Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie widzisz, to o nic ;)

Po prostu uwiera mój zmysł estetyczny. Jedynie wymienić go na czarny, ale to dodatkowa zabawa.

 

Mnie też on "nieco" zaburzał proporcje zegarka, szczególnie przed zakupem. Jednak trzeba przyznać, że nie razi on tak w rzeczywistości w oczy jak na zdjęciach. Za jakiś czas jak mi się będzie chciało i będzie taka możliwość to wymienię na czarne koło i tyle.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M.Mike

 

Szukalem z napisem Rodina. Podrobki Nomosa nie chce. Rodina przynajmniej przypomina siebie samego. Lgo ma schludne i male. Na Gearbest zegarek jest swietny, gdyby nie to logo i napis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie bardzo rozumiem. Sea-Gull to podróba Nomosa a Rodina wygląda jak Rodina? Przecież to wszystko to "głęboka" inspiracja Nomosem, a w Rodinie masz mechanizm Sea-Gulla :).

Chyba że masz na myśli jakiś inny model, ale nadal nie wiem jaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW ktoś wie, dlaczego Seagull i Rodina wyparowały z aliexpress? Jeszcze niedawno było pełno jednych i drugich... oni tam chyba dalej mają gospodarkę ostro sterowaną centralnie O_o

 

A miał ktoś tego OH w ręku?

 

Parnis-43mm-power-reserve-black-dial-mov

Edytowane przez Dijx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienicie kajdany na paski w Waszych ostatnio zakupionych Ultimate  zróbcie proszę foty i wstawcie.

Zamierzam też kupić (nie wiem czy tarczy nie zmienię) i też w kajdanie.

Ale takie zdjęcia z paskami pomogą przy wyborze paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz pokazuje swojego na paskach.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za to mu dziękuję!

Ale nie tylko on  zakupił ten zegarek.

Czy się mylę?   :(

Edytowane przez artur111bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dijx, ja mam, przyjechał kilka dni temu. Śliczny jest. Dokładność chodu na dzien dobry ok 12 sek/dobę ale tylko leży, bo bedzie pod choinka. Dokręcanie. Niebieska powłoka, wypukle szklo, brak lumy, w rzeczywistosci bardziej stonowany niż na fotkach. Mam wersje ze zwykla klamerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za to mu dziękuję!

Ale nie tylko on zakupił ten zegarek.

Czy się mylę? :(

Jak będę miał pasek to wrzucę, póki co obcuje z bransa i zaczynam zmieniać do niej zdanie - zaczyna mi sie podobać, zapięcie się wyrobiło tylko zegarek sporo waży. Będzie dobrą alternatywą w przypadku wyjazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że niezła z niego grzechotka. Mam nadzieję że nie będzie mi to przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nikt nie pozbywa się może Parnisa Ultimate :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienicie kajdany na paski w Waszych ostatnio zakupionych Ultimate  zróbcie proszę foty i wstawcie.

Zamierzam też kupić (nie wiem czy tarczy nie zmienię) i też w kajdanie.

Ale takie zdjęcia z paskami pomogą przy wyborze paska.

Co prawda kajdan nie jest rewelacyjny (laik będzie zachwalał pod niebiosa ^_^ ), to nosi się dobrze.

No ale paski nadają charakteru zegarkowi i rewelacyjnie się nosi pasek na takiej kopercie, bez porównania do kajdana  :) 

Myślałem też o czarnym pasku, ale chyba odpuszczę, bo te mi wystarczają a inne zegarki też trzeba nosić ^_^ 

Kajadana już raczej nie założę  ;)

5.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Ultimate to jednak też bardzo "parnisowo" wychodzi - nie ma powtarzalności, wczoraj miałem w łapach jeden egzemplarz kupiony ostatnio przy okazji "czarnego piątku" i różni się od mojego, kupionego wcześniej, kolorem lumy, długością świecenia, oraz kolorem szkła na delku... niestety różnice, moim zdaniem, na niekorzyść...

Tak że ja zostaję przy g-shock'ach... :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Ultimate to jednak też bardzo "parnisowo" wychodzi - nie ma powtarzalności, wczoraj miałem w łapach jeden egzemplarz kupiony ostatnio przy okazji "czarnego piątku" i różni się od mojego, kupionego wcześniej, kolorem lumy, długością świecenia, oraz kolorem szkła na delku... niestety różnice, moim zdaniem, na niekorzyść...

Tak że ja zostaję przy g-shock'ach... :)

 

To prawda, na deklu mój ma takie nieco przyciemnione szkło. 

Edytowane przez ralph lauren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to Chińczyk i jak się trafi, dlatego jeden zachwala a drugi nie  ^_^


Dodam tylko że ja trafiłem na dobrego  :D

Piotrek, może też tak było z tym manualem, jak porównywałeś do automata  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tymi Ultimate to jednak też bardzo "parnisowo" wychodzi - nie ma powtarzalności, wczoraj miałem w łapach jeden egzemplarz kupiony ostatnio przy okazji "czarnego piątku" i różni się od mojego, kupionego wcześniej, kolorem lumy, długością świecenia, oraz kolorem szkła na delku... niestety różnice, moim zdaniem, na niekorzyść...

Tak że ja zostaję przy g-shock'ach... :)

Bo czarne piątki to świetna okazja dla handlu do przewietrzenia magazynów i pozbycia się towarów niekoniecznie sprzedawalnych w normalnej cenie w zwykłe dni bez owczego pędu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, może też tak było z tym manualem, jak porównywałeś do automata  ;)

 

Może tak być...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tomaliusz za foty.

Ja często pewnie będę na bransie , bo mam styczność częstą z wodą i paski po prostu za szybko padają a i za drogie są (22cm w łapie i albo zamawiać muszę -nie tanio - albo cud i trafi się XXL z odpowiednią dłuższą częścią nie tylko dziurkowaną ale i tą z klamerką).

  Z musu stałem się fanem kajdanów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.