Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

Wszystko ładnie, oprócz kasy :(

Już nie przestaniemy narzekać na Seiko pod względem rosnących cen, tak, tanio już było .....

Edited by PiotrX

Guest maritimeeng

Ta bransoletka to porażka!

No co ty... Niedawno kolega jeden pisał, że lepsza niż biedamasie  :D

Na szczęście jest jeszcze StrapCode...

Edited by maritimeeng

Ceny zwalają z nóg. Ponad 30k pln...

Spokojnie, najdroższy jest 037 za 28259zl. Na szczęście nie będzie u nas dostępny wiec problem drożyzny mamy z głowy ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edited by Jash

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Guest maritimeeng

Spokojnie, najdroższy jest 037 za 28259zl. Na szczęście nie będzie u nas dostępny wiec problem drożyzny mamy z głowy ;)

Za tyle, to można fajnego GSa kupić - dla mnie ten projekt w tej cenie jest bez sensu.

Ta bransoletka to porażka!

Chodzi o styl, czy jakość wykonania?

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Za tyle, to można fajnego GSa kupić - dla mnie ten projekt w tej cenie jest bez sensu.

Pewnie, całkowicie się zgadzam ze cena oderwana od rzeczywiści zwłaszcza ze to odgrzewany kotlet. Z drugiej strony kultowy model z hi beatem i to limitowany z designem którego w GS nie uświadczysz.

Prawda jest jednak taka ze skoro nie dostaniemy tego zegarka w PL to zainteresowanie jest tak duże ze go nie ma i się zwyczajnie nie załapaliśmy. Mało tego obstawiam ze rok po sprzedaży będzie biegał po giełdach zegarkowych za 1,5 raza tyle i ludzie będą brali i klaskali z radości

Guest maritimeeng

Mało tego obstawiam ze rok po sprzedaży będzie biegał po giełdach zegarkowych za 1,5 raza tyle i ludzie będą brali i klaskali z radości

Czyli idą po ścieżce wytyczonej i sprawdzonej przez Lorexa  :D

Guest Kwiatek

Chodzi o styl, czy jakość wykonania?

Ja mam jakiś problem z bransoletami z Seiko. W żaden sposób nie mogę ich dopasować.

Jeśli chodzi o jakość wykonania to jest na pierwszy rzut oka w porządku. Ale jak dla mnie to te ogniwa się po prostu nie układają.

W Seiko nie umiem też dopasować bransoletki pod swój nadgarstek, cięgle ucieka mi na górę nadgarstka, musiałem napakować ogniw na jedną stronę żeby jakoś to wyglądało, to z drugiej strony prawie zapięcie mam.na boku!

Zamawiam Strapcode na bank!

post-69581-0-69280000-1587301818_thumb.jpg

post-69581-0-98403700-1587301848_thumb.jpg

8 ogniw z jednej i 4 z drugiej!

post-69581-0-14420900-1587302466_thumb.jpg

Nie rozumiem tego wątku z zapięciem po boku :rolleyes:

Zegarek się sam obraca na ręce, czy jak?

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Chodzi o to ze jak Marcin skróci kajdan w miarę normalnie ze zapięcie ma na środku to koperta ucieka podczas noszenia na zewnątrz nadgarstka a jak zrobi tak jak pokazał trzyma się na środku

Owszem, lepsza. Zresztą nie tylko bransa, bo biedamas sam w sobie jest porażką, a nie zegarkiem - w moich oczach oczywiście. Na tych, którzy myslą, że złapali byka za rogi kupując ten przereklamowany, cenowo zawyżony i awaryjny produkt nurkopodobny, patrzę z politowaniem. Co do bransy, to Seiko nigdy mnie nie zaskoczyło (mówimy o Seiko tylko i wyłącznie), zawsze dawali badziew, a nie bransolety, w każdym jednym zegarku tej firmy, po zakupie pierwszą czynnością, jaką robię, jest zdejmowanie bransolet i zakładanie czegoś aftermarketowego. PS. Tak, miałem biedamasy dwa razy, obydwa z wadami, niestety dałem się nabrać na marketingowy bełkot. Zdania o tych zegarkach nie zmienię.

Bransa w nowym Alpku ma ten szkopuł, że jedno ogniwo chowa się w zapięciu, z mikroregulacją, przez co z jednej strony jest ona mniej elastyczna. Ja nie sprawdzałem u siebie, bo tak jak napisałem, dla mnie bransolety Seiko to wyroby bransoletopodobne. Jest tyle możliwości na rynku, że szkoda czasu na poniewieranie nadgarstka tym, co Seiko wypluwa.

IOQODW3.jpg

Guest maritimeeng

Na tych, którzy myslą, że złapali byka za rogi kupując ten przereklamowany, cenowo zawyżony i awaryjny produkt nurkopodobny, patrzę z politowaniem.

Kolego, odpocznij, zrelaksuj się - wiem, że jest pandemia i ludzie nie trzymają ciśnienia. Ale tutaj mimo wszystko staramy się trzymać poziom i się nie obrażamy na wzajem. 

Pozdrawiam

Witamy w "Klubie Hejterów Seiko" ;)

W tym przypadku nie tylko Seiko ;)