Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość kristo

dzień dobry...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kristo

Od dłuższego czasu przeglądam Wasze forum, w końcu zdecydowałem się zadać kilka pytań... Nie byłoby jednak grzecznym zachowanie, które ignorowałoby podstawowe zasady savoir vivre. Z pytaniami, zapewne dość błahymi jak na tutejsze standardy, jeszcze zdążę. Najpierw chciałem się przywitać. Nazywam się Krzysztof i kłaniam się uprzejmie całemu forumowemu Towarzystwu. Dzień dobry Paniom i Panom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Witaj Krzysztofie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek
Od dłuższego czasu przeglądam Wasze forum, w końcu zdecydowałem się zadać kilka pytań... Nie byłoby jednak grzecznym zachowanie, które ignorowałoby podstawowe zasady savoir vivre. Z pytaniami, zapewne dość błahymi jak na tutejsze standardy, jeszcze zdążę. Najpierw chciałem się przywitać. Nazywam się Krzysztof i kłaniam się uprzejmie całemu forumowemu Towarzystwu. Dzień dobry Paniom i Panom...

Oto dowód na to, że dobre wychowanie istnieje również w internecie :P ( coraz rzadziej spotykane zjawisko , oczywiście nie na tym forum)

Witam i pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! :P


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzień dobry, dzień dobry.


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jak to miło że na tym świecie istnieje jeszcze coś takiego jak dobre wychowanie ( się ceni )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech zgadnę: chcesz zapytać o zegarek? :lol:

Witaj Kolego!


pumpernikiel & zorkij 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
niech zgadnę: chcesz zapytać o zegarek? :P

Witaj Kolego!

 

Przywitał się ładnie więc niech pyta i o 10 nawet :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie;)

witamy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Hallo, hallos.

Nie byłoby jednak grzecznym zachowanie, które ignorowałoby podstawowe zasady savoir vivre. Z pytaniami, zapewne dość błahymi jak na tutejsze standardy, jeszcze zdążę.

Suplikuję, byś waść czaso-odmierzacz swój okazał i nasze oczy nim nasycił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boziu.... Są jeszcze ludzie, którzy najpierw przegldają / czytają forum, potem się przedstawiają, a dopiero potem zadają pytania... WITAMY! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Wiesz, wydaje mi się ze większość z nas Foumowiczów tak właśnie robiła, z nielicznymi wyjątkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, wydaje mi się ze większość z nas Foumowiczów tak właśnie robiła, z nielicznymi wyjątkami...

Ostatnio te wyjątki się chyba nasiliły :lol: a może tylka ja się starzeję... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Na innych forach zwykle jest tak, że jeśli nowy forumowicz napisze pierwszego posta i się nie przywita, post idzie od razu do kosza. Myślę że i u nas tak powinno być :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na innych forach zwykle jest tak, że jeśli nowy forumowicz napisze pierwszego posta i się nie przywita, post idzie od razu do kosza. Myślę że i u nas tak powinno być :lol:

Mnie bardziej chodzi o tych kolegów, którzy tu wpadają i w pierwszym poście pytają czy warto kupić podróbe... Albo sieją propagande, że podróby są ok, albo piszą "mam fajny zegarek do sprzedania" (bez zdjęć, ceny, opisu) itp... Gdyby wcześniej poczytali, pewnie z takimi tematami nie wyskoczyliby... Przywitanie niech jednak (moim zdaniem) pozostanie w kwestii dobrego wychowania... Tego się nie da wymusić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kristo

Szanowni Forumowicze,

w związku z urażoną dumą :( jestem zmuszony zrezygnować z oficjalnego uczestniczenia w życiu Forum.

 

Nie wypada wchodzić bez powitania. Dobrze też, gdy odchodzi się nie zapominając o zwykłym "do widzenia".

 

Chciałem Wam serdecznie podziękować za życzliwość i wszelką pomoc. Naprawdę wiele się nauczyłem przez ostatnie kilka miesięcy.

 

Jeżeli kogoś uraziłem, przepraszam. Nigdy nie miałem złych zamiarów w stosunku do Koleżanek i Kolegów. Wybaczcie.

 

Wybaczcie mi także i to, że będę co jakis czas, jako niewidoczny gość, odwiedzał Forum. Za bardzo polubiłem zegarki, aby z tego zrezygnować. Mimo wszystko jest to bardzo dobre i profesjonalne Forum! A będzie jeszcze lepsze, w to nie wątpię. Trzeba czasu...

 

Dzięki, pozdrawiam, do widzenia... :)

kristo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój kristo. Nie warto rezygnować z forum dlatego iż jakaś dyskusja przebiega ostrzej. Większość z nas ma takie przykre epizody i uniesienia. Normalna sprawa. Dlatego naprawdę staramy się unikać wszelkich dyskusji na tematy polityczne i "gorące" z życiu realnym. To jak ulubiony bar czasem ktoś coś powie, ale to nie powód aby rezygnować. Trzeba ochłonąć i spokojnie oddawać się swojej pasji. Naprawdę to nie powód aby odpuścić. Każdy z nas brał też urlopy od forum, czasem trzeba odpocząć i nabrać dystansu - po prostu.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.