Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

KapitanMagellan

Użytkownik
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  woda...spokój...cisza...po prostu...Żegle.

Recent Profile Visitors

842 profile views
 1. Szukam identycznej lub podobnej do prezentowanych. 20mm w teleskopie. Poproszę o zdjęcia na prv. Dzięki.
 2. Poproszę o propozycję (zdjęcia) na prv. - rozważę każdą propozycję kryteria: ładny stan wizualny, nie wymagający na ten moment serwisu 35-38 mm lata 60-90 pozłacana/żółta lub złota koperta ,,złoty cyferblat" za inne propozycję dziękuję.
 3. czy ktoś poznaje ten zegarek? Poznajecie zegarek?
 4. Sprzedam Casio G-SHOCK GSTS100D-1A4 Zegarek posiadam od nowości. Założony 2-3 razy. Stan oceniam na 9/10 Specyfikacja na stronie producenta: polecam zakładkę watch features, gdzie opisanych jest mnóstwo funkcji zegarka. https://www.casio.com/us/watches/gshock/product.GST-S100D-1A4/ Sprzedaję w komplecie jak na widocznym zdjęciu. Możliwość odbioru osobistego w Warszawie. Koszt wysyłki inpost pokrywam. Polecam, ponieważ zegarek prezentuje się jeszcze lepiej na żywo niż na poglądowych zdjęciach. cena: 900 800 zł
 5. cześć, czy ma ktoś was do odsprzedania Strela COSMOS LAB 3133 38mm czarna tarcza pismo arabskie ?
 6. Rolex może ma ciekawe modele vintage ale współczesnie jest tyle fake ów, że nie ma generalnie co w chodzić w temat. Rolex to z definicji lekki obciach:)
 7. Odpowiedź centrali skandaliczna. Dzięki że podzieliłeś się swoim doświadczeniem. Uważam że można jeszcze powalczyć o gwarancję w ramach rękojmi. Trzeba by zasięgnąć porady względem tego czy te normy zostały gdzieś opisane i podane do publicznej informacji. Ja korespondencję tego typu daje do wiadomości mailowo regionalnym np miejskiemu rzecznikowi praw konsumenta.
 8. moim pierwszym poważniejszym zegarkiem pod względem wartości była stowa marine roman ze starym logo, mam go do dziś w stanie perfekcyjnym. Tak zaczęła się moja miłość do tej marki. Przez ponad 10 lat czekałem na okazję, żeby kupić w stanie perfekcyjnym fliegera bez daty ze starym logo i 2 lata temu udało mi się kupić ja od klubowicza, który wyprzedawał część swojej kolekcji. Jest to kwestia gustu ale dwa najładniejsze zegarki ze stajenki mam i jestem z tego faktu bardzo zadowolony. Dlaczego o tym piszę. Po pierwsze dawno nie udzielałem się w klubie;) a po drugie przez te kilkanaście lat przerobiłem różne marki luksusowe (ze dwa utopiłem) i mniej i najbardziej przywiązany jestem właśnie do tych dwóch zegarków. Gdybym miał wymienić moją markę to chyba byłaby to stowa. Uważam, że jest to marka dla miłośników bez kompleksów Pozdrawiam klubowiczów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.