Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZETES
...Jestem tu całkiem nowy , ale mimo to pozwolę sobie zapytać ...

Jaki zegarek masz właśnie na ręku?

... ja zaś dla licznych na tym forum miłośników Atlantica wybrałem na dziś...

Cześć, "Under Construction" :-) .

Wystartowałeś na forum z "grubej rury". Może napisz coś o sobie (jest specjalny dział "Przedstawiamy się").

Co mam dziś na ręku? Wyobraź sobie, że rosyjskiego Orion'a, a wczoraj... miałem Atlantic'a. Jutro założę, Poljot'a. Pasuje? :-) .

Ładny zegareczek "wystawiłeś" na obrazku. Tarcza mało spotykana. Model "Weltmeister", czyli skierowany na rynek niemiecki. Zdjęcie dodałem do mojej kolekcji... fotek :-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje , a jakże !!!

... gdybyś jeszcze zamieścił jakieś zdjęcia to moja intencja zawarta w tym temacie byłaby w 100% spełniona.

Co do zegarka - to rzeczywiście - wybrałem go właśnie ze względu na rzadki "cyferblat" - należał do mojego Ojca, ale Tato nosi ostatnio sprezentowaną przeze mnie Omegę i jego stary Atlantic popadł trochę w zapomnienie .... więc go wziąłem oddałem do przeglądu wzmieniłem pasek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETES
... gdybyś jeszcze zamieścił jakieś zdjęcia...

Nie umieszczę, bo nie mam strony "www". Przy okazji takich postów, gnębię admina o możliwość wykorzystania załączników, ale nasz admin jest nieugięty :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz mieć strony www abz zamieszczać zdjęcia na forum.... ja też nie mam.

Abz zamieścić zdjęcie wystarczy wejść na stronę http://www.imageshack.us w polu "file" wyszukać plik na swoim komputerze i nacisnąć klawisz "host it"

pojawi sie nowa strona - nalezy pierwszy wpis skopiować (ctrl + c) a następnie wkleić go do własnego postu na forum (ctrl + v) ... jeszcze podgląd i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

To nie Admin jest nieugięty, tylko forum musi działać jak najbardziej niezależnie od osoby i czasu Admina.

Dziś nie mam sieci w godzinach przeznaczonych dla klubu i na szczęście działa wszystko - no może trzeba zrobić sprzątanie, ale to przed świętami jak zawsze.

Sebastianie,

Sprawdź jak działa instrukcja do pokazywania zdjęć, jeśli uznasz że jest OK to napisz ją w oddzielnym temacie w dyskusjach z Adminem, proszę.

Jest więcej nie mających własnych stron i możliwości dołączania zdjęć.

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETES
nie musisz mieć strony www abz zamieszczać zdjęcia na forum.... ja też nie mam.

Abz zamieścić zdjęcie wystarczy wejść na stronę http://www.imageshack.us w polu "file" wyszukać plik na swoim komputerze i nacisnąć klawisz "host it"

pojawi sie nowa strona - nalezy pierwszy wpis skopiować (ctrl + c) a następnie wkleić go do własnego postu na forum (ctrl + v) ... jeszcze podgląd i gotowe.

O takim sposobie nie wiedziałem. Co z bezpieczeństwem danych na komputerze?

...Jest więcej nie mających własnych stron i możliwości dołączania zdjęć.

Admin

Oj, prawda to, prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ ZETES

... co do bezpieczeństwa danych to w sieci nigdy nie można być spokojnym , ale To ty umieszczasz plik na ich serwerze a nie odwrotnie. Wiele osób które znam używają tego serwisu - nikt się dotąd nie skarżyl ( jest też bardzo popularny wsród użytkowników for(ów) internetowych w niemczech , i anglii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ponieważ zegarki Atlantic to również moja specjalność, to jako ciekawostkę dodam tylko jedno. Posiadam zegarek z serii Worldmaster PRIMA 21 kamieni i jak dotąd nie znalazłem zegarka z tej serii, który miałby tak specyficznie napisane "r" na końcu napisu Worldmaster. Jedynymi takimi zegarkami są właśnie zegarki z serii "Weltmeister". Nie wiem czy cokolwiek to znaczy, ale szczegół pozostaje szczegółem. :wink:


"Pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" nie musisz mieć strony www abz zamieszczać zdjęcia na forum.... ja też nie mam.

Abz zamieścić zdjęcie wystarczy wejść na stronę "

 

m7xlucerne1.jpg

 

... mam nadzieje że wszystko zrobiłem wg . instrukcji , jeśli pojawi się fotka z zegarkiem , to znaczy że go dziś będe nosił .... :oops:

To naprawde działa , już nie będe prosił się córki o pożyczenie mi kawałka jej stronki !!!

Aaa !!! a jak usunąć fotki ??


Bronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak codziennie od poniedziałku do czwartku - Tissot Lisboa, nr 4468. Uwielbiam ten zegarek.

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś niech będzie Zim. uwielbiam ten zegarek, zawsze mi poprawia humor :). Probujemy z fotką:

 

zimmoskwa800xt.jpg

 

mam nadzieję że się udało. [/img]

 

pozdrawiam i życzę miłego dnia (choć to poniedziałek)

 

:)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki zegarek masz właśnie na ręku?

 

A taki wlasnie:

 

03250285if.jpg

 

Czyli Vostok-Europe K3 Submarine :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

A to mój:

beczka0bm.jpg

 

bo podoba mi się jego szkło sferyczne, jego wskazufki i cyferki i w ogóle ten zegarek mi się podoba bo go lubię a do tego jest ładny :wink:

 

Niestety, cyferblatu nie udało się uchwycić :)

 

Nie wiedziałem, Piotr, że zajmujesz się poławianiem pereł...? :oops:

pozdrawiam z zimnego miasta, co śniegiem zarasta,

paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Misiek :!:,

zegareczki - mistrzostwo świata. Są naprawdę superrrrr :!:. W Breitlingu podoba mi się ten charakterystyczny design, który sprawia, że nie sposób go pomylić z jakimkolwiek innym czasomierzem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek

Fakt, według mnie wyglądają jak narzędzia do nawigowania, lupię tę ilość informacji na cyferblacie. Innym to nie odpowiada, ale przecież nie wszyscy muszą mieć ten sam gust, nie byłoby wtedy takiej piramidy prestiżu, prawda?

Cieszę się, że są jednakowoż zwolennicy tej marki, ja mogę się nazwać maniakiem, bo poza samymi chronometrami mam dzesiątki gadżetów, mocno identyfikuję się z Breitlingiem. Sama zmodyfikowana ETA mi nie przeszkadza, Navitimer 1952 QP jest nie do pomylenia z żadnym innym zegarkiem. Poza tym jestem zwolennikiem nowoczesnego designu, choć konserwatywne marki tez mają piękne sztuki, Breguet i Patek, to czołówka za która też się mocno oglądam.

Ale to wszystko raczej na osobnym temacie Breitling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam Longinesa LungoMare:

 

longines_L36334766.l.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś, jak prawie co dzień:

 

mauricelacroixpt6027ss00213ebi.th.jpg

imgp28564yl.th.jpg

Marcin

 

Coż to dokładnie tak jak ja tylko że na pasku :(

pt6027ss00113e2fo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ML i artisan - a ja tak samo, jak Wy, ale z kolei na czarnym pasku :!:

Ciekawe - taki sobie zegarek, a ile wariantów dla różnych wariatów, prawda :?: :(

 

Pozdrawiam


Andrzej W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziś (i nie tylko dziś, już od jakiegoś czasu codziennie) na ręku starą ponad 50-letnią Doxe. Nachodziła już się troche :( i dalej ładnie chodzi. W styczniu była na przeczyszczeniu, a we wtorek kupiłem sobie nowy pasek do niej.

Niestety zdjęcia nie mam :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ML i artisan - a ja tak samo, jak Wy, ale z kolei na czarnym pasku :!:

Ciekawe - taki sobie zegarek, a ile wariantów dla różnych wariatów, prawda :?: :(

 

Pozdrawiam

 

bo to ciekawy zegarek jest... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.