Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty, mam kolegę w NASA, za dwa lata w kieszeni będziesz mial moc obliczeniowa, która teraz potrzebuje zasilacza na poziomie 2000W, aktywnego chłodzenia wodą i biurka.

 

NASA akurat mało wyznacza trendy w kwestii mocy obliczeniowych i rozowoju tych systemów, ale niech Ci będzie. ;)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają po cichu technologie przyszłości Chińczykom. Xiaomi opanuje świat, marka już zaczyna zalewać planetę obuwiem. Materiały prosto z rakiet. Telefony będą następne.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic niesamowitego w tych butach nie widzę pod względem materiałów itd. Seria Nike+ już dawno można było połączyć z nike band albo z iphone jeśli dobrze pamiętam (wystarczyło dokupić "pestkę" czujnikiem i włożyć w specjalne miejsce w bucie). 

 

A materiały używane w technologiach kosmicznych i  militariach od dawna wychodzą do cywila i to dość regularnie. Takich materiałów jest na pęczki (zaczynając na teflonie na patelniach kończąc na outlast w kurtkach motocyklowych). I twórcą żadnego z nich nie było NASA - raczej użytkownikiem. ;)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Te buty chodzą same.

To nie głupie, na przykład mogły by chodzić za mnie do pracy...  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przecież Ty masz pracę lżejszą od snu :D

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ty masz pracę lżejszą od snu :D

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Hehehe

Teściu kupił sobie Mi6 w euroagd, pobawie sie jutro. Boje sie ze po weekendzie bede czekal na nowy telefon :P. Jezeli tak sie skonczy, to 4 urzadzenie z rzedu, bede mial krócej niz rok.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xkom HTC U Ultra za 2699 i HTC U Play gratis

Mimo braku dostępności na stronie mówią, że można zamawiać

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mi po zalogowaniu wersja 6GB/128GB wychodzi za 2781zł ;) oszukujo mnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Nie.

A co do Bartka i jego wyczekiwanego LG V30:

 

https://android.com.pl/news/99494-wyswietlacz-lg-v30-problem/

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Eeee tam, muszę sam przetestować, żeby się przekonać.

Z iphonem 8 już też jest afera bo podobno bateria rozsadza obudowę i co się okazało?

Według apple baterie puchną z dumy, że są wsadzone do najbardziej prestiżowych urządzeń dostępnych na rynku czyli żadnego problemu nie ma.

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

do 2k brutto telefon do robienia zdjęć, słuchania muzyki, z baterią która trzyma dłuugo.

Jakieś sugestie?

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Eeee tam, muszę sam przetestować, żeby się przekonać.

Z iphonem 8 już też jest afera bo podobno bateria rozsadza obudowę

Oj tam, oj tam. Wszystkiego dwie baterie na miliony wyprodukowanych.

Po pierwsze primo to zasługa Leszczy co noszą fona w tylnej kieszeni dżinsów i siadają na nim :unsure:

Po drugie primo konkurencja nie śpi ;)

Trzeciego prima nie będzie :ph34r:

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Też się z tego śmiałem na forum Apple, że to hejt bo jedna bateria w Korei i dwie w Japonii. Wczoraj na G+ czytałem, że jest tego więcej i nie do końca do wina baterii tylko użyto złego kleju :D

 

Bartek, co do LG nie wiem ile razy i czy w ogóle miałeś, ale widz, że oni nie zrobili nigdy modelu w którym coś było by nie spierdzielone.

 

Tymczasem Marek, nasz Polski Kruszwil Rig Everything przetestował wytrzymałość iP8...

 

https://www.youtube.com/watch?v=IqrmOxhd_kQ


Panowie,

do 2k brutto telefon do robienia zdjęć, słuchania muzyki, z baterią która trzyma dłuugo.

Jakieś sugestie?

Jaki poziom zdjęć? Długo trzymająca bateria to jaka dla Ciebie od 7 do 22, czy taka na dwie doby? 

Motki grają nieźle mają przyzwoite baterie w modelach Z Play. Aparat też nie najgorszy. 

Flagowa Moto Z spełnia dwa z tych warunków bo z baterią jest różnie...od 3,5SoT do 4,5SoT. Nie mniej można dokupić Incipio na plecki.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash

"Moto Z to piękny telefon. Świetnie wykonany. Aparat jest na prawdę niezły. Top specyfikacja plus czysty Android. Co do baterii nie wierz w to co piszą w sieci. Znam dwóch gości, którzy mają ten telefon i 3,5h SoT to jak jeden powiedział "chyba na maksymalnie wygaszonym ekranie na wifi, z wyłączoną synchronizacją" "

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja też mam kilku kolegów, którzy mają Zetkę :) nie narzekają. Tam jest ponoć świetna optymalizacja. Oczywiście, można mieć mniej SoT ja piszesz, gdy przykładowo karta SIM jest z Play.

 

 

A wracając do problemów z ekranami oled, czy tam poled w V30. Poczytaj Bartek o tych matrycach w telewizorach LG jakie są super i jak LG wymienia je na potęgę. W smartfonach LG już mialo te technologie nawet zakrzywiona też nie było kolorowo.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@Jash

Ale to cytat z Ciebie...

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Kiedyś chciałem kupić Moto Z. Wszedłem na forum androida i naczytałem się o baterii tego telefonu i faktycznie wychodziła dramatycznie. Odpuściłem. Napisał do mnie wtedy gość (mam tę wymianę korespondencji) że to co piszą Ci goście to bzdury. On ma Z żona ma Zetke i wyniki są niegorsze niż innych smartfonów z bateriami niewiele większymi czyli około 3000mAh. Aparat tak samo miał być do bani. Na forach często gęsto piszą 6/10 czyli lipa. Miałem w rękach zrobiłem kilka zdjęć i wyglądały całkiem ok a były robione w warunkach takich sobie.

Oparłem swoją tezę na tym co czytałem bo inaczej się nie da. Jak odpalisz test na YT to o tej baterii i aparacie też mówią jak wiatr zawieje.

Dla mnie nadal stanowi ona delikatna barierę bo jak widać każdy pisze co innego. Jest zbyt dużo czynników mających wpływ na jej działanie.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie - na iCoudzie mam ostatnie zdjęcia zassane z telefonu z 29 września i nic po tej dacie. W czym może być problem (miejsce na serwerze jeszcze jest)?

Wifi włączone.

Aha - na iCloudzie pokazuje komunikat, że uaktualnione jest przed chwilą

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czy poza tym, że masz włączoną bibliotekę zdjęć, masz też włączone przesyłanie zdjęć do strumienia? No i jaki iOS na Ajfonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ios 11.01 (ta ostatnia aktualizacja),.

 

Wszystko miałem powłączane i teraz najśmieszniejsze - po kilku kliknięciach odśwież w przeglądarce nagle zdjęcia w chmurze się pojawiły. 

Wyślij do mojego strumienia miałem wyłączone, ale teraz już włączyłem (choć chmura ściągnęła zdjęcia przed tym). 

 

Ważne, że teraz już są  :D

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To git!. Dziś kolejne info odnośnie Pixela 2. Wersja 128GB dostępna najwcześniej za 6 tygodni. Poza tym procedura gwarancyjna skutecznie zniechęca. Chyba przeboleję rozmiar U11 i kupię go przez HTC Club. 

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.