black_omega 0 #1426 Napisano 6 Listopada 2012 (edytowane) Jeszcze mnie tu nie było: Pozdrawiam Edytowane 6 Listopada 2012 przez black_omega 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lestaf 456 #1427 Napisano 9 Listopada 2012 Baaardzo poważne zdjęcie dla cooka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawel1380 0 #1428 Napisano 9 Listopada 2012 nie wiem czy mam jeszcze jedne okularki a tanie nie są Na pocieszenie nie na każdym dobrze leżą Ty tu okularki rozdajesz a mnie na konkursie FB nic nie dałeś!Foch! :lol: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotrkrakow 238 #1429 Napisano 10 Listopada 2012 skończyły mnie się 0 Pozdrawiam Piotrek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Election 3 #1430 Napisano 17 Stycznia 2013 (edytowane) wyglądam jak ćpun Edytowane 18 Stycznia 2013 przez Election 0 [b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b] Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #1431 Napisano 18 Stycznia 2013 Baaardzo poważne zdjęcie dla cooka Dzieki ,dopiero dzis zobaczylem....-no prosze,facet jakich mało .Pozdrawiam Cie 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lestaf 456 #1432 Napisano 18 Stycznia 2013 wyglądam jak ćpun Raczej jak hipster 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Jash #1433 Napisano 18 Stycznia 2013 Raczej jak hipster 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Fraktale 2020 #1434 Napisano 9 Lutego 2013 (edytowane) Zupełnie stare ale jakby jare w większości robione kiedy mieszkałem w anglii.obecnie nie cykam fotek, zegarki, auta, auta, auta... Edytowane 10 Lutego 2013 przez dnb 0 <script src="//widget.time.is/t.js"></script> Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
akism 1243 #1435 Napisano 9 Lutego 2013 Sziszka?Czemu nie..Fajek nie palę od 9 lat... Uploaded with ImageShack.us 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomirek 9 #1436 Napisano 9 Lutego 2013 Mua 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Greenwatch 3 #1437 Napisano 10 Lutego 2013 Tomirek, nie wiem czy wiesz ale jestes gwiazda neta. Kiedys widzialem tu na forum zdjecie Twoje w tej kossulce a potem dostalem to zdjecie w jakims mailu z demotami chyba i jedna prezentacje w ppoint. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
irekm 1050 #1438 Napisano 10 Lutego 2013 Prosze namiary na koszulke , musze sobie taka kupic 0 Beware the fury of a patient man. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomirek 9 #1439 Napisano 10 Lutego 2013 Celebrytą zostanę O prezentacji wiem, bo koleżanka mi podesłała. O democie pierwsze słyszę. A fotki kiedyś na FB wrzuciłem i zaczęły żyć własnym życiem pewnie. A koszulkę kupiłem kiedyś na Allegro - nick sprzedawcy pozaprawem_pl 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #1440 Napisano 10 Lutego 2013 Sporo szczęśliwych niepalących to ja zepsuje statystyki - po sporym okresie niepalenie wróciłem do papierosów i cygar... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Patom 9 #1441 Napisano 10 Lutego 2013 Sziszka?Czemu nie..Fajek nie palę od 9 lat... Uploaded with ImageShack.usA czy w tej sziszce nie ma żadnych nielegalnych substancji ? 0 Bartek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
akism 1243 #1442 Napisano 10 Lutego 2013 Nie tylko zdaje się jabłkowy tytoń..Knajpka super klimatyczna,lubiłem tam chodzić na pogawędki.. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pablo122 1383 #1443 Napisano 10 Lutego 2013 Akis, to nie Ty. Brak zegarka! No chyba, że nosisz na prawej 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
akism 1243 #1444 Napisano 10 Lutego 2013 Nie lubię białej pręgi na nadgarstku..Zegarek został w hotelu.. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Fraktale 2020 #1445 Napisano 30 Marca 2013 za czasów, które dobrze pamiętam, a są bardzo odległe... 0 <script src="//widget.time.is/t.js"></script> Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SebaSan1981 0 #1446 Napisano 30 Marca 2013 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bienn 0 #1447 Napisano 31 Marca 2013 Witamy SebaSan1981 Tego telepa przytargałeś do Wakefield? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SebaSan1981 0 #1448 Napisano 31 Marca 2013 Nie, fota robiona była przed wyjazdem do UK. Jednak obecny obrót spraw wskazuje że po niego (i po wiele innych rzeczy) wrócę do Polski i niemal wszystko przetransportuję na wyspy Troszkę mi szkoda zostawiać cały ten ekwipunek w Polsce. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bienn 0 #1449 Napisano 1 Kwietnia 2013 U mnie sytuacja wygląda podobnie. Nie wybieram się w najbliższym czasie autem do Polski i coraz częściej myślę, czy by kurierem nie zaryzykować. Mam do zabrania 8cali Synte na dobsonie, koziołka i trochę szkieł.Musimy na PW pogadać 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pablo122 1383 #1450 Napisano 6 Maja 2013 W zimnej wodzie Sub się sprawdził jak złoto! Z resztą w saunie też z nim byłem i jest ok! Uploaded with ImageShack.us 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach