Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adrian

Aviator

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrov@

Jeśli się nie mylę to miało być 10atm?

Nie ufać ruskim ?:twisted: :wink:

Awłaśnie bo zapytać miałem-koronkę zakręcaną ma,czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm....mam Orienta patelnie zakupiony okolo trzech miesiecy temu , nie oszczędzam go , kąpie sie w nim ( sprawdzam wytrzymalosc na wode :wink: ) tak z czystej ciekawosci , i nic ....nic sie nie dzieje , zadnego zaparowania ....zero problemow ...a ma wodoszczelnosc 5 atm :wink:


Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Awłaśnie bo zapytać miałem-koronkę zakręcaną ma,czy nie?

Koronkę ma zakręcaną, ale tak sobie myślę, że przecież to lotnik a nie nurek i zaparował na znak protestu (powinien latać a nie pływać). Ja swojego kupiłem po to aby go zabierać zamiast omesi na imprezy kiedy przewidywany jest odlot. :(


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to ruskie 10 atm trzeba podzielić przez 10 i dopiero odnieść do rzeczywistości.

Dzisiaj rano zaczął się przycinać,a do tego warstwa fosforyzująca z indeksów zaczęła się "jakby" odklejać :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba to ruskie 10 atm trzeba podzielić przez 10 i dopiero odnieść do rzeczywistości.

Dzisiaj rano zaczął się przycinać,a do tego warstwa fosforyzująca z indeksów zaczęła się "jakby" odklejać :shock:

:shock: :shock: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale problemy z tym Aviatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Nie no,troche za dużo tego wszystkiego!!!

:shock: Nie jest to czasem tak,że może allegrowicze handlują jakimiś odrzutami czy czymś takim? :?:

Przecież nie może tak być ze co chwila jakaś usterka!

:evil: Terrefferree,sam choruję na ruska,a tu takie jaja! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruski w sklepach są droższe ale kontrolowane. Te na alledrogo są z puli na rynek ZBiRu, można trafić dobry, można trafić chłam - nikt ich nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też już odchodzi ochota na Aviatora.

Tyle usterek. Bez przesady.

 

Może rzeczywiście na Allegro mają jakieś modele ze zwrotów, naprawiane itp.

 

Jeśli to jest norma, to ja dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Adrian wiem że to meczące,ale reklamuj go do bólu.W końcu da ci taki egzemplarz bez wad.Cholera ja przywiązuję uwagę do wodoszczelności bo dużo się pluskam,a indeksów to bym nie podarował!Przecież tak nie może być!To nie patek za 20zl. z allegro ale normalny Ruchol!Ludzie noszą poljoty po kilkadziesiąt lat i nic się takowego nie dzieje!

No nie popuściłbym i reklamował,po kontroli,czy ze ZBiRu indeksy muszą trzymać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adrian wiem że to meczące,ale reklamuj go do bólu

Zobaczymy przy okazji czy faktycznie sprzedawca godny polecenia.

Trzy dni temu dotarł do mnie ten sam model, od tego samego sprzedawcy.

Na razie chodzi a ja sprawdzam rezerwę chodu i dokładność. Trochę jestem tym wszystkim zmartwiony, bo sikor bardzo mi się podoba :cry:


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzy dni temu dotarł do mnie ten sam model, od tego samego sprzedawcy.

 

Mam nadzieje, że z Twoim egzemplarzem nie będzie tyle problemów :(

 

A co do reklamacji to w poniedziałek odeśle go do sprzedawcy.

Rozumiem, że szybka może zaparować przy kiepskich uszczelkach,ale żeby indeksy się deformowały-tego za bardzo nie rozumiem. Pływałem na basenie w casio, seiko pchałem się z nimi nawet do sauny i nie było mowy nawet o parowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no,troche za dużo tego wszystkiego!!!

:shock: Nie jest to czasem tak,że może allegrowicze handlują jakimiś odrzutami czy czymś takim? :?:

Przecież nie może tak być ze co chwila jakaś usterka!

:evil: Terrefferree,sam choruję na ruska,a tu takie jaja! :(

ciekawe jakiej jakosci sa te http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=3591 cena duzo nizsza niz na allegro :roll: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakosc jest napewno taka sama , ludzie ci nie placą podatkow , nie są obciazeni ogromnym czynszem za lokal , a niby skad sprzedawcy na allegro maja towar :wink: czy nalezy tylko kupowac w ladnie oswietlonym przytulnym wnętrzu "jubilera" "kruka" "aparta" czy innego :wink: chyba nie , a po drugie to jest tez taka cena gdyz nie ma na nie gwarancji :( zegarki widzialem oglądalem i nie wmawiam czegos czego nie ma :twisted: napewno wiekszosc ludzi ktorych interesują zegarki byli kiedys na "Kole" w Warszawie staja tam ludzie ktorzy maja w swych gablotach po 50-100 szt zegarkow ceny tez nizsze jak na Allegro co w cale nie znaczy ze sa one gorsze , czy tez bron boze nieoryginalne , ale rozumiem ze allegro jest wyrocznią :wink: :( mam jednak nadzieje ze nie dla wszystkich :P sorry ale sie zdenerwowalem :wink: 8)


Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakosc jest napewno taka sama , ludzie ci nie placą podatkow , nie są obciazeni ogromnym czynszem za lokal , a niby skad sprzedawcy na allegro maja towar :wink: czy nalezy tylko kupowac w ladnie oswietlonym przytulnym wnętrzu "jubilera" "kruka" "aparta" czy innego :wink: chyba nie , a po drugie to jest tez taka cena gdyz nie ma na nie gwarancji :( zegarki widzialem oglądalem i nie wmawiam czegos czego nie ma :twisted: napewno wiekszosc ludzi ktorych interesują zegarki byli kiedys na "Kole" w Warszawie staja tam ludzie ktorzy maja w swych gablotach po 50-100 szt zegarkow ceny tez nizsze jak na Allegro co w cale nie znaczy ze sa one gorsze , czy tez bron boze nieoryginalne , ale rozumiem ze allegro jest wyrocznią :wink: :( mam jednak nadzieje ze nie dla wszystkich :( sorry ale sie zdenerwowalem :wink: 8)

mysle ze masz racje tylko dlaczego sie denerwujesz :?:P dla mnie allegro nie jest wyrocznia) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz sorry :(


Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro i sklep mają jednak tą przewagę, że jak egzemplarz trefny - wymieniasz. A ze stadionu u pani jak reklamować? Tym bardziej, że nie jestem z Wawy. Przyjadę, kupię, oszczędzę, a jak się coś podzieje to co? Dla mnie to jest jedyna obawa. Jakże na czasie czytając ten wątek.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał kupić taniej niż w sklepie to kupiłbym "u baby na bazarze" i liczył na fart. Zegarek mechaniczny ma to do siebie, że w razie problemów jest prawie zawsze naprawialny. Kupując na bazarze możesz obejrzeć czy chodzi i czy ma wszystko równo. Ewentualne niedociągnięcia, które wyjdą później można poprawić u zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Allegro i sklep mają jednak tą przewagę, że jak egzemplarz trefny - wymieniasz. A ze stadionu u pani jak reklamować? Tym bardziej, że nie jestem z Wawy. Przyjadę, kupię, oszczędzę, a jak się coś podzieje to co? Dla mnie to jest jedyna obawa. Jakże na czasie czytając ten wątek.
Z wymienianiem w realnym sklepie roznie to jest :wink: na 100% przypadkow biora do serwisu i oddaja ci po naprawie .... na Allegro sprzedawcy tylko ze wzgledu na opinie ( komentarze i zaufanie przy pozniejszych tranzakcjach ) oddaja pieniadze lub wymieniaja na inny ( oczywiscie uczciwi sprzedawcy ) :wink: :(

Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te niedociągnięcia ostatecznie w trakcie napraw wyrównają cenę. Nie licząc przestojów, stresu, kłopotów. Ciężko wyważyć.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Najlepiej to by było dorwać kogoś kto jeździ gdzieś za wschodnią granicę.Myśle że tamtejsze ceny zegarków moglyby nas mocno zdziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj i to bardzo mocno :roll: :(


Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe ile u Łukaszenki.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ile kosztują takie np. poljoty za wschodnią granicą.

A może wcale nie są tańsze.

A może zegarki rosyjskie idą tylko na eksport na zachód.

Jak ktoś czegoś się dowie to niech da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że z Twoim egzemplarzem nie będzie tyle problemów :D

 

Właśnie stwierdziłem, że koronka nie daje się zakręcić :!:

O żesz :evil: :evil: :evil:


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.