primabaleron 1175 #57301 Posted January 27, 2014 dzieki to jest dla mnie piękno i prostota klasycznego divera! Bywały jeszcze z pomarańczowymi wskazówkami? Z pomarańczowymi od Ploprofa to już mody. Oryginalne były takie jak moje. http://uniquewatches.net/web2anaomegashom.html 0 https://www.instagram.com/primabaleron/ Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44353 #57302 Posted January 27, 2014 A co tam 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
artepuh 4 #57303 Posted January 27, 2014 Dzisiaj na elegancko ... 0 Share this post Link to post Share on other sites
QuadrifoglioVerde 4473 #57305 Posted January 27, 2014 A co tam Jak się jeździ 500tką ? :-) 0 Share this post Link to post Share on other sites
aty3 12 #57306 Posted January 27, 2014 A co tam Zegarek super, właściwie jedyny kwadrat, który mi podchodzi. Ale guma jakoś zupełnie mi do niego nie pasuje... 0 Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44353 #57308 Posted January 27, 2014 (edited) Jak się jeździ 500tką ? :-)Doskonale. Zamieniłem Peugeota 107 na 500. Jestem zachwycony. Zegarek super, właściwie jedyny kwadrat, który mi podchodzi. Ale guma jakoś zupełnie mi do niego nie pasuje...Najpierw Karol teraz Ty. Dobra, dobra. Już zmieniłem. Edited January 27, 2014 by Dorian06 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
Venom21 0 #57310 Posted January 27, 2014 No cóż, dziś na ręce jak codziennie ostatnio....model przygotowany specjalnie przez "Q" do zadań specjalnych w "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości" 0 Share this post Link to post Share on other sites
QuadrifoglioVerde 4473 #57311 Posted January 27, 2014 Doskonale. Zamieniłem Peugeota 107 na 500. Jestem zachwycony<br />.<br /><br />Widze lubisz małe auta jak ja. 500 nowa? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44353 #57312 Posted January 27, 2014 <br /><br />Widze lubisz małe auta jak ja. 500 nowa?Tylko małe. Żonka jeździ dużym. Wcześniej miałem 600.Tak. Nowe. Jak wszystkie. Nie stać mnie na używane. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
żona Wasyla 2 #57313 Posted January 27, 2014 (edited) Złupiona na Wasylu Favre (strasznie mi podszedł kształt koperty i długość uszek, kolorystyka tarczy nie bałdzo): Edited January 27, 2014 by żona Wasyla 0 Share this post Link to post Share on other sites
nickt 99 #57314 Posted January 27, 2014 (edited) Jako, że ja dzięki Koledze Z_bych mam fajny zegarek, a on pośrednio dzięki mnie wrócił do genialnej Bulovy....to i ja dzisiaj Bulovę założyłem Edited January 27, 2014 by nickt 0 Share this post Link to post Share on other sites
zasadas 5445 #57315 Posted January 27, 2014 Złupiona na Wasylu Favre (strasznie mi podszedł kształt koperty i długość uszek, kolorystyka tarczy nie bałdzo): Chyba miło być tak złupionym, a na pewno pomaga to w pozbyciu się wyrzutów z powodu zakupu kolejnego zegarka. Zawsze można sobie przetłumaczyć, że to nie tylko dla siebie, ten kolejny zegarek . Nie dostrzegałem w tym modelu, tak fajnych cech zegarka w kategorii unisex, choć akurat u mnie prawie wszystkie są odbierane i używane jako unisex`y . 0 "You may delay but time will not" Benjamin Franklin Share this post Link to post Share on other sites
siwy1 0 #57316 Posted January 27, 2014 (edited) SEIKO snk809k2 Edited January 27, 2014 by siwy1 0 Share this post Link to post Share on other sites
Sivert 0 #57317 Posted January 27, 2014 @bigbadger: cudowny jest! Idealny jak dla mnie. Gratuluję zakupu i czekam na galerię 0 Share this post Link to post Share on other sites
irekm 1050 #57318 Posted January 27, 2014 Sent from my Z10 using Tapatalk 2 0 Beware the fury of a patient man. Share this post Link to post Share on other sites
Kosma 204 #57321 Posted January 28, 2014 MORAY wypas, ale z kreskami jako indeksy, chyba jednak lepiej się prezentuje - bardziej ascetycznie i surowo. 0 Only Fools Do Not Fear The Sea Share this post Link to post Share on other sites
primabaleron 1175 #57322 Posted January 28, 2014 0 https://www.instagram.com/primabaleron/ Share this post Link to post Share on other sites
antjama 24 #57323 Posted January 28, 2014 eksperyment paskowy (z efektem lepszym niz oczekiwalem) 0 Share this post Link to post Share on other sites
mikolaj78 747 #57324 Posted January 28, 2014 Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka 0 Mariusz Share this post Link to post Share on other sites
KamilZlg 27 #57325 Posted January 28, 2014 Sent from my Z10 using Tapatalk 2 Kolejny nabytek? A może pokażesz go z 2. strony? 0 Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER Share this post Link to post Share on other sites