Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tomasz Bożys

Użytkownik
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  11495721
 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Elbląg
 • Hobby
  siatkówka
 1. Coś taki zniecierpliwiony? Werk 3304 bazuje na Valjoux 7753. Link do instrukcji serwisowej: http://www.cousinsuk...mega%203304.pdf
 2. Spróbuj zajrzeć tu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/850-e-ksiazka-roku-archiwum-zegarmistrzostwa-9000stron-n/page__p__4956__fromsearch__1entry4956 i skontaktować się z Piotrem (nie wiem czy to jeszcze jest aktualne).
 3. Też o nim myślałem. Zaiste - chrono przecudnej urody. A skoro wstydzisz się wrzucić jego zdjęcia, to ja to zrobię.
 4. Ja bym rozpoczął od Lemanii z nieśmiertelnym kalibrem 2310. Dla mnie to niejako ojciec wszystkich pięknych chronografów. Od niego zaczęła się historia Speediego; po ten werk sięgali najwięksi - AP, Patki, Vacherony i Breguety.
 5. To ci dopiero prawdziwa zegarkowa pasja. Znaczy się, że na golasa spod prysznica wychodzisz i najpierw zegarek nakładasz, a dopiero potem resztę.
 6. Myślę, że nie jeden z nas ma takie, których nie chciałby sprzedać, a co dopiero oddać.
 7. Jeśli to rzeczywiście autentyczny list, to jestem trochę zniesmaczony. Piszę to nie dlatego, że o zmarłych się źle nie mówi. Bardziej porusza mnie hipokryzja i obłuda żyjących. Na podlinkowanej stronie napisano: "Trzeba przyznać, że Sean ma jaja, i to wielkie ."; i tak sobie myślę, że nieźle po tych wielkich jajach musiał się drapać, kiedy to zaczął kręcić korbą do wyciskania szmalcu użyczając swej twarzy w reklamie np. zegarków Louis Vuitton. Niesprzedajności to Pan Connery może się uczyć np. od Pana Mariana Kociniaka.
 8. Tak przesunęła się. Jednak rzecz w tym, że zdania są podzielone co do tego, w którą stronę.
 9. Oby efekt końcowy był wart tej Twojej cierpliwości. Wrzuć kilka fotek, jak już tego kauczuka mieć będziesz. Sam kiedyś takiego SKX'a miałem i ogólnego wrażenia też jestem ciekawy, bo na kauczuku jeszcze takiego nie widziałem.
 10. Jash! Błagam, przywdziej no tego swego SKX'a w jakieś porządne skórzane ubranko, bo żal patrzeć, jak się ten fajny Seikacz w tej z grubsza ciachanej gumie męczy.
 11. Nie wiem czy było ale dobry przykład na to, jak cudze nieszczęście i sponiewieranie potrafi ucieszyć drugiego człowieka http://www.youtube.com/watch?v=S5pJ1tAWQ8s
 12. Oczywiście decyzja o wprowadzeniu lub nie wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań do konstrukcji mechanizmów zegarków to sprawa trochę dyskusyjna. Dla przeciwwagi opisywanego przypadku powiem, że z pewnością historia zegarmistrzostwa zna co najmniej kilka przykładów wprowadzenia 'rewolucyjnych' rozwiązań technicznych, z których później skrzętnie musiała się wycofać niejedna szacowna firma. Warto jednak wspomnieć, że PP niepowodzenie z wychwytem współosiowym zafundował sobie trochę na własne życzenie. Np. w pierwszym swoim prototypowym zegarku z tym wychwytem pozwolili sobie na pewne "drobne" odstępstwa i poprawki w stosunku do założeń nakreślonych przez Daniels'a. Skutek był taki, że mechanizm miał tendencję do zatrzymywania się. Może gdyby nie swego rodzaju brak pokory ze strony PP, i gdyby nie to pierwsze niemiłe wrażenie, współpraca Pana Daniels'a z tą firmą ułożyłaby się całkiem inaczej.
 13. Gaudi! A mi się coś zdaje, że wstydzisz się przyznać, że to prezent od ukochanej teściowej, i tak dla picu z tą Palestyną i fumflem wyjechałeś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.