Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
corten

Policzmy SKX007

Recommended Posts

Panowie czy skx 171 jest gdzies jeszcze do kupienia jako nówka? 

I jak sie kształtowały lub kształtuja ewentualnie ceny tego modelu w stosunku do 007/009.

czytałem sobie dzis ten temat od końca do pocztku i w starszych wpisach trafiłem na fotki i info o 171 i zaczął po głowie chodzic, chociaż zastanawiam się, czy przy 007 i monsterze w stadzie, to nie byłby juz przesyt i troche masło maslane - wszak niektórzy pisza, ze 171 to taki troche mix 007 i potworka.

Edited by GUAPO

Witam serdecznie. Ile muszę liczyć za nowego SKX z bransą? Tak, żebym wiedział, że nie przepłacam.

Drugie pytanie to: czy ma sens kupowanie SKX jeżeli chce wymienić bezel, tarczę, wskazówki i szkło?  :lol:

Dobry mod , ale co on ma wspólnego z alpinistem ?

Może chodzi o mechanizm? Na razie nic innego do głowy mi nie przychodzi... ;-)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Może chodzi o mechanizm? Na razie nic innego do głowy mi nie przychodzi... ;-)

Jeżeli patrzylibyśmy przez pryzmat mechanizmu to podobieństwo by było do wielu modeli.

Deus Dona Me Vi

Jeżeli patrzylibyśmy przez pryzmat mechanizmu to podobieństwo by było do wielu modeli.

Cóż, właśnie przyglądam się swojemu Alpinistowi i muszę powiedzieć, że ...podobieństwo nie jest uderzające ;-)

Może kolega Alpinę miał na myśli.

Faktycznie, w tym przypadku bliżej do Seastronga niż Alpinista ;-)

Edited by fidelio

Cóż, właśnie przyglądam się swojemu Alpinistowi i muszę powiedzieć, że ...podobieństwo nie jest uderzające ;-)

Oglądałeś mechanizm :)

Deus Dona Me Vi

Ciemność widzę... ;-)

Oglądałeś mechanizm :)

To zewnętrzne oczywiście ;-)

1ETKom7.jpg

N4D8hgh.jpg

ZOXTVa4.jpg

wbFtgsv.jpg

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Szczuje Kolega tymi zdjęciami ;-)

Żebyś go w końcu wypróbował  :D 

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Na 7s26 Seiko już miałem, ale nie to... Nie tak dawno było bliski kupna 009, ale się powstrzymałem... Przez takie zdjęcia jest mi jednak coraz trudniej :-)

fidelio, zaufaj kolegom, zrób sobie sam przysługę i kup w końcu skx :) .

Zastanów sie tylko nad wyborem wersji kolorystycznej,  diver'a z niebieska tarcza już masz. No i nie ma co ukrywać, że tarcza w Twoim jest ciekawsza,  z tego co pamietam masz wersje sunray. Z drugiej strony 009 daje kolorystyke pepsi, co swietnie sią komponuje z trójkolorowymi paskami nato. Ja zaczałem od 009, a kilka dni temu zamówiłem 007.

Jakbyś chciał   007 to masz jeszcze je w super cenie na   www.eglobalcentral.pl     . Niestety nie ma juz 009, a jeszcze pare dni temu były. Guma nie zrobi Ci różnicy, bo Ty paskowy wybitnie jesteś, wiec i tak się na coś przesiądziesz zaraz, a fabrycznego jubilee i tak być nie nosił, więc nie ma czego żałować.

Bardzo "wdzięczny" jest to zegarek, rzeczywiście ma w sobie "to coś" zwłaszcza dla "nosiciela", może mniej dla otoczenia, chociaz na ciekawym nato na pewno zwróci uwage nie jednej osoby. O fenomenie tego zegarka warto przekonać sie osobiśce, wtedy zrozumiesz skad cały ten "hype" nad nim. Mnie daje wiele więcej satysfakcji z noszenia i przyjemności niż sporo droższych zegarków. No i stosunek ceny, do tego co oferuje jest nie do przebicia. No i było nie było - masz "grande complication" day - date  :) .

Zatem - bierz, póki jeszcze są we w miare normalnej cenie.

Edited by GUAPO

007 spoko, 009 lipa, ale ja nie jestem pepsilubny. Na zdjęciach słodziak na żywo łee, ale sprzedałem kumplowi i jest zachwycony.. co kto lubi.

Ps. Niecały rok temu podarowany ojcu ze zdaniem "nie patyczkuj się z nim, ma być noszony". Przeżył kilka spawań migiem, kilka cięć szlifierką kątową i obecnie wygląda tak

42380771251_8ea164e1a9_h.jpg

Na Twoich zdjęciach nawet zegarek, który byłby po zderzeniu pociągiem pewnie wyglądałby jak nowy :-)

fidelio, zaufaj kolegom, zrób sobie sam przysługę i kup w końcu skx :) .

Zastanów sie tylko nad wyborem wersji kolorystycznej,  diver'a z niebieska tarcza już masz. No i nie ma co ukrywać, że tarcza w Twoim jest ciekawsza,  z tego co pamietam masz wersje sunray. Z drugiej strony 009 daje kolorystyke pepsi, co swietnie sią komponuje z trójkolorowymi paskami nato. Ja zaczałem od 009, a kilka dni temu zamówiłem 007.

Jakbyś chciał   007 to masz jeszcze je w super cenie na   www.eglobalcentral.pl     . Niestety nie ma juz 009, a jeszcze pare dni temu były. Guma nie zrobi Ci różnicy, bo Ty paskowy wybitnie jesteś, wiec i tak się na coś przesiądziesz zaraz, a fabrycznego jubilee i tak być nie nosił, więc nie ma czego żałować.

Bardzo "wdzięczny" jest to zegarek, rzeczywiście ma w sobie "to coś" zwłaszcza dla "nosiciela", może mniej dla otoczenia, chociaz na ciekawym nato na pewno zwróci uwage nie jednej osoby. O fenomenie tego zegarka warto przekonać sie osobiśce, wtedy zrozumiesz skad cały ten "hype" nad nim. Mnie daje wiele więcej satysfakcji z noszenia i przyjemności niż sporo droższych zegarków. No i stosunek ceny, do tego co oferuje jest nie do przebicia. No i było nie było - masz "grande complication" day - date  :) .

Zatem - bierz, póki jeszcze są we w miare normalnej cenie.

Problem jest też tego rodzaju, że mam dwa divery, a noszę je tak często, że w przypadku zakupu kolejnego musiałbym się jakiegoś pozbyć, a to nie jest takie łatwe, bo oba bardzo mi się podobają ;-)

Armidę miałem przyjemnośc widziec na własne oczy, a drugi to jaki?

a tam ... od razu "musiałbym sie jakiegos pozbyć" - jeden wiecej do rotacji  :)

Edited by GUAPO

Zdjęcia mistrzowskie.Ma kolega talent.

Dzięki ^_^

To fakt, na zdjęciach Denvera nawet styrany zegarek wygląda atrakcyjnie :D

Problem jest też tego rodzaju, że mam dwa divery, a noszę je tak często, że w przypadku zakupu kolejnego musiałbym się jakiegoś pozbyć, a to nie jest takie łatwe, bo oba bardzo mi się podobają ;-)

Zegarków nigdy za dużo, szczególnie diverów :D Tak jak wspomniał GUAPO, naprawdę warto wypróbować SKX'a - prawdziwy, kultowy toolwatch i klasyka gatunku :)