik. Trochę tak jak w zegarkach- może się spieszyć czy późnić kilka sekund, może nie mieć stopera z 1000 międzyczasów, barometru i termometru ważne żeby był pięknym przedmiotem wysokiej jakości, który będzie mnie cieszył przez długi czas.

-reszta nieistotna(wyświetlacz, aparat, obudowa z klapką czy bez itp.)

Przeglądając różne propozycje w oko wpadła nokia 8800 ale niestety mało praktyczna bateria za tą cenę trochę dyskwalifikuje. Oprócz tego tel. mega wypaśny.

Acha i jeszcze jedno telefon bynajmniej nie musi należeć do nowości, może to być fajny aparat sprzed kilku lat.

 

Z góry dzięki za wszystkie sugestie. :lol:

 

Witam

Odświeżę bo wcześniej nie widziałem tego tematu. Jeżeli interesuje Cię nokia z serii 8800 to polecam sirocco. Mam tą nokię ponad 2 lata i jak dla mnie w ogóle nie jest wadą, że bateria trzyma około 2 dni przy intensywnym użytkowaniu. Wadą nie jest ponieważ w zestawie jest druga bateria i cała operacja polega tylko na wymianie baterii co zajmuje mniej więcej 30 s łącznie z ponownym uruchomieniem telefonu. Tak więc w przeciwieństwie do telefonów, w których bateria trzyma 5 dni, a później ją trzeba ładować pozostawiając telefon przy ładowarce, w tym telefonie taka operacja w ogóle nie jest potrzebna. Druga bateria ładuje się w stacji dokującej, która oczywiście również jest w zestawie.

Co do łożysk zastosowanych w tym telefonie są rewelacyjne i po 2 latach tak samo się sprawują jak na początku. Wyświetlacz tak samo czytelny jak ponad 2 lata temu - szkło szafirowe, a nie jakieś badziewie, które po kilku pobytach w kieszeni już jest porysowane.

Jedyną wadą tego telefonu (podkreślam telefonu, który służy do dzwonienia i pisania sms, żeby zaraz nie było głupich tekstów typu ten telefon nic nie ma) są ślady palców na obudowie. Telefon posiadam od nowości więc nie gwarantuję, że egzemplarz, który może kupisz będzie taki jak mój, ale zaznaczam, że nie obchodzę się z sirocco delikatnie, a mimo to działa jak w pierwszym dniu po zakupie oczywiście oprócz baterii, które zamierzam niedługo wymienić na nowe (w chwili obecnej bateria starcza na 1 dzień intensywnych rozmów, a w przypadku nomalnego użytkowania 2 dni - za normalne uważam kilka rozmów dziennie w tym jedną około 20-30 min więc nie jest tak źle jeżeli nie jesteś gdzieś na dłuższym wyjeździe).

Jest to chyba pierwszy telefon, który mam dłużej niż 2 lata i co więcej nie zamierzam go sprzedawać.

Jeżeli ktoś potrzebuje więcej funkcji to jak dla mnie E90 jest ideałem. Funkcje jakie posiada ten telefon w 100% mnie zadowalają.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem E51 i muszę przyznać, że to kawał fajnego telefonu. Bateria bez zarzutu, trzyma jakieś 3 dni przy umiarkowanym dzwonieniu, ale za to przy korzystaniu z WiFi. Nieźle wygląda, trochę się palcuje, bo srebrna, ale ogólnie dobrze zmontowana i poręczna. Fajny bajerem jest przyciemnianie wyświetlacza w ciemności i zwiększanie kontrastu w jasnym pomieszczeniu/na dworze w celu zapewnienia lepszej czytelności i oszczędzania energii. Praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy oprogramowania dzięki Symbianowi, za którego odblokowanie muszę się wziąć w końcu. Może pomożesz Murderotic, bo widziałem że udzielasz się też na nokiowym forum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sirocco nawet dnia nie wytrzymuje przy takim sobie użytkowaniu - choć trudno oceniac co dla kogo jest intensywnie. Dla jednych to pół godziny rozmowy i kilka sms - co nazwałeś normalnym - dla innych to narzędzie pracy. Jeden raz pożyczyłem od żony telefonik, Sirocco właśnie - rano świeżo naładowany. O 14-tej trzeba było podłączyć. Absolutnie nieużywalny telefon. Chyba, że dla osoby uzywającej telefonu do kilku krótkich rozmow dziennie i paru sms. Wtedy 2 dni wytrzyma. Ale to kpina - nada sie jako stale do kabla podlączony stacjonarny. :lol:

Mechanizm przesuwania - przyznaję - świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sirocco nawet dnia nie wytrzymuje przy takim sobie użytkowaniu - choć trudno oceniac co dla kogo jest intensywnie. Dla jednych to pół godziny rozmowy i kilka sms - co nazwałeś normalnym - dla innych to narzędzie pracy. Jeden raz pożyczyłem od żony telefonik, Sirocco właśnie - rano świeżo naładowany. O 14-tej trzeba było podłączyć. Absolutnie nieużywalny telefon. Chyba, że dla osoby uzywającej telefonu do kilku krótkich rozmow dziennie i paru sms. Wtedy 2 dni wytrzyma. Ale to kpina - nada sie jako stale do kabla podlączony stacjonarny. :lol:

Mechanizm przesuwania - przyznaję - świetny.

 

Gdzie żona kupiła ten telefon i czy był nowy? Bo u mnie bateria trzyma tak jak pisałem. Może nie była formatowana bateria. nie mam pojęcia, ale skoro normalne użytkowanie to jest kilka rozmów dziennie w tym jedna około 20-30 min no to intensywne chyba oznacza dużo większe. Co do powiedzenia nada się tylko do kabla tak jak stacjonarny Twój telefon chociaż nie wiem jaki masz częściej będzie przy kablu niż sirocco z tego względu, o którym wcześniej wspomniałem 2 baterie w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

To ja może w tym temacie, bo mam problem. Koledzy, może mi pomożecie. Mam telefon w Mixplusie. Za kilka miesięcy kończy mi się umowa i przechodzę do Play. Cała już rodzina jest w Playu, więc będzie mi się opłacało. Sęk w tym, że rzadko z tego telefonu w Mixplusie korzystałem i na koncie mam jakieś 150 zł. Gdy skończy mi się umowa to pieniądze przepadną, a 150 zł to jakby nie patrzeć w sumie dwa paski są. Pytanie mam takie: czy zna ktoś możliwość jakiegoś odzyskania i wykorzystania tych pieniędzy? Typu płatność komórką czy coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz brać udział we wszystkich konkursach esemesowych jakie się napatoczą, a nuż coś wygrasz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Musiałbym chyba w 100 konkursach dziennie brać udział. :lol: Ale ja raczej "nie-totolotkowy" jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zacznij grać, a nóż widelec :lol: Ostatnio oglądam TVP 1, akurat losowanie zwycięzcy w konkursie esowym, babeczka dzwoni do zwycięzcy po 21.00, koleś zaspany odbiera, ona pyta czy brał udział w konkursie, ten "no coś tam wysyłałem" ;) No to wygrał Pan 100.000 zł... mnie by wbiło w ziemię i chyba porobiłbym się ze szczęścia, a kolo jak skała, żadnej reakcji. To się nazywa zimna krew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Tylko że często gęsto w takich konkursach najpierw trzeba zapłacić 20 procent podatku od wygranej. :lol: To Ci opowiem inną historię: w moim małym rodzinnym miasteczku jakiś chłop wygrał szóstkę w Totka. Mało się nie upił ze szczęścia, ale postanowił podzielić się radością z innymi. Poszedł do sklepu, kupił co trzeba i zrobił balangę ze znajomymi. Rano jak trzeźwiał to dowiedział się, że swoją radość dzielił z bodajże dziesięcioma innymi, a wygrana ledwo starczy na pokrycie kosztów balangi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko niezłą imprezę zrobił, bo nawet 1/10 z 6stki to fajna kasa musi być :lol:

Ale fakt- ten podatek chory jest, kiedy trzeba zapłacić procent od wygranej. Ale napewno jest to 20%, a nie 7% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzecz o platnosciach przez tel kom

http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/ar...6,0,242588.html

 

A propos konkursow sms-owych. Kiedys czytalem artykul o zawodowych "wygrywaczach" takich konkursow. Typ mowil ze srednio musi wyslac sms'ow za polowe wartosci nagrody to szasne na zwyciestwo sa juz spore. W domu mial pelen magazyn nagrod: sprzet agd, rtv, sportowy, 2 czy 3 samochody, wycieczki zagraniczne itp itd potem tym handluje raz dostal chyba roczny zapas pepsi to rozdawal za darmo ludzie z calego miasteczka przychodzili i brali po kilka butelek lol :lol:


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Tylko że to nie mój przypadek. Sprawdzałem to. W mPay najpierw wpłacasz pieniądze na konto, potem przelewasz je na komórkę. Nie można w tym systemie wykorzystywać pieniędzy, które na komórce masz zanim uaktywniłeś mPay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kilka dni temu zadzwoniła do mnie kobietka z Orange'a i poinformowała mnie, że mogę sobie zmienić telefon, bo kończy mi się umowa. Chciałem wybrać coś w miarę niedrogiego (do 100 pln) przy abonamencie 55 pln. Czyli krótko mówiąc telefon "mocno budżetowy" :lol:

Szukałem i wszystko co mi się podobało, miało ceny po co najmniej kilka stów :P Ostatecznie zdecydowałem się na Lg KU990. Zamówiłem online i czekam na niego.

 

Czy są na forum jacyś użytkownicy tego telefonu? Jak Wam się sprawuje?

Nie chcę zbyt dużo kasy inwestować w telefon ale myślę, że jeśli ten byłby jakiś szczególnie nie teges to mógłbym go sprzedać i kupić coś w granicach 500 pln na alle. Czy jest coś godnego zainteresowania w tym przedziale cenowym? Podoba mi się nawet SE K850i ale nie wiem czy jest wart zachodu z zamianami.

 

A jak jest z internetem na tym telefonie? Wiem, że nie ma wifi ale ma HSDPA. Czy można myśleć o jakimś sensownym korzystaniu z www na tym telefonie, czy raczej tylko wifi do tego szukać?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek

hmmm... ostatnio skorzystałem z oferty operatora na przedłużenie oferty... dostałem nowy, drogawy telefon który zaraz "puściłem" na aukcji. Wygrał go sklep z telefonami... zastanowiło mnie dlaczego skupują tak drogo telefony, które sprzedają jeszcze drożej ( na aukcji można je kupić 100-150 zł taniej)

Kupujący mruknął tylko że nie skupują ich dla siebie... I tak sobie wymyśliłem, że operator kupując np. aparaty w Korei płaci za cła, transporty itd. z drugiej strony dobrze wie, że duża część tych aparatów trafi od razu na rynek wtórny... Wiecie co? Chyba oni z powrotem je od nas odkupują przez pośredników ( warunek był taki, że aparat nie był w użyciu) Taniej ich wychodzi i znów ktoś dostaje telefon za 1 zł... Mam spiskową teorię czy to możliwe..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Kilka dni temu zadzwoniła do mnie kobietka z Orange'a i poinformowała mnie, że mogę sobie zmienić telefon, bo kończy mi się umowa. Chciałem wybrać coś w miarę niedrogiego (do 100 pln) przy abonamencie 55 pln. Czyli krótko mówiąc telefon "mocno budżetowy" :lol:

Szukałem i wszystko co mi się podobało, miało ceny po co najmniej kilka stów :P Ostatecznie zdecydowałem się na Lg KU990. Zamówiłem online i czekam na niego.

 

Czy są na forum jacyś użytkownicy tego telefonu? Jak Wam się sprawuje?

Nie chcę zbyt dużo kasy inwestować w telefon ale myślę, że jeśli ten byłby jakiś szczególnie nie teges to mógłbym go sprzedać i kupić coś w granicach 500 pln na alle. Czy jest coś godnego zainteresowania w tym przedziale cenowym? Podoba mi się nawet SE K850i ale nie wiem czy jest wart zachodu z zamianami.

 

A jak jest z internetem na tym telefonie? Wiem, że nie ma wifi ale ma HSDPA. Czy można myśleć o jakimś sensownym korzystaniu z www na tym telefonie, czy raczej tylko wifi do tego szukać?

 

Nt. LG nie chcę się wypowiadać, mam po prostu uprzedzenia do tej marki i nie chciałbym żeby zaważyło to na opinii. Natomiast w kwocie którą podałeś(czyli abo 55, tel. do 100 zł), ja ostatnio nabyłem bardzo przyjemną Nokię E51(dałem 49 zł, przy umowie na dwa lata). Zdecydowałem się na ten tel. właśnie ze względu na WLAN, którego nie sposób dostać w tym przedziale cenowym, u uznanych producentów(u tych mniej uznanych chyba też nie). Korzystam z tej funkcji bardzo dużo, głównie na uczelni, bo akurat uruchomili hot-spot, na rynku, w lokalach. Oczywiście hot-spoty są darmowe. W kwestii HSDPA sprawa w Polsce ma się bardzo krucho. Niby coś operatorzy przebąkiwali o szybkim pokryciu większych miast siecią, ale skończyło się na UMTSie(3G), a to i tak tylko w centrach. Reszta miasta raczej EDGE, pozostałe tereny GPRS(właściwie tylko do obsługi maila można z tego korzystać, bo wolne jak modem z połowy lat 90tych). Poza tym internet od operatora kosztuje, i jak wiemy, w Polsce niemało. Lepiej od razu zapodać sobie jakiegoś iPlusa(nawet niezłe ceny, tak od circa 50 zł/mies. i chyba jakiś limit transferu, ale nie jestem pewien) i wrzucać kartę do telefonu, kiedy się nie dzwoni. Lepszym rozwiązaniem jest telefon z dwoma slotami na karty sim, ale to już droższy sprzęt. Mówimy oczywiście o internecie na telefonie, bo oczywiście iPlus stworzony jest raczej do laptopów/komputerów.

Szkoda, że nie przejrzałeś lepiej oferty, bo WiFi w telefonie to fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem, tylko niestety też przychodziła mi do głowy tylko Nokia E51 a za nią chcieli ode mnie coś koło 350 pln. To trochę za dużo, jak dla mnie :lol: Raczej nie jestem miłośnikiem telefonów (tzn. może i jestem ale wolną kasę wolę wydawać na inne przyjemności :P ).

 

Czyli przy samej HSDPA to mogę sobie od razu www odpuścić...

 

W ogóle Orange w swojej ofercie ma raczej nieciekawe telefony (te z półki budżetowej).

A co z tymi zamiennikami KU990? Myślicie, że jest coś ciekawszego w mniej więcej tej cenie (tzn około 500 pln na alle)?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro dostaniesz E51 w tej cenie, jakbyś jednak chciał mieć to WiFi. Dodatkowo będziesz miał system operacyjny(jest na Symbianie) czyli właściwie nieograniczone możliwości rozbudowy i dogrywania softu.

Ode mnie w Plusie chcieli początkowo 149zł, i z racji przedłużenia miałem dostać jakiś pakiet minut, ale zdecydowałem się na tańszy tel. bez pakietu minut i zapłaciłem 49zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałem się na ten tel. właśnie ze względu na WLAN, którego nie sposób dostać w tym przedziale cenowym, u uznanych producentów(u tych mniej uznanych chyba też nie)

 

bzdura :lol: ja mam wifi w moim telefonie za ktorego dalem 250 zl na alledrogo (samsung i600)

w tym przedziale ciezko znalezc telefon i z wifi i z gps (trzeba sie w wiekszosci na cos zdecydowac - chociaz da sie to zrobicbic :P )

np nokie n95 mozna kupic za 5 stow (jak sie dobrze poszuka)

mozna tez np samsunga i780 kupic za 7 stow (z automapa) a pozniej za 2 stowy sprzedan automape a zainstalowac darmowego garmina chociazby

zreszta opcji jest bardzo wiele ( po wiecej modeli na priv zapraszam :) )

generalnie musisz sprecyzowac o co ci chodzi w telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

ja w plusie zapłaciłem za E51 150zl przy abonamencie 55zł. Prawdę mówiąc to nie czuje wyjątkowości tego telefonu aż tak bardzo (wkurza mnie aparat bo w poprzednim miałem lepszy) N95 nie polecam, chyba że 8 gigową bo ma poprawiony soft.

K850i myślę że to dobry wybór.

 

Chłopaki, wytłumaczcie mi łopatologicznie jak ma to Wifi właściwie działać?? Bo dopóki nie kupiłem sobie E51 to myślałem że dzięki temu Wifi będę miał neta z darmo w tzw. hot-spotach. No i pewnego dnia siedzę sobie w bibliotece narodowej i odpalam sobie wifi, wyszukuje mi łącze, łączę się, całkiem spoko, przeglądam kizimizi, rozłączam się i sprawdzam stan konta. Ubyło :lol: co prawda nie wiele ale zawsze. Po co więc to wifi skoro przez gprs działa chyba tak samo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to niemożliwe żeby ściągnęli Ci coś za WLAN. Możliwe że w ustawieniach telefonu masz ustawione domyślnie żeby łączył się przez GPRS(EDGE albo UMTS, w zależności od dostępności). Włącz w telefonie skanowanie WLAN, później kiedy znajdzie Ci sieci niezabezpieczone kluczem WEP, spróbuj się połączyć, automatycznie wskoczy Ci do przeglądarki (jeśli nie to włącz ją, ale koniecznie jako punkt dostępu musisz mieć ustawiony WLAN+nazwa sieci w której zasięgu jesteś aktualnie). Musi śmigać, ja na nudnych wykładach siedzę ciągle na WLANie :lol:

 

TowRupas: a czy te telefony o których mówisz są fabrycznie nowe? Kolega szuka w abonamencie 55 zł, czegoś do 100 zł więc nie wchodzą w grę modele o których piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Nie no, to niemożliwe żeby ściągnęli Ci coś za WLAN. Możliwe że w ustawieniach telefonu masz ustawione domyślnie żeby łączył się przez GPRS(EDGE albo UMTS, w zależności od dostępności). Włącz w telefonie skanowanie WLAN, później kiedy znajdzie Ci sieci niezabezpieczone kluczem WEP, spróbuj się połączyć, automatycznie wskoczy Ci do przeglądarki (jeśli nie to włącz ją, ale koniecznie jako punkt dostępu musisz mieć ustawiony WLAN+nazwa sieci w której zasięgu jesteś aktualnie). Musi śmigać, ja na nudnych wykładach siedzę ciągle na WLANie :P

 

Ale właśnie w ten sposób się łączę :lol:

U mnie w szkole nie ma WIFI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc nie wiem w czym problem i za co pobierają opłaty...sam muszę sprawdzić saldo rachunku u siebie :lol:

A u mnie ostatnio WiFi zmontowali i aż miło wejść sobie na forum jak wykładowca coś tam gdacze od rzeczy :P (kurcze, zaraz karczoch będzie się burzył :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ku990 i wrażenia średnie - świetnie dopracowany telefon pod względem obsługi palcem, rysik przydaje się naprawdę rzadko. Aparat mimo 5 mpx i optyki schneidera, zdjęcia robi takie sobie; ciekawostką jest kamera kręcąca filmy z prędkością 120 kl/sek, które potem można oglądać 4 x wolniej. Zabawa jest, ale krótko. Odtwarzacz muzyki też nieciekawy, być może na lepszym słuchawkach byłoby lepiej, to co dają w zestawie ledwo gra. Można za to oglądac filmy w divx-ie :-)

Wymieniłem w komisie (chyba z lekką dopłatą) na SE c902 i jak na razie wystarcza. Jeśli nie potrzebujesz wifi, MOIM zdaniem e51 odpuść. Ale ja od zawsze na 1 miejscu stawiałem Ericssona, więc tak mi jakoś zostało.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tak. Już kupiłem LG KU990 (wybierałem właśnie w konfiguracji abonament 55pln, tel do 100 pln w Orange). Zastanawiam się czy warto go zostawić, czy sprzedać na alle i kupić coś innego w ~500 pln. No i raczej interesują mnie nowe telefony (albo prawie nowe), mogą mieć simlocka z Orange.

 

No nic - dzięki za rady, jak coś wymyślę, to napiszę :lol:


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.