Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Paulus57 napisał:

Ten fliger chrono to jak dla mnie niekoniecznie. Z dziwnych wolę swojego RT :)

 

to chrono jest właśnie zarąbiste i ja nie widzę w nim nic dziwnego w porównaniu do tego RT 😀,  który jest "mocno specyficzny" w swoim designie 

 

po prostu wszyscy wiemy, że nie lubisz bateryjek 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, michszy napisał:

 

to chrono jest właśnie zarąbiste i ja nie widzę w nim nic dziwnego w porównaniu do tego RT 😀,  który jest "mocno specyficzny" w swoim designie 

 

po prostu wszyscy wiemy, że nie lubisz bateryjek 😄

 

To chrono to po prostu nie Jego styl :) Każdemu podoba się co innego. A właśnie najgorsze jest to jak ludzie kupują to co mają inni tylko dlatego, że innym sie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vonziej napisał:

To chrono to po prostu nie Jego styl :) Każdemu podoba się co innego. A właśnie najgorsze jest to jak ludzie kupują to co mają inni tylko dlatego, że innym sie podoba...

 

Spoko, przecież ja ten post napisałem pół żartem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, michszy napisał:

 

Spoko, przecież ja ten post napisałem pół żartem 🙂

a wiem wiem, aczkolwiek moje zdanie to było nawiązanie w sumie do wcześniejszych postów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw nikt nie chce takiego ładnego zegarka?
 
szkoda, żeby się kurzył , nówka

świetny pasior, szafir, rezerwę chodu trzyma bardzo ładnie i przynajmniej jak leży (na ręku nie testowałem) jest dokładny
 
 
 
2119925180_20210202_093500(1).thumb.jpg.41070f5e541c464b4fc9e2a1ad93110a.jpg
605828948_20210202_093451(1).thumb.jpg.ff8c9974ee7f857c93baede229377d71.jpg
27526328_20210202_093533(1).thumb.jpg.d46e7c4eb3579fbcdfbf280437eeed20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Vonziej napisał:

Foteczka na dziś. Potem będzie zmiana :)

IMG_20210203_121528.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

ładnie dobrany pasek

 

24 minuty temu, michszy napisał:

btw nikt nie chce takiego ładnego zegarka?
 
szkoda, żeby się kurzył emoji6.png, nówka

świetny pasior, szafir, rezerwę chodu trzyma bardzo ładnie i przynajmniej jak leży (na ręku nie testowałem) jest dokładny
 
 
 
2119925180_20210202_093500(1).thumb.jpg.41070f5e541c464b4fc9e2a1ad93110a.jpg


 

Na pewno znajdzie nabywcę. Zwolenników zegarków "minimalistycznych" jest więcej, niż tych "pstrych". Przynajmniej na forach, bo w życiu to pewnie akurat odwrotnie ;) . Musisz podać cenę, to ułatwi sprawę. Oby nie było to jak w wielu wypadkach - cena z Ali plus marża "rozczarowanego" 100-200 zł. :) Dużo tu na ryneczku takich "okazji".

Ja z Corgueta planuję zakup homara Black Bay (czerwony bezel, czarna tarcza i brązowa skala). 

 

49 minut temu, Tytus de ZOO napisał:

Nie tylko z tym hobby, niestety. Podobną drogę w tę i z powrotem (niczym Bilbo) pokonałem z nożami i nie tylko. Z tą różnicą, że za drugim razem rzeczywiście staram się kupować rozsądniej, lepiej wiedząc, co podoba się MNIE, nie kierując się tym, co jest akurat modne, czy chwalone, chociaż czasami wciąż zdarzają mi się impulsywne zakupy, czyli kończy się na samych staraniach...

Otóż to. Tak mam w odniesieniu do każdego hobby, ale także do bardziej użyteczno-praktycznych przedmiotów jak samochody, telewizory, wakacje, ubrania itd. Kupuję wszystko zwykle na poziomie -1, a czasem -2 w stosunku do większości osób z mojej półki dochodowej. Jestem do pewnego stopnia materialistą i cieszy mnie posiadanie przedmiotów, ale nie chcę być ich niewolnikiem, nie otaczam się takimi, których uszkodzenie lub utrata byłyby katastrofą. Dlatego między innymi pojawiłem się na tym podforum :) 

Rozsądne. Ja niestety przy kupnie samochodu uległem emocjom ;) . A właściwie, to fajnie wybrałem! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
32 minuty temu, Paulus57 napisał:

Ja niestety przy kupnie samochodu uległem emocjom ;) . A właściwie, to fajnie wybrałem! 

Ja też :) więc mam pojazd (nie pierwszy raz) kompletnie niepraktyczny, ale nadal w cenie nie powodującej zawału przy przelewie. To się da połączyć, jeśli się chce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł do mnie jeden z oczekiwanej trójki, ale to nie chinol, to nie powiem co ;) .

44 minuty temu, Tytus de ZOO napisał:

Ja też :) więc mam pojazd (nie pierwszy raz) kompletnie niepraktyczny, ale nadal w cenie nie powodującej zawału przy przelewie. To się da połączyć, jeśli się chce. 

Mój brak rozsądku nie był skrajny i serce raczej w normie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Paulus57 napisał:

Właśnie dotarł do mnie jeden z oczekiwanej trójki, ale to nie chinol, to nie powiem co ;) .

 

Oby superman....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
Godzinę temu, Paulus57 napisał:

Właśnie dotarł do mnie jeden z oczekiwanej trójki, ale to nie chinol, to nie powiem co ;) .

Mój brak rozsądku nie był skrajny i serce raczej w normie. 

A ja... Coby nadmiernie nie ciągnąć offtopa posłużę się analogią zegarkową: po długich deliberacjach postanowiłem kupić żółtego tuńczyka Sam Martin. Jaskrawy, ekstrawagancki, tani, a jeśli zechcę,  będzie chodził szybciej niż większość zegarków :) BTW, naprawdę postanowiłem właśnie ten zegarek kupić.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Darek p napisał:

 

Oby superman....

Ten błądzi, ale dotarł inny też super, tylko mena brakuje. :) (Kamasu czerwony). 

5 godzin temu, Tytus de ZOO napisał:

A ja... Coby nadmiernie nie ciągnąć offtopa posłużę się analogią zegarkową: po długich deliberacjach postanowiłem kupić żółtego tuńczyka Sam Martin. Jaskrawy, ekstrawagancki, tani, a jeśli zechcę,  będzie chodził szybciej niż większość zegarków :) BTW, naprawdę postanowiłem właśnie ten zegarek kupić.  

Taki jak mój czerwony SM? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos odsprzedawania i po latach żałowania. Miałem kiedyś zegarek chińskiej albo japońskiej marki ale i tak składany w chinach. Mowa o aquator. Oddałem go za grosze. Dzis mimo, że od wewnątrz zeszła już ładna chromowana stal i pojawił się szajsmetal bym go trzymał z sentymentu w gablotce. To mój pierwszy zegarek analogowy i nigdy już do cyfrowego nie wróciłem. Miał srebrna tarcze ze słonecznym szlifem i chyba  granatowe  3 totalizatory.  Zarówno czas główny jak i dni tygodnia i miesiaca na subtarczy ustawialo się koronką. Za Chiny nie umiałem bo skok był ledwo wyczuwalny. Bransa jubilee bicolor silver-gold W necie o tym modelu cisza a i o marce niewiele. Ah te lata młodośći  he, He. Oj odkupilbym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
35 minut temu, Paulus57 napisał:

Taki jak mój czerwony SM? 

Aha :) Boję się tylko trochę o czytelność (białe wskazówki na żółtym tle) . Ciekaw jestem, czy już ktoś tutejszy ma coś takiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Tytus de ZOO napisał:

Aha :) Boję się tylko trochę o czytelność (białe wskazówki na żółtym tle) . Ciekaw jestem, czy już ktoś tutejszy ma coś takiego. 

To może być problem, ale pomyśl o posiadaczach skeletonów ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paulus57 napisał:

Ten błądzi, ale dotarł inny też super, tylko mena brakuje. :) (Kamasu czerwony). 

Taki jak mój czerwony SM? 

A ten Twój tuńczyk, to w końcu pomarańcz, czy czerwień? Na zdjęciach bardziej pomarańczowy przypominał 😕

Łazi za mną od jakiegoś czasu, ale raczej interesuje mnie kolor, jak na zdjęciu (ten niżej).

 

IMG_20210204_000559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dzyndzl napisał:

A ten Twój tuńczyk, to w końcu pomarańcz, czy czerwień? Na zdjęciach bardziej pomarańczowy przypominał 😕

Łazi za mną od jakiegoś czasu, ale raczej interesuje mnie kolor, jak na zdjęciu (ten niżej).

 

IMG_20210204_000559.jpg

Mój to ten z dołu, ale kolor w rzeczywistości mniej intensywny. podejrzewam, że to dotyczy wszystkich kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój to ten z dołu, ale kolor w rzeczywistości mniej intensywny. podejrzewam, że to dotyczy wszystkich kolorów.
Dzięki. Pozostaje zamówić Steeldive i jakąś custom tarczę wcisnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile taki tuńczyk kosztuje? Bo kurcze muszę przyznać, że ten pomarańczowy do mnie gada jako kolorowy, letni zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vonziej napisał:

A ile taki tuńczyk kosztuje? Bo kurcze muszę przyznać, że ten pomarańczowy do mnie gada jako kolorowy, letni zegarek :)

Mnie kosztował 217.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paulus57 napisał:

Mnie kosztował 217.

 

dolarów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał:

 

dolarów? 

Oj optymista ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał:

Oj optymista ;) 

 

😁 Zając Twoje przygody to mógłbym się spodziewać czegoś nadzwyczajnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vonziej napisał:

 

😁 Zając Twoje przygody to mógłbym się spodziewać czegoś nadzwyczajnego 

prozaiczne Waszyngtony... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
11 godzin temu, Paulus57 napisał:

To może być problem, ale pomyśl o posiadaczach skeletonów ;) .

Nie muszę myśleć, bo sam należałem jednym z nich. Bardzo podobały mi się skeletony, ale akurat tych pozbyłem się z poczuciem, że słusznie robię - nic nie widziałem. Nosi mnie w tej sprawie co jakiś czas (ostatnio był tego ślad na tutejszym forum), ale bronię się :) 

A w sprawie tego żółciutkiego mam pewną ideę - w razie potrzeby wymienię wskazówki na bardziej kontrastowe albo przynajmniej lumę na dotychczasowych. Czerwony byłby idealny. Jeszcze nie wiem, jak bardzo skomplikowany i kosztowny byłby to zabieg.  Będę o tym wkrótce rozmawiał z zegarmistrzem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tytus de ZOO napisał:

Nie muszę myśleć, bo sam należałem jednym z nich. Bardzo podobały mi się skeletony, ale akurat tych pozbyłem się z poczuciem, że słusznie robię - nic nie widziałem. Nosi mnie w tej sprawie co jakiś czas (ostatnio był tego ślad na tutejszym forum), ale bronię się :) 

A w sprawie tego żółciutkiego mam pewną ideę - w razie potrzeby wymienię wskazówki na bardziej kontrastowe albo przynajmniej lumę na dotychczasowych. Czerwony byłby idealny. Jeszcze nie wiem, jak bardzo skomplikowany i kosztowny byłby to zabieg.  Będę o tym wkrótce rozmawiał z zegarmistrzem. 

Optymalny będzie czarny kolor wskazówek, bo po pierwsze, będą widoczne, po drugie pasujące do koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.