Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
corten

Policzmy SKX007

Rekomendowane odpowiedzi

Sam wybrałem, żona zapłaciła

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy u was też koronka jest tak osadzona? 7123c8898a219cd6eb46c17cf56e3f00.jpgc94fa8a8c34324cb41f3c5428a582d0d.jpg

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

cab0f9bb46b2b99b5c11c4affcc35d75.jpg

Edytowane przez blaise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy u was też koronka jest tak osadzona?

 

Zdecydowanie coś jest nie tak, wygląda jakby osłona koronki była wygięta do wewnątrz :wacko: Zalecałbym wymienić na inny egzemplarz.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie coś jest nie tak, wygląda jakby osłona koronki była wygięta do wewnątrz :wacko: Zalecałbym wymienić na inny egzemplarz.

Niestety zegarek już noszony 24h więc sklep raczej nie przyjmieSzkoda, że tego od razu nie zauważyłem Może da się to jakoś wyprostować?

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

9187b71058e5cf6de2a5d4bbb5c0ec0d.jpgbba9259e78e96a6b8afd467f71b10469.jpg

Edytowane przez blaise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Niestety zegarek już noszony 24h więc sklep raczej nie przyjmieSzkoda, że tego od razu nie zauważyłem Może da się to jakoś wyprostować?

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Zakup był w sklepie internetowym czy stacjonarnym? 

Niestety zegarek już noszony 24h więc sklep raczej nie przyjmieSzkoda, że tego od razu nie zauważyłem Może da się to jakoś wyprostować?

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

Powinno być pomocne:

 

https://prokonsumencki.pl/blog/konsument-ma-prawo-korzystac-z-towaru-przed-odstapieniem-od-umowy-tylko-tak-jak-robilby-to-w-sklepie-stacjonarnym/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie internetowym, jestem z nimi w kontakcie. Poza tym z UPS bo pudełko w którym zegarek przyszedł było uszkodzone, mimo że paczka z zewnątrz wyglądała ok, spróbuję to podciągnąć pod reklamację UPS.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W sklepie internetowym, jestem z nimi w kontakcie. Poza tym z UPS bo pudełko w którym zegarek przyszedł było uszkodzone, mimo że paczka z zewnątrz wyglądała ok, spróbuję to podciągnąć pod reklamację UPS.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

To powodzenia Koledze życzę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blaise - zmartwię Cię, ale u mnie tez jest normalnie w 3 sztukach, także z Twpoim eweidentnie cos jest "nie halo". Pociesze CIę, ze za to lume masz w miare równomiernie osadzona na tarczy.

W skx-ach partia partii jakościowo nierówna - moze i w tym pewien specyficzny ich urok, ze nie sa takie perfekcyjne, a mimo to daja tyle satysfakcji z posiadania i noszenia. Ja ma 009 kupiona zimą, a teraz dokupiłem 007-ki sobie i bratu i sa one lepsze jakościowo niz pepsi: osadzenie lumy, centrowanie bezela i sama jego praca ... ale za to pepsi na trójkolorowym NATO wygląda jak milion $ i lubie go mimo tych pewnych niedociągnięć i raczej na pewno zostanie u mnie "na dozywociu".

 

A operuje się normalnie koronką u Ciebie, żadnych z nia problemów "funkcjonalnych"? 

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blaise - zmartwię Cię, ale u mnie tez jest normalnie w 3 sztukach, także z Twpoim eweidentnie cos jest "nie halo". Pociesze CIę, ze za to lume masz w miare równomiernie osadzona na tarczy.

W skx-ach partia partii jakościowo nierówna - moze i w tym pewien specyficzny ich urok, ze nie sa takie perfekcyjne, a mimo to daja tyle satysfakcji z posiadania i noszenia. Ja ma 009 kupiona zimą, a teraz dokupiłem 007-ki sobie i bratu i sa one lepsze jakościowo niz pepsi: osadzenie lumy, centrowanie bezela i sama jego praca ... ale za to pepsi na trójkolorowym NATO wygląda jak milion $ i lubie go mimo tych pewnych niedociągnięć i raczej na pewno zostanie u mnie "na dozywociu".

 

A operuje się normalnie koronką u Ciebie, żadnych z nia problemów "funkcjonalnych"?

Funkcjonalnych problemów brak, jest minimalna szczelina i koronka pracuje ok. Wygląda jak by się ta część wygięła albo frez im nie za dobrze wszedł i osadzenie tubusa też lekko było przekoszone. W sumie zauważyłem to dopiero dzisiaj więc nie rzuca się to aż tak bardzo w oczy, ale jak już o tym wiem to przeszkadza jak cholera.

Założyłem reklamację u kuriera, bo pudełko było dość zmasakrowane po otwarciu paczki i będę starał się to pod to podciągnąć. 63c1dd796fe3e44f82db77efc9892a93.jpgfcefc8b20af72b176b19495f4d8314ef.jpgf98a069475afa03cee220f1620a01d8c.jpge2985d305eee9d29babd8a4f073ab8ad.jpgfce67c2b58af4f1fddeb4af9922cdb78.jpg

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszony czy nie - w takim stanie to nadający się do reklamacji szmelc. Certyfikowany zegarek do nurkowania, a po takim uderzeniu w kopertę bardzo prawdopodobne, że uległ rozszczelnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzyzzy

Mam i ja  :)

 post-49300-0-88882200-1530380814_thumb.jpg

 

Ten po lewej oczywiście, 013 jest mojej ładniejszej połowy, chociaż ona jeszcze tego nie wie  ;)

Oba kupione w skywatches.com.sg przy czym 007 szedł do mnie ponad miesiąc, a 013 w trochę ponad 2 tygodnie.

 

007 robi +45 do +55 sekund DZIENNIE!  Ponieważ noszę praktycznie codziennie od ponad 3 tygodni, czy mam już z nim iść do serwisu, czy jeszcze poczekać na "ułożenie się" mechanizmu? Trochę mnie to martwi, bo Marinka na Unitasie 6498 ma tylko 1,5-2,5 sekund na plusie  :(

Czy w takim razie możecie polecić DOBRY serwis gwarancyjny w Warszawie, który po regulacji i zamknięciu koperty potrafi zrobić test szczelności?

 

Co do punktualności 013, to trudno mi powiedzieć, bo dopiero dzisiaj go ustawiłem i napędziłem nosząc przez pół dnia.

 

Jeśli chodzi o wielkość, proporcje, to 007 wydaje mi się mały, i przez to chyba nawet nieproporcjonalnie wysoki, wręcz pękaty, ale to może dlatego że przedtem nosiłem przez wiele lat 44mm Marynkę Steinharta.

 

Jest super wygodny. Nie wiem jak leży firmowa guma, zdjąłem natychmiast bo była bardzo sztywna. A bransolety nigdy nie lubiłem.

 

Jest więc zestaw wakacyjny dla nas obojga, pomarańczowe dwuczęściowe NATO (czy to jeszcze NATO?) z cheapestnatostraps jest też dla 007, ale czeka na urlop  :)

Edytowane przez Zzyzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gumę to polecam zakup dedykowaną od naszego forumowego kolegi.Bardzo miękka i super się układa.Chyba jeszcze ogłasza się na bazarku.

post-102288-0-69527500-1530383744_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładam i mojego skx-a.

Mam też do Kolegów pytanie, gdzie dokupię ogniwo do bransolety jubilee?

Jakiś link, mogę prosić, a może ktoś ma na zbyciu?75bf47fb986d9f1b62d420db61e5468b.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowa dostawa z Singapuru2331eba77ca95a3affeaa7c5c76484f8.jpg

Edytowane przez k_nemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3FnHLDu.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mam szczęścia do skx, egzemplarz z krzywą osłonką koronki został wymieniony na taki z oznaczeniem wtorku TUF zamiast TUE. :'(f28c5651efc2d6d29e14def06b9a4c88.jpg

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.