Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle zrezygnował co nie zebrał wymaganych 15 głosów poparcia, siłą rzeczy nie mógł kandydować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle zrezygnował co nie zebrał wymaganych 15 głosów poparcia, siłą rzeczy nie mógł kandydować...

 

Właśnie.. Nawet w takiej sytuacji nie stać Prezesa na refleksje, która skłoniłaby go do uczciwego postawienia sprawy. Jestem z pokolenia, dla którego był piłkarskim idolem. Przykro dziś patrzeć jakiego człowieka nazwisko wykrzykiwało się w zachwycie kopiąc piłkę miedzy tornistry.

W zmiany nie wierzę. Zostają te same struktury, 'baronowie', mentalność... Polska piłka potrzebuje rewolucji, a nie nowego prezesa. Choć ten był wyjątkowo negatywną postacią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

ja stawiam na bonka o ile go kasa nie zmieni:P

 

Boniek zapowiedział, że nie będzie pobierał pensji z PZPN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybory wygrał Zdzisiek Kręcina . To już uzgodnione wiec po co sie tak pasjonujecie :D

 

Boniek Revelator nie ma szans ;)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No to Benfica dała dzisiaj pokaz... chamstwa. No i jeszcze do tego ta paskudna kontuzja Puyola... znowu ! :(. Pomimo wygranej Blaugrany, jestem po meczu wkurzony :angry:. Bez Puyola, Pique, ciężko będzie w niedzielę wygrać z Realem. Przypuszczalnie Tito przesunie Busquetsa do obrony. Zostaje jeszcze Alves i tyle. Javier Mascherano gra bardzo nierówno. Mecze dobre przeplata słabymi. Alex Song jest, bo jest, ale jego gra za specjalnie nie przekonuje. Ogólnie mam złe przeczucia :unsure:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś wkurzony ? Moj Bayern dzisiaj przegrał z BATE 3-1 :blink:

I tak jak wystartowali w lidze super tak dzisiaj jakby zupełnie inna drużyna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ty jesteś wkurzony ? Moj Bayern dzisiaj przegrał z BATE 3-1 :blink:

 

:o Z BATE Borysów ?. No to współczuję. Jestem wkurzony, bo myślę o najbliższym spotkaniu ligowym i widzę to marnie. Barcelona została praktycznie bez obrony. Nie mogę pojąć jak mogli przegapić możliwość sprowadzenia Thiago Silvy z AC Milan. Gość ostatecznie wylądował w PSG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś wkurzony ? Moj Bayern dzisiaj przegrał z BATE 3-1 :blink:

A moja Wisła dostała baty w Gliwicach 2:0 :P:angry:

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mnie akurat wynik FCB cieszy, bo są 3 punkty. Wkurzyła mnie chamska gra Benfiki i kolejna kontuzja Puyola. Wszyscy zachwycają się Messim, świetną grą Xaviego, Iniesty, ale każdy kibic Blaugrany wie, że obecnie prawdziwym symbolem tego klubu jest Carles Puyol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko przypomnieć i upomnieć kibiców Barcelony, bo są naprawdę ostatnimi którzy mogą mówić o chamstwie... Proszę sobie przypomnieć ostatni mecz w lidze i wszystko w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Chciałem tylko przypomnieć i upomnieć kibiców Barcelony, bo są naprawdę ostatnimi którzy mogą mówić o chamstwie... Proszę sobie przypomnieć ostatni mecz w lidze i wszystko w tym temacie...

 

Pamiętam. O mało tego meczu nie przewaliliśmy. A co do chamstwa, to nie wiem którą sytuację masz na myśli. Chodzi Ci o zachowanie Cesca ?. No może trochę się wygłupił, ale ogólnie rozegrał świetne zawody. Warto patrzeć na całość, a nie tylko na jedną sytuację nad którą pastwi się przeważnie prasa brukowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale patrząc obiektywnie w niemal w każdym meczu zawodnicy Barcelony albo starają się takim zagraniem osłabić drużynę przeciwną albo wymusić karnego... Od razu zaznaczam, że nie jestem fanem Realu i nie hejtuje Barcelony ( jest mi raczej obojętna). Drażni mnie bardziej fakt, że kibice Barcy ( nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku) wszystko widzą w jedną stronę.

 

To nie jest, że trochę się wygłupił tylko zachował się, jak debil i nie powinno być usprawiedliwienia, że ogólnie zagrał dobry mecz... Powiedz to kibicom przeciwnej drużyny, która została osłabiona w taki sposób...

 

BTW. Szkoda Puyola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja Wisła dostała baty w Gliwicach 2:0 :P:angry:

Niestety a przed nami Legia ;)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Oglądacie La Liga ?. Barcelona gra z Deportivo i na razie wynik 4:3. Dzieje się tyle, że można by obdzielić kilka spotkań. Właśnie Javier wyleciał z boiska z czerwoną kartką :angry:. Aktorstwo piłkarza Deportivo wygrało z uczciwością. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

78 min i 5-4 dla Barcy! Super meczyk ;). Barca od 4-3 gra w 10.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No i skończyło się na 5:4. Ale linia defensywna Blaugrany dała dzisiaj taki popis, że aż szkoda gadać. W następnym spotkaniu będzie jeszcze gorzej, bo Mascherano dostał czerwoną kartkę... za nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Mariusz to chyba jedyny topowy team ktory nie kupil nikogo z obroncow w tym oknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wiesz Mariusz to chyba jedyny topowy team ktory nie kupil nikogo z obroncow w tym oknie

 

Chcieli kupić Thiago Silvę, ale szejkowie z PSG dali lepszą ofertę AC Milan. Poza tym, teoretycznie w Barcelonie wszystko gra. Jest przecież Puyol, Pique, Abidal... i żaden z nich nie może obecnie grać. Jak nie z powodu kontuzji, to ciężkiej choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A jeszcze o piłce nożnej z punktu widzenia bezpieczeństwa na stadionach. Pamiętacie jak premier Tusk robił aferę jacy to chuliganie przychodzę na mecze w Polsce ?. Podawał przykład jak to świetnie Anglia sobie poradziła ze zjawiskiem wandalizmu i chamstwa. Ciekawe czy podobne zdanie ma Chris Kirkland...

 

http://www.youtube.com/watch?v=PbjYWnPQjf0

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.