Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rafi

Użytkownik
 • Content Count

  2,523
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by rafi

 1. Przed 17. Jakiś biżuteryjnym DJ, jeden Cellini, YM faktycznie po drugiej stronie. Co najmniej 6-7 pustych ekspozytorów. W środku nie byłem, bo byłem w biegu.
 2. Przechodziłem wczoraj obok Rolexa w Galmoku. Co prawda nie miałem czasu, ale i tak nie bardzo by było po co wchodzić - ekspozytory na witrynie puste…
 3. rafi

  BUTY

  Fajne. Oglądałem dzisiaj. Ostatecznie takie kapcie wziąłem
 4. Czytam ten wątek przy Szanownej Małżonce (możliwość zapisu tylko w jednej dacie). Reakcja: „o, to jak do kardiologa na NFZ. Tylko tam jeszcze zapisują ołówkiem”. [emoji16] Swoją drogą, sam ostatnio (ze trzy miesiące temu) pomyślałem sobie, że też może kupię sobie Rolexa. Bez szaleństw, zwykły OP. Pamiętam jak toto chodziło poniżej 20k i kupowałeś jak snickersa - wchodzisz do Kruka, bierzesz z gabloty, płacisz i cześć. Moja reakcja wtedy - jak zacząłem czytać o sytuacji - mogła być podobna do Twojej dzisiaj.
 5. Ja sam większości tych problemów nie zauważam lub mi nie przeszkadzają. Rozjazdy indeksów w Seiko widzę z reguły wtedy, jak mi je ktoś pokaże, „trefnego” szczotkowania czy polerowania nie zauważam przeważnie nawet wtedy. Narzekających na jakość całkiem przyzwoitych bransolet nie rozumiem. ALE to niedociągnięcie Flagshipa przeszkadza mi od początku. A pierwszy raz mierzyłem ten zegarek w czasie, kiedy można go było wyrwać w salonie za circa 5k. Zgoda, to bardzo ładny pasek.
 6. Podziwiam twardzieli, którzy są w stanie nosić Flagshipa (super zegarek) na ori pasku z tymi szparami przy uchach.
 7. (Chyba) grube promocje w jubitomie, w tym na Omegi, Longinesy, Rado, TH. Najwiecej damek, ale męskie też są (np. Autavia).
 8. rafi

  Orient'y forumowiczów

  A orientujesz się (nomen omen) czy w OS Classic (wypukłe szkło) ktoś to ogarnia? Wymianę na szafir znaczy.
 9. Przymiarka. Podobno nowość. Fajny nawet, choć mniejszy byłby fajniejszy.
 10. Dzięki. Ja się właśnie rozglądam za jakimś ciekawym S formalnym. Emaliowane kuszą, bo to jednak coś innego. Aczkolwiek problem jest taki, że te sejki grube są dość… na dzisiaj to najbardziej by mi pasował KS, ale ta cena. No i jest jeszcze jeden mega elegancki kwarc, który chodzi za mną od bardzo dawna. Tylko tu obawiam się, że będzie aż za delikatny. A to raczej trudno sprzedawalna sztuka, przymierzyć nie ma gdzie… Będę wdzięczny za fotki Twojego toneau.
 11. Burns, poka jak ten sejk leży na nadgarstku. I jak z wysokością? I po wiela? W ogóle to nowy nabytek? Jeśli tak, gratuluję.
 12. rafi

  Twoja kolekcja!

  Dzięki. OS ma u mnie najdłuższy staż. To jeszcze egzemplarz z „Orient LTD.”, na deklu (teraz jest „Epson”).
 13. rafi

  Twoja kolekcja!

  Dzięki. A do zdjęcia kolorystycznie pasuje bardziej tak, jak jest
 14. rafi

  Twoja kolekcja!

  U mnie tak:
 15. rafi

  Perfumy

  Jakby komuś nie podszedł albo znudził się Azarro The Most Wanted, to pisać
 16. Ostatnio 90% czasu nadgarstkowego
 17. Odnośnie do Seiko to się chyba też zaczyna zmieniać. Ja akurat swoje ostatnie Seiko kupiłem w ogóle w bardzo dobrej cenie (w PL), ale nawet uwzględniając „zwykłe” polskie rabaty (10-15%) i to, że jednak do tych cen zagranicznych trzeba doliczyć opłaty, to wychodzi praktycznie 1-1.
 18. rafi

  Perfumy

  Dziś tak. [emoji3059] Ostatnio jak się nim psiknąłem, to córka (13l.) rzuciła „o, pachnie świetami”.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.