Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

A co tam

vbGlkrG.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co tam

vbGlkrG.jpg

Zegarek super, właściwie jedyny kwadrat, który mi podchodzi. Ale guma jakoś zupełnie mi do niego nie pasuje...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak się jeździ 500tką ? :-)

Doskonale. Zamieniłem Peugeota 107 na 500. Jestem zachwycony.

 

 

 

Zegarek super, właściwie jedyny kwadrat, który mi podchodzi. Ale guma jakoś zupełnie mi do niego nie pasuje...

Najpierw Karol teraz Ty. :D

Dobra, dobra. Już zmieniłem.

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

f9ev.jpg

No cóż, dziś na ręce jak codziennie ostatnio....model przygotowany specjalnie przez "Q" do zadań specjalnych w "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

<br /><br />Widze lubisz małe auta jak ja. 500 nowa?

Tylko małe. Żonka jeździ dużym. Wcześniej miałem 600.

Tak. Nowe. Jak wszystkie. Nie stać mnie na używane.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Złupiona na Wasylu Favre (strasznie mi podszedł kształt koperty i długość uszek, kolorystyka tarczy nie bałdzo):

 

WP_20140127_14_01_56_Smart.jpg

 

WP_20140127_14_01_29_Smart.jpg

Edited by żona Wasyla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, że ja dzięki Koledze Z_bych mam fajny zegarek, a on pośrednio dzięki mnie wrócił do genialnej Bulovy....to i ja dzisiaj Bulovę założyłem ;)


mh3y.jpg


 


luom.jpg


 


93qq.jpg


Edited by nickt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Złupiona na Wasylu Favre (strasznie mi podszedł kształt koperty i długość uszek, kolorystyka tarczy nie bałdzo):

 

 

 

 

:) Chyba miło być tak złupionym, a na pewno pomaga to w pozbyciu się wyrzutów z powodu zakupu kolejnego zegarka. Zawsze można sobie przetłumaczyć, że to nie tylko dla siebie, ten kolejny zegarek :D.  Nie dostrzegałem w tym modelu, tak fajnych cech zegarka w kategorii unisex, choć akurat u mnie prawie wszystkie są odbierane i używane jako unisex`y ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Share this post


Link to post
Share on other sites

3eqe5amu.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2


Beware the fury of a patient man.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MORAY wypas, ale z kreskami jako indeksy, chyba jednak lepiej się prezentuje - bardziej ascetycznie i surowo.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Share this post


Link to post
Share on other sites

3eqe5amu.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

Kolejny nabytek? A może pokażesz go z 2. strony?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.