Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

Jeszcze jakbyś znalazł ciemnozielony cieniowany ze skóry olejowanej - rozwala system

IMO Alpinist na bransolecie to profanacja. To jest zegarek stworzony do paska ze skóry i .

Mam tylko niebieski :D

8d06R8F.jpg

i... jubilee ;)

Już jedzie B)

Posted (edited)

Masz racje, na gumowych drabinkach nie znam się  :D

Błąd.

20170315_173048.jpg

A widzisz Dorian06 bo mesh i zegarek z wr200 to coś w czym można iść do wodya te skórki to se możecie wsadzić i na pewno nie do wody. A guma nie pasuje.

Tylko ta pedalska bransoletka nie pasuje do tego zegarka. Tylko tyle albo aż tyle.

A guma jakaś może pasować. Tylko jaka to nie wiem.

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Co inni robią nie mnie oceniać. Może powinni pójść do urologa. ;):D 

Wyrażam swoją opinię.

Panowie, panowie, mnie też parę lat temu nazwano pedałem, nie ma co się unosić, każdy lepiej zna swoją orientację.

Kol. Miszkolc, zgadzam się, że Alpinist jest stworzony do porządnej skóry - albo nato, z nato w Alpiniście nurkowałem, guma jednak by tam chyba nie bardzo pasowała. Co do Twojej rady, wyciągnąłem mój wysłużony pasek Colareb, oliwkowy i przyłożyłem do czarnego, nawet nie zmieniałem paska, bo coś mi mówiło, że to jednak nie będzie dobre połączenie. Co do eleganckiej ciemnoniebieskiej skóry, zaprezentowanej przez kwiatka, to już jak najbardziej, sam noszę go w skórze tego koloru i uważam, że mu pasuje. No ale co kto lubi.

Poniżej, jak wygląda z zielonym.

KY1wIEH.jpg

E7FjzAe.jpg

a dzisiaj będzie na łapie mój SRPB01, czyli mój ulubiony żółw, którego lubię teraz jeszcze bardziej. Ciekawą rzeczą jest fakt, że po wymieniając bezel pozostawiłem sprężynę oryginalną, a jednak bezel teraz chodzi bez żadnego luzu. Wniosek, to ten materiał, z którego bezel jest wykonany, albo te wycięcia od spodu, są po prostu źle zrobione. Teraz chodzi idealnie.

w5eNjOU.jpg

Nikogo nie nazwałem padałem. Napisałem pedalska bransoletka. A to wielka różnica.

Dobra, to już abstrahując od gustów homo i heteroseksualnych, melduję się z zapytaniem. Od paru lat jestem szczęśliwym posiadaczem mojego Seiko z listopada 1981. Niedawno zdjąłem go z bransolety, aktualnie jest na skórce, ale chyba jednak do niego coś metalowego tylko pasuje. Tu moje pytanie, co można do takiego zegarka założyć? 18mm w uszach i cienka koperta. Wiem, mógłbym temat olać, ale noszę go dość często, a ta oryginalna Seiko non stop wyrywa mi włosy, co jest irytujące, mówiąc delikatnie. Biedaczkowi muszę też wymienić baterię, bo mi zdechł parę dni temu, a w obecnej sytuacji, to do zegarmistrza nie pojadę...zamówiłbym z ebay, wiecie, jakie modele w tamtych latach używało Seiko w swoich modelach? Podejrzewam, że ze względu na rozmiar koperty, to będzie coś pokroju 364 albo 392? Ja nie mam pojęcia, co to za model zegarka (kupując brałem pod kątem daty produkcji, a że mi się spodobał, jak już go zacząłem nosić, to inna bajka). Jeżeli ten covid ma potrwać dłużej, to zamówiłbym i sam wymienił (tylko muszę też obczaić, jak otwiera się dekiel z tylko jednym wcięciem).

0rWHxbb.jpg

5ZY1BY5.jpg

A1oQsyL.jpg

Posted (edited)

Zdjęcia masz tak ciulowe, że nie widać koloru zegarka.

Google: casio ana digi gold

I lecisz z tematem szukając zgodnego rozstawu uszu.

Zegarek z bransoletą w cenie bransokety. Kolor nie ma znaczenia bo z reguły ten sam model występuje w kolorze srebrnym i czasem czarnym...

Edited by Burns

Czy reaktywacja "Czasu Apokalipsy" jest warta swojej ceny? Oto jest pytanie!

rXQHFG4.jpg

Przyjedzie. Się zobaczy ;)

Myśle ze na ten model będzie spore branie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

ORIS Divers 65 Movember Edition

ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition

Szczególnie, że na Świecie apokalipsa za oknem, więc zegarek bardzo na czasie...

W ramach ciekawostek. Nowy King Turltle na bransie 3010zl. Dostępność tylko na zamówienie :I

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Lecę i zamawiam 3 sztuki ;)

Zaraz ich nie będzie :D

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

W oczekiwaniu na bransoletkę dalsze zabawy z paskami.

7j8k5ek.jpg

Ale mam frajdę :P

Posted (edited)

Co w końcu zamówiłeś? Strapcode czy od 013? Edited by Garbb

Dobrze mu na tym pasku.

Wcale się nie dziwię, fajny zegarek. Sprzedawcy na eBay też go lubią - ceny powyżej 800 USD, a nawet i sporo więcej. Zabawne, pamiętam rozmowę z Patricio Testartem (brand manager Seiko na Europę). Zapytałem go czy dobrze bym zrobił sprzedając oba swoje SDGMy (mam 001 i 003) i wymienił na któregoś GS. Uśmiechnął się i powiedział, żeby ich nie sprzedawać, bo tak dobrze to już nie będzie. Wtedy jeszcze nie rozumiałem. Wystarczyły trzy lata i dzisiaj wszyscy rozumieją. :)

Posted (edited)

Swoją drogą fajny gość z niego, przegadalismy kiedyś całą imprezę Seikowa o zegarkach :)

Edited by Jash

18 minut temu, surovy77 napisał:

imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1Muszę przyznać, że na OEM-owej bransolecie to chyba najwygodniejszy zegarek jaki kiedykolwiek miałem.Podziękowania dla @_Kwiatek_ 

Nie ma sprawy, niech się nosi ;)

Do mnie w końcu dojechała bransoleta, a ja dziś wyjątkowo w pracy :(

cmJOLhY.jpg