Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też bardziej pasują wskazówki od Marine auto.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie. te opcje - jak i dodatkowe szlify- dostępne są za dopłatą (gdzieś już taką tabelkę wstawiałem)

Piotrek, jak masz gdzieś tą tabelkę to daj linka.

Jeśli chodzi o koło balansowe, to nie jest Glucydur?

Niestety na zdjęciach nie widać tego bo jest w ruchu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a proszę bardzo - od dziś w dziale ogłoszeń forum watchtime.ch

 

Hallo zusammen,

 

biete meinen absolut neuwertigen Stowa Marine Chronographen (Testuhr 2002), welche auf 50 limitiert war heute an.....schweren Herzens muss ich diesen verkaufen...

 

Meine Preisvorstellung: 650 Euro,-

 

Zustand:

 

neuwertig, ohne einen Kratzer mit neuwertigem geschmeidigen Kamellederband.

 

Bild folgt bei Bedarf.

 

Gry2nźy2nźe,

Michael

 

 

piotrek

 

Dzieki za info ale wiesz co bym na niej chetniej widział a kasiorka zbiera sie niestety niezwykle powoli :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, a raczej pomozcie, bo cholera mysle i mysle i coraz mniej wiem :/

 

Taka

 

b5.jpg

 

Oder

 

b14.jpg

 

 

Jak widac roznica tylko w obecnosci datownika. Na niebieskie wskazownki zdecydowalem sie juz wczesniej i nie popuszcze. Antea jest tak ascetycznie klasyczna, ze niektorym datownik moze zwyczajnie nie pasowac.

Jestem obecnie dokladnie pomiedzy:

 

[bez datownika, wyglada ładniej, klasyczniej, bardziej ascetycznie]

 

a

 

[No co ty? Datownik sie przydaje! Zegarek staje sie jeszcze bardziej utylitarny (co by nie mowic iscie niemiecka cecha). Obok pokazywania godziny, data jest rownie wazna informacja]

 

Datownik jest umiejscowiony w innym miejscu niz w 80% popularnych zegarków z tą komplikacją a co za tym idzie nie rzuca sie tak bardzo w oczy, przynajmniej mi.

Straszliwa wojenka odbywa sie w mojej glowie.

Moze rzuce moneta? To pozwala przekonac sie na jakim rozwiazaniu bardziej mi zalezy. Jak wypadnie nie ta strona monety bede podswiadomie czul ze to nie to i rzuce jeszcze raz :P I tak do skutku :D

 

Czy tlo w datowniku jest koloru tarczy czy jest ono... biale? :roll: Ze zdjec ciezko ocenic jednoznacznie.


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

kup bez datownika, IMHO ladniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem przeciwnikiem datownika.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i ja w tym przypadku również :P

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mię ta budujaca zgodnosc, ktora nie powoduje wiekszego zametu w glowie :twisted:


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no spojrzę na nadgarstek...

 

Bez datownika!

 

Acha, Kekacz bardzo ważna sprawa, weź niebieskie śrubki, kompletnie inaczej będziesz odbierał ten werk, naprawdę warto.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego, albo niebieskie wskazowki albo śrubki. Wybralem pierwsza modyfikacje. To i tak bedzie wiekszy dla mnie wydatek niz zakladalem. Ale to nie nowina na tym forum :P

 

Gdybym dodal srubki wtedy cena siegnelaby 400 erło, a wtedy wzialbym napewno KS. Nawet wielkosc koperty nie bylaby przeszkoda.


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie bierz KS, jesli Antea ma być tylko substytutem to nie warto :P zwłaszcza, że to naprawdę niedużo 50€ do tej KS, może warto jeszcze trochę poczekać i dozbierać?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie :D A jak sie ceny zmienia? Jak euro skoczy niespodziewanie w gore? A jak ten model "wyjdzie"? :P

 

Bedzie Antea GS :)

Srubki za 5 lat sam sobie wypackam jakims hameraidem :D:)


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kekacz, bierz KS... mod mode: tutaj były głębokie przemyślenia 'zmęczonego' MasterFana zupełnie zresztą nie w temacie, choć może trochę :roll: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jak Kekacz, będzie ta KS, czy jednak nie :?: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz nie wiem :D

 

Moze jednak GS z z full niebieska opcja (wskazowki, srubki)? :roll:

 

Grrr, jak ja nie lubie takiego swojego niezdecydowania, zwlaszcza ze fundusz sie jeszcze nie zamknal :D

 

Ktos na forum ma KS?


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KS jest mała. Jak już do czegoś dokładać to chyba lepiej do Mariny albo lotnika

 

Śrubki sobie odpuść :twisted: Za te pieniądze można mieć jakiś fajny paseczek na zmianę. Albo dwa :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to już wręcz śmieszne - żeby dopłacać za pokolorowanie śróbek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
KS jest mała. Jak już do czegoś dokładać to chyba lepiej do Mariny albo lotnika

 

to moze od razu Nomosa? :wink: tylko w ten sposob chlopak nigdy kasy nie uzbiera :D

 

nie wiem, moze mechanizm z tymi srubkami wyglada nieco "szlachetniej" ale skad za nie taka wysoka cena to juz na prawde nie rozumiem :? ja tez bym sie chyba ograniczyl na twoim miejscu do niebieskich wskazowek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kekacz po grzyb Ci te niebieskie śrubki? Szkoda kasy. Moim zdaniem nie wyglądaja ładnie.

To raz. A dwa, że najbardziej ceniący się producencji (Patek, VC i inni) nie barwią śrubek na niebiesko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
To raz. A dwa, że najbardziej ceniący się producencji (Patek, VC i inni) nie barwią śrubek na niebiesko...

 

bo oni juz nie musza :wink: dla mnie to taki tani substytut zdobienia mechanizmu- w sumie to jestem ciekaw jaka jest geneza tego barwienia? zabezpieczenie przed utlenianiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.