Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Xiaomi Mi A1, całkiem ciekawy sprzęt. W Polsce drogi w porównaniu z bazową ceną (około 900zł), ale i tak myślę, że za 1299zł dostajemy niezły smartfon z czystym androidem i patrząc na film poniżej niezłym aparatem:

 

 

Tymczasem z stronie Apple wysyłka iP8/8Plus - dwa tygodnie. Dopiero co było do 5 dni :D Ciekawe, czy sztucznie pokazują jak dobrze sprzedaje się urządzenie, które się nie sprzedaje, czy faktycznie coś jest na rzeczy z tym rozklejaniem się szkieł podczas ładowania (baterię ponoć robiła ta sama firma co do Note 7  :lol: ). Tylko, że w sumie przypadki chyba dwa więc albo hejterzy, albo faktycznie przypadek. Na forum Apple wczoraj gość wrzucił info, że kupił iP8 256GB i przyszedł z porysowanym ekranem i wgniecioną obudową. Nawet kotleta nie potrafią dobrze odgrzać. Ja w każdym bądź razie odpuściłem tę firmę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że szopka jaka jest przy nowych ajfonach, to komediodramat. Takie coś można by oczekiwać przy jakiejś chińskiej podfiremce bez większego doświadczenia, ale nie przy bodaj najwartościowszej firmie USA z kasą większą niż PKB niejednego kraju...

 

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dlatego doszedłem do wniosku, że nie warto. Za pieniądze przeznaczone na iP8 256GB kupuje sobie HTC U11 w wersji 6/128GB, a żonie tego Xiaomi z filmu powyżej, albo Moto Z, która w Sferisie jest teraz za 1399zł. No chyba, że jutro się okaże że nowe Pixele 2 jednak będą miały normalny slot na kartę SIM :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ip8 po kosztach robione- wyciskają z tego ostatnie soki. Kupić taki telefon w dobie bezramkowców jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

a żonie tego Xiaomi z filmu powyżej, albo Moto Z, która w Sferisie jest teraz za 1399zł. 

 

Ciekawe... ciekawe...  :ph34r:  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dam radę Kwiatek. Obiecałeś, że odkupisz ode mnie wszystkie akcesoria do iP7 :D zaraz prześlę Ci numer paczki DPD.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, to przemyślana decyzja?, moze postępujesz pochopnie...

Zastanawiałeś sie jaka moze byc reakcja otoczenia?

Bez iphona, nawet trudno mi sobie wyobrazić taka sytuację...

 

 

 

 

:);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Reakcja otoczenia będzie pozytywna "patrzcie on nie ma o czym marudzić" :D

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Jash cały czas używa Xiaomi, a nie żadnego Ajfona, widzę w podpisie ;)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcja otoczenia będzie pozytywna "patrzcie on nie ma o czym marudzić" :D

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Trolowalem :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dam radę Kwiatek. Obiecałeś, że odkupisz ode mnie wszystkie akcesoria do iP7 :D zaraz prześlę Ci numer paczki DPD.

Ślij, sprzedam Ci to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy używa ktoś outlook'a na androidzie ?? Mam problem, ściąga mi maile ale w każdym jest to samo - "ta wiadomość nie ma żadnej zawartości".


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W App Store w Londynie żadnego zainteresowania iPhonem 8. Ludzie wchodzą, oglądają i wychodzą z dziwnym uśmieszkiem. Być może zrozumieli, że kotleta można odgrzewać tylko dwa razy, za trzecim nie nadaje się do jedzenia. Taka zapchajdziura do czasu pojawienia się iPhona X na pełną skalę. 

 

Jash fajny ten Xiaomi i zdjęcia całkiem niezłe robi. Momentami nawet lepsze od iPhona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Koledzy używa ktoś outlook'a na androidzie ?? Mam problem, ściąga mi maile ale w każdym jest to samo - "ta wiadomość nie ma żadnej zawartości".

miałem to samo na iOS, raczej wina aplikacji.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Możesz konto Outlooka podpiąć do aplikacji Gmail i tam odbierać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Od godziny próbuję zamówić nowego Pixela 2. W Google Store UK nie pasuje im kod pocztowy,a w DE karta płatnicza. Chciałem z UK bo jest 500zł tańszy niż DE. Jest tu kto z UK? :D

 

 

 

 

 

 

 

A LG V30 chyba będzie sprzedażowym klopsem. W przedsprzedaży zamówiono 15 tyś. sztuk. Dla porównania Note 8 poszła okrągła bańka :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony nowymi Pixelami, od designu, przez głośniki stereo i aparat, aż po wsparcie :D Czyli Pixel 2 jednak od HTC, a wersja XL to LG.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny próbuję zamówić nowego Pixela 2. W Google Store UK nie pasuje im kod pocztowy,a w DE karta płatnicza. Chciałem z UK bo jest 500zł tańszy niż DE. Jest tu kto z UK? :D

 

 

 

 

 

 

 

A LG V30 chyba będzie sprzedażowym klopsem. W przedsprzedaży zamówiono 15 tyś. sztuk. Dla porównania Note 8 poszła okrągła bańka :)

Jash - chcesz 2 czy 2 XL?

 

Pewnie to nano SIM Cię skłoniło ;)

 

Z cenami ich bardzo poniosło. 729 GBP za 2 z pamięcią 128 GB? 899 za 2 XL 128 GB? Wysiadam z tego pociągu :)

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pretty impressive mówiąc z obca. I to nawet biorąc pod uwagę absurdalność tego porównania.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash aleś się napalił...

Poczekaj, no chyba że chcesz być testerem...

Nowy wypust- może być różnie.

 

Mi się design nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A LG V30 chyba będzie sprzedażowym klopsem. W przedsprzedaży zamówiono 15 tyś. sztuk. Dla porównania Note 8 poszła okrągła bańka :)

 

Samsung bardzo dobrze nauczył się nakręcać hype na swoje urządzenia. Owszem, są zbudowane fajnie i solidnie, ale LG daleko do takiego nakręcenia publiki na nowy wypust jak robi Samsung. Mi osobiście konfiguracja V30 podoba się bardziej niż Note 8, a też liczę na to, że V30 szybko stanieje i będzie bardziej osiągalne dla mnie. G6 bardzo mi się podoba, ale w obliczu nowego telefonu od LG, który wydaje się być dosyć nieźle poprawionym G6 poczekam trochę i może zaczaję się na V30.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash - chcesz 2 czy 2 XL?

 

Pewnie to nano SIM Cię skłoniło ;)

 

Z cenami ich bardzo poniosło. 729 GBP za 2 z pamięcią 128 GB? 899 za 2 XL 128 GB? Wysiadam z tego pociągu :)

 

Chcę zwykłego Pixela 128GB. Cena jest taka sama jak zeszłorocznych Pixeli. Zwykły w UK wychodzi 3500zł a u Niemca 3909zł. Za 3500zł to sprzętowo android bez konkurencji, bo zamiata wszystkim.

 

 

Pretty impressive mówiąc z obca. I to nawet biorąc pod uwagę absurdalność tego porównania.

 

Filmowanie zawsze było dobre w LG, z zdjęciami bywało różnie

 

@Jash aleś się napalił...

Poczekaj, no chyba że chcesz być testerem...

Nowy wypust- może być różnie.

 

Mi się design nie podoba.

 

Napaliłem się jak szczerbaty na suchary. Co do wypustów, pamiętaj że to Pixel nie Ajfon, ni będą go tłuc dwa lata. Zrobią ile chcą i koniec i będzie trzymał cenę. XL mi się nie podoba, zwykły jest mega. XL wyprzedał się jeszcze zanim zakończyła się konferencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash

Widziałem jakieś testy urządzeń przed sprzedażowych i z tymi zdjęciami też jest bardzo spoko ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.