Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Blazej

Użytkownik
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

100 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Blazej

 • Birthday 11/20/1977

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.FabrykaKreatywna.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Konstancin-Jeziorna

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. Niestety, od zachwytu nad moim OS przeszło do nienawiści - mam go już dość, oryginalna bransoleta w uszach dostała luz, wcześniej siedziała ciasno, nie rotuję zegarków, chyba go "zwintydżuję" domowymi sposobami. hmmm, może jest ktoś na forum kto by się podjął zwintydżowania OeSa Divera?
 2. Dzień Dobry, jak wygląda spasowanie w Steinharcie - uszy/bransoleta? Duży luz?
 3. Dzień Dobry, poszukuję/kupię Gts-a stal złoto.
 4. Dzień Dobry, poszukuję Gts stal/złoto.
 5. Proponuję to powiedzieć polskiemu serwisowi, mi kręcili nosem gdy przyniosłem OeSa na wymianę urwanej koronki - bo nie był u nich kupiony.
 6. Model 20300, kupiłem u Pieśkiewicza w 2011 roku zanim Tudor stał się modny. Chrono działa bez zarzutu, zero problemów. Co do odchyłek się nie wypowiem gdyż nie sprawdzam, po prostu nakręcam i noszę. Wczoraj trafił na przegląd, odbiór 27 sierpnia. Proponuję zadzwonić do kruka w złotych tarasach, wszystko jest, Pelagosy, GMT na pasku, 58 na pasku, wszystkie S&G na bransoletach i na paskach.
 7. @furraan Jak sprawuje się minerał? Zegarek jest świetny tylko to szkło. 😕
 8. ... i nie chce zejść.
 9. Koronka naprawiona, bransoleta z strapcode dotarła. Tnie jakość zdjęć.
 10. Dzień Dobry, odebrałem dziś PO z przeglądu i chyba jest problem: bezel ma wyczuwalny luz (góra dół) długo jej nie nosiłem i już nie pamiętam czy to normalne, więc: ten typ tak ma? Ps. Luz jest wyczuwalny na godzinie 9 i 6.
 11. Zapięcie jest z blaszki to fakt, kupując byłem na to przygotowany, na strap code już zamówiona nowa bransoleta, co nie zmienia faktu że jest to słabe. Ps. w moim Tudorze też zapięcie z blaszki.
 12. Orient Star, niestety.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.