Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kapalek

co powiecie? oryginalny ten Panerai?

Rekomendowane odpowiedzi

blablabla. sprzedajesz bubla i wytyka ci to kilka osob. w odpowiedzi o zapytanie o ocene oferty w dziale do tego przeznaczonym. obrazasz jednego z adwersarzy. i jeszcze smiesz sie powolywac na regulamin. buehehe. jak napisalem - zycze duzo sukcesuf panie bossplayer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
blablabla. sprzedajesz bubla i wytyka ci to kilka osob. w odpowiedzi o zapytanie o ocene oferty w dziale do tego przeznaczonym. obrazasz jednego z adwersarzy. i jeszcze smiesz sie powolywac na regulamin. buehehe. jak napisalem - zycze duzo sukcesuf panie bossplayer...

 

Widzisz soft w tym momencie pokazałeś jak prostym chamem jesteś.

Jak narazie to tylko ty twierdzisz, że sprzedaje bubla. Po pierwsze, jeśli jesteś na forum to stosuj się do zasad. Wiem, że to trudne dla ciebie bo masz tak duże ego, że nie przyjmujesz krytyki dotyczącej swojego zachowania.

Po drugie, nie wyrażaj opinii o czymś czego nigdy nie widziałeś na żywo (mówię o moich zegarkach). Twoja opinia bazuje tylko i wyłącznie na poprzednich postach innych, takich samych mądrali jak ty - w dużej mierze innych handlarzy na allegro, którzy nie mogli scierpieć, że moje zegarki ludzie licytują za znacznie większe pieniądze niż ich.

 

Wracając do sedna wątku. Zapytanie o ocenę dotyczyło tylko i wyłącznie oryginalności zegarka - nic więcej ! Niestety takie mądrale jak ty zaczęły wypisywać swoje wywody na tematy poboczne. Taka dobra rada dla ciebie soft - zacznij czytać ze zrozumieniem i stosuj się do zasad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz soft w tym momencie pokazałeś jak prostym chamem jesteś.

 

ja jestem i sie tego nie wstydze, a ty sie zachowujesz jak prostak i cham, probujac zgrywac supersprzedawce. tylko ja niczego nikomu nie probuje sprzedac, wiec ja na tym nie strace... :lol: oby tak dalej, klienci beda do ciebie walic drzwiami i oknami... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i sie tego nie wstydze, a ty sie zachowujesz jak prostak i cham, probujac zgrywac supersprzedawce. tylko ja niczego nikomu nie probuje sprzedac, wiec ja na tym nie strace... :lol: oby tak dalej, klienci beda do ciebie walic drzwiami i oknami... :)

 

B4.gif

Chłopie, wyluzuj. Jedyne co gość robi, to uświęcone tradycją "szukanie szlachcica". Kombinator, jakich setki. Jest po co angażować w to własne nerwy?

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czas wrzucic na luz. Pamietajmy, ze forum przeglada sporo osob a ten temat a szczegolnie jego niektore posty nie wygladaja dobrze :wink:

Co do zegarka to ja go nie kupie i Wy chyba tez nie, przyznac trzeba, ze zegarek jest oryginalny(patrz temat) a cala dyskusja rozwinela sie z ceny zagarka. Przeciez to ile kupujacy chce zaplacic za zegarek to juz jego sprawa i malo nas to powinno obchodzic, a biorac pod uwage dostepnosc tego zegarka w Polsce to wcale nie zdziwilbym sie jak chetny by sie znalazl, bo jak sie ma chajs to po co sie bawic w sprowadzanie z USA jak mozna miec od reki tu. Tak wiec chcesz-kupujesz, ja dziekuje. Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kombinator, jakich setki.

To jak nazwać to:

http://allegro.pl/item429720584_panerai_lu...na_allegro.html :?:

:razz:

 

Szczyt bezczelności i głupoty.

 

Ale, jak widzisz "już ukrócony".

Najgorzej, jak ktoś ma dwie osobowości i one się pokłócą :twisted:

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając wszystko po co Ty wystawiasz "certyfikat autentyczności'??


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak to trzeba zachowywać czujność. Na każdym kroku cwaniaczki chcący żerować na ludzkiej naiwności. Dobrze, że nikt nie dał się "złapać".


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.