Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

To cud że ludzie zegarki noszą. Wszędzie widać godzinę i datę - w samochodzie, komputerze telefonie itp. Takie czasy.


Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trafia jak nie mam daty w zegarku :/ Przydaje się mimo tego, że można ją odczytać w wielu innych miejscach. Jest po prostu najwygodniejsza w odczycie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
Mnie trafia jak nie mam daty w zegarku :/ Przydaje się mimo tego, że można ją odczytać w wielu innych miejscach. Jest po prostu najwygodniejsza w odczycie :)

Dla mnie to bez znaczenia, jak mam w zegarku datę to ją ustawiam, ale i tak jak wracam z pracy to pytam w domu jaki dzisiaj jest dzień, człowiek jest tak zakręcony :) , kiedyś mi się przydażyło wyjechać na urlop jeden dzień przed właściwym terminem, zjawiłem się w pensjonacie, a tam byli przekonani że pomylili się w rezerwacjach. W trosce o swoje nadszarpnięte samopoczycie i zszargene ego ( od mojej Pierwszj Damy i od córek nieźle mi się zebrało) nie wyprowadzałem ich z błędu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

To faktycznie jesteś nieźle zakręcony :)

Mi kiedyś zdarzyło się przekonywać rodziców że mamy ranek a nie wieczór, mimo że zegarek wskazywał zupełnie co innego :) Ach te młodzieńcze eksperymenty z alkoholem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

Zawsze tak nie jest, ale zdarza się, załaszcza jak jestem przepracowany, zebrałoby się z tego kilka fajnych historyjek, ale one za bardzo by nadwątpliły mój "autorytet" :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydaje sie wskazanie 24 godzinne chociaż wiem czy noc czy dzień :blink:


Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie trafia jak nie mam daty w zegarku :/ Przydaje się mimo tego, że można ją odczytać w wielu innych miejscach. Jest po prostu najwygodniejsza w odczycie :blink:

A ja rzadziej sprawdzam na zegarku "który dzisiaj jest", a częściej "co dzisiaj jest", dlatego lubię zegarki na 7S26.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytryna byla na ręku.

 

64a0564fe66cc172.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, chciałeś się pochwalić rotomatem :blink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba 28 dni :blink:

heh przyznaje datownika nie uzywam :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Klaudiusz, czy to g-7800??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Pokaz go proszę z bliska i skrobnij jak się nosi bo to chyba pierwszy na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

Dzisiaj inna wesja "windy kotwicznej i zaworów helowych" ten model nazywa się "niebieski"

snc00566.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Dzisiaj Parnis Chronometer, po 40 dniach użytkowania dokładność chodu 00s/40dni

 

Jak będą organizowali konkurs dokładności chodu w Genewie, to wyślij swój zegarek. Zawstydzisz tourbillony Patka i Vacherona, a Parnis dzięki Tobie stanie się sławny na cały świat :blink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy, chciałeś się pochwalić rotomatem :)

 

O... co to to nie. Chwaliłem się nim w lutym :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
Jak będą organizowali konkurs dokładności chodu w Genewie, to wyślij swój zegarek. Zawstydzisz tourbillony Patka i Vacherona, a Parnis dzięki Tobie stanie się sławny na cały świat :).

Za wysokie progi jak na mój nadgarstek, :blink: , oczywiście zdaję sobie sprawę że ten wynik nie jest miarodajny, zegarek jest prawie nieużywany ( codziennie dokręcany), praktycznie leży tylko w jednej pozycji ( na deklu) i na przestrzeni tego czasu odchyłki były różne, aczkolwiek zbliżone do 00. Jednak z tego wyniku jestem bardzo zadowolony jak na zegarek budżetowy, którego cena na dzień dzisiejszy wynosi około 230 zł to raczej nie ma się czego wstydzić. Mam również świadomość tego że w dłuższym okresie czasu utrzymanie tego rezultatu może okazać się niemożliwe, ale na dzień dzisiejszy wynik cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
...

 

Na Twojej focie wygląda na prawdę zachęcająco :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
...

 

Piękny zegarek, a fotka "katalogowa", gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobię coś może do galerii :blink: bo to zdjęcie na mega szybkości było. Zegarek świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.