Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
corten

Policzmy SKX007

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się dopiszę jako #106. Kilka fotek nadgarstkowych na szybko stojąc dzisiaj w korku:

 

IMG_0217.JPG

 

IMG_0218.JPG

 

IMG_0219.JPG

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez zielak_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dopiszę jako #106. Kilka fotek nadgarstkowych na szybko stojąc dzisiaj w korku:

 

 

x

 

 

Pozdrawiam ;)

zielak_18, czy ta bransoleta to firmowe Seiko - dostałeś na niej zegarek, czy dokupiłeś osobno? Na zdjęciu wygląda super.

Proszę o info.

 

Panowie, podajcie proszę namiar na zakup SKX007, najlepiej made in Japan, najlepiej na takim kajdanie jak u zielaka. Najlepiej z pewnego sprawdzonego źródła, super byłoby z niebieskim, oryginalnym pudełkiem Seiko. Oczywiście chodzi o nówkę.


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kajdan z kompletu, kolega Zielak albo kupil ja oddzielnie albo kupil zegar u sprzedawcy który zamienia kajdany sa tacy np na E-Bay (placimy wtedy odpowiednio wiecej).

Fabryczny SKX jest albo na gumie albo na jubillee z srodkowymi ogniwami z zwijanki, innych nie ma bylo juz o tym pisane z milion razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptaszku, zamiast prawic morały nt. milionow, napisz prosze gdzie zakupiles swojego SKXa i czy polecasz źródło :) pozdro.


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bylo pisane :) najpopularniejsze sklepy ponizej, kazdy sprawdzony wielokrotnie przez forumowiczy

 

http://www.watchhubs.com/

http://www.creationwatches.com

http://www.dutyfreeislandshop.com/

http://mywatcheshub.com/

albo bazarek.

 

P.S. Do mnie wlasnie jeden leci bo mam zamiar modowac ale jak Ci bardzo zalezy do moge odstąpic.

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ptaku, ale nie trzeba. Prędzej czy później namierzę jakiegoś Japana :)

- Masz już pomysł na moda, czy improwizujesz?

 

Szacun za Twoje video recenzje! :)


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz pomysl i zamówione graty :) brakowalo mi zielonego zegarka w kolekcji a wszystkie zielone albo mi nie pasuja albo drogawe są

 

a zegar wlaśnie przyleciał, teraz czekam na tarcze, wskazówki, wewnętrzny ring i wkład bezla :)

 

29ysjtu.jpg

 

P.S. Moim zdaniem szkoda kasy na literke J

Recek bylo by wiecej ale nie mam operatora/montazysty a troche zegarkow przelecialo przez moje lapki ostatnio

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj doszedł, także #109.

 

Polecam od siebie click-a-watch.com, tam był najtańszy jak kupowałem, wszystko poszło po mojej myśli, doszedł w 8-9 dni roboczych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielak_18, czy ta bransoleta to firmowe Seiko - dostałeś na niej zegarek, czy dokupiłeś osobno? Na zdjęciu wygląda super.

Proszę o info.

 

Panowie, podajcie proszę namiar na zakup SKX007, najlepiej made in Japan, najlepiej na takim kajdanie jak u zielaka. Najlepiej z pewnego sprawdzonego źródła, super byłoby z niebieskim, oryginalnym pudełkiem Seiko. Oczywiście chodzi o nówkę.

 

A więc bransoleta jak już zostało to napisane nie jest oryginalną, była dokupiona osobno od znanego z forum WUS Harolda (yobokies). Koszt z tego co pamiętam to ok. 85 USD. Jak będziesz zainteresowany to daj znać podam Ci namiary na PW.

Edytowane przez zielak_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielak, dzieki za info. pozdrawiam.


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ptaku, zmodowałeś już? Bo ciekaw jest czy wyszło Ci coś na kształt Hulka, czy raczej Shreka :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest u zegarmajstra a jutro wybieram się na wakacje wiec pewnie będę się chwalił po 22 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

@ptaku jak tam ten MOD SKX? Pochwal się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze :( ale zagarmajster obiecal przed 1.X mi go oddac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K0L0 fantastyczne foto!

 

ja zabawe z zegarkami zaczynam dopiero, do pierwszego automata dorastalem czytajac forum przez dobre 5 miesiecy. Z walki pomiedzy steinhartami (pilot vs nuras) a SKX007 zwyciezko wyszedl ten drugi. :rolleyes:

 

#115!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłosiłem wcześniej, tak więc 116!


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

116# melduje się !

 

DSC_0178_zps6c394ac5.jpg

 

 

 

 

Dałem ogłoszenie o kupno używki... ale stwierdziłem , że nie wiele dołożę i będę miał nówkę - i nie żałuję!

Zegar super jedynie fabryczna bransoleta faktycznie marna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.