Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
corten

Policzmy SKX007

Recommended Posts

W nawiązaniu do tego, co napisał wyzej sol -  kupiłem ostatnio żółwia podstawową wersją z czarna tarcza na gumie (na marginesie świetnej jakosci) i powiem wam, że zaczynam się nosic z myslą o sprzedazy skx'a 009.

Mysli te przychodza mi o tyle łatwiej, ze mam jeszcze 007 pepsi, którego nigdy nie sprzedam  :D  (raz, ze to mój pierwszy automat, a dwa, ze na pasku nato " flaga francji" wygląda jak milion dolarów)

Tylko z drugiej strony, co nałoze skx'a na nadgarstek, nawet nie noszac go, a ot tak sobie , na chwile, to skurczybyk aż sie prosi, żeby go nikomu nie oddawać. Chyba jednak dokupie mu coś skórzanego i jakies porządne nato i niech sobie spokojnie lezy w pudełku.

Pieniadze za niego kwotowo jednak nie takie duże, mimo iz ceny już tylko rosną, a jak sprzedam, to pewnie wzorem wiekszości kolegów za jakis czas sam bede szukał do kupienia znowu i zapłace drozej niz teraz uzyskam i to jeszcze pewnie za jakiegos krzywulca, czy innego przekosa - mój na szczęście jest praktycznie prosty (żółwia tez wybierałem osobiście z szczesciu egzemplarzy i jest prawie idealny).

Podobne mysli nachodza mnie tez, co do czarnego monstera I gen., ale tu sytuacja analogiczna ... zreszta trzeba odgonic od siebie "demona redukcji"  :D - my tu jestesmy od kupowania !!! 

Po przymiarkach skx007 vs żółw z szarą tarczą vs Orient ray II, decyzja padła na skx + mody. Orient odpadł na starcie, uważam że na zdjęciach wygląda fajnie ale na żywo modele Seiko są o wiele lepsze. Jak zegarek do mnie dotrze pochwalę się zdjęciem:) 

Po przymiarkach skx007 vs żółw z szarą tarczą vs Orient ray II, decyzja padła na skx + mody. Orient odpadł na starcie, uważam że na zdjęciach wygląda fajnie ale na żywo modele Seiko są o wiele lepsze. Jak zegarek do mnie dotrze pochwalę się zdjęciem:)

Z moich doświadczeń z skxem wynika,że ilekroć wskakiwał na nato to już po kilku dniach wracała oryginalna bransoleta.Doszedłem do wniosku,że jest to nieodzowny element tego zegarka i tylko tak będę go nosił.Jednak jako,że fajnie czasem ponosić divera na nato zakupiłem zegarek,który moim zdaniem lepiej prezentuje się na nato niż skx.Jest to Casio Duro.Kwarcyk,którego też można modować do woli z uwagi na jego 22mm w uszach.Polecam takie rozwiązanie dla tych,których drażnią rysy na kopercie od zmiany pasków.

post-102288-0-93575500-1547977054_thumb.jpeg

post-102288-0-57456500-1547977077_thumb.jpeg

post-102288-0-37988200-1547977098_thumb.jpeg

Ja już kilka razy próbowałem nato na różnych zegarkach i jakoś nigdy mnie do niego nie przekonało.

Próbowałem "bluszarki" i inne, zawsze to samo i temat nato odpuściłem raz na zawsze  -_-

A co do SKX-a to się zgadzam że bransa jubile jest super, szczególnie ta z strapcode i pasuje temu nurkowi ale gruba brązowa skóra z pomarańczowym przeszyciem też robi robotę  :)

Obecnie brak na stanie SKX-a ale pasior zostawiłem bo na pewno do niego kiedyś wrócę  :)

Oby tylko nie było za późno jak z Monsterem  ^_^

Później poszukam foty na tej skórce  ;)

W zwiazku z powyzszymi postami, póki co,  pier...e NIE SPRZEDAJE  :D !!!  Ani skx'a, ani monstera, a duro , o którym wspomnial Kolega surovy77 oczywiscie mam na liście zakupowej i zamierzam łyknąć w najblizszym czasie.

Te nato przy tym Casio to jakiej sa firmy?

Edited by GUAPO

W zwiazku z powyzszymi postami, póki co,  pier...e NIE SPRZEDAJE  :D !!!  Ani skx'a, ani monstera, a duro , o którym wspomnial Kolega surovy77 oczywiscie mam na liście zakupowej i zamierzam łyknąć w najblizszym czasie.

Te nato przy tym Casio to jakiej sa firmy?

Nato zakupione na Ali i jak na Alibabę dość drogie ,ale warto.Jakość BluSharka kilka razy droższego.Naprawdę polecam kawał grubego solidnego materiału z grubymi metalowymi elementami.

post-102288-0-35123000-1548004542_thumb.png

Surovy dzieki za namiar, akurat nato to musze troche dokupić.

Na blueshark'i była ostatnio i chyba dalej jest jakas promocja 2+1 i wtedy wychodzi nawet znośnie.

Edited by GUAPO

Surovy dzieki za namiar, akurat nato to musze troche dokupić.

Na blueshark'i była ostatnio i chyba dalej jest jakas promocja 2+1 i wtedy wychodzi nawet znośnie.

No problemo :)

Prośba o potwierdzenie, czy bezel (nie wkładka) w skx jest też stalowy?

Prośba o potwierdzenie, czy bezel (nie wkładka) w skx jest też stalowy?

Tak :)

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero