Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin Pietrzak

Aktualizacja do wersji 3.0.2

Rekomendowane odpowiedzi

Powiadomienia na email o nowym poście nie działają mi jak należy. Ustawiłem, że ma przychodzić dzienny wykaz, a przychodzi powiadomienie po każdej nowej odpowiedzi, skutkiem czego mam 30 maili w skrzynce dziennie. Aha, w Operze nie działa rozwijane menu po kliknięciu strzałki, od razu przenosi mnie na stronę profilu. W Firefoksie jest ok.


Maciejazz

Szukam wskazówek do Sławy "lodówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka robi braki - tzn. po kliknieciu pokaż nowe pokazuje tylko część z nowych postów.

Ponadto odniosłem wrażenie, że wszystko działa z opóźnieniem (czego nie było na starym silniku) - tzn. nowy post w temacie pokazuje się np. z informację, że napisano go o np. 20h00 (jest powiedzmy 20h20) a jak zaglądałem o powiedzmy 20h10 to go nie było :D Działam w IE, nie wykluczam jakichś błędów u mnie, ale na poprzednim silniku takich kwiatków nie zauważałem a żadnych zmian ustawień u siebie nie robiłem (edit: wszukiwarka nowych postów też ma spore opóźnienie).

Kolejna sprawa - poprzednio po kliknięciu na link w poście otwierał się on w nowym oknie/karcie, teraz następuje przekierowanie na stronę z linku - jesli to kwestia ustawień na forum to pozwolę sobie zasugerować powrót poprzedniego ustawienia - moim skromnym zdaniem było wygodniejsze, nie trzeba było szukać poprzedniego wątku (oczywiście moge go otworzyć w nowym oknie z rozwijalnego menu prawego przycisku, ale poprzednio było IMHO lepiej :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pytanie do Mariusza.

 

Czy na IPBoard jest możliwość tak jak np. na SMF, przy pisaniu odpowiedzi na posta, zobaczenia jednocześnie w rozwijanym menu pod oknem edycji, poprzednich postów na które odpowiadamy? Przyznam, że jest to czasami irytujące kiedy w czasie odpowiedzi chcemy jeszcze coś sprawdzić co było napisane wcześniej i nie ma takiej możliwości.

 

Ta funkcjonalność o której piszesz widoczna jest z pozycji edycji wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na stronie logowania opcja zapamiętywania hasła mogłaby byc domyślnie wyłączona? Ciągle ją odznaczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się. Ta opcja jak nie działała w poprzedniej w wersji, tak i w tej nie działa :D


Maciejazz

Szukam wskazówek do Sławy "lodówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Chciałem poinformować, że kończę prace nad Shoutboksem. Po dograniu jeszcze kilku spraw, usługa zostanie uruchomiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na stronie logowania opcja zapamiętywania hasła mogłaby byc domyślnie wyłączona? Ciągle ją odznaczam.

zrobione

 

działa też wyszukiwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Shoutbox uruchomiony. Można korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shoutbox uruchomiony. Można korzystać.

Działa...a czy mozna go umiejscowić na dole strony,jak zazwyczaj było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Działa...a czy mozna go umiejscowić na dole strony,jak zazwyczaj było?

 

Można choć obecne rozwiązanie wydaje mi się całkiem w porządku. Jeżeli jednak taka będzie wola większości, to Shoutbox wyląduje na dole strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście zmienić format godziny na 24h? bo ten mnie wkurza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Moglibyście zmienić format godziny na 24h? bo ten mnie wkurza :D

 

Co kolega taki nerwowy ? :D. Zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :D Od razu lepiej :)

Jakby tak jeszcze te miesiące spolszczyć :D

Ps. Wiem, że ze mnie upierdliwy klubowicz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

poprzednio po kliknięciu na link w poście otwierał się on w nowym oknie/karcie, teraz następuje przekierowanie na stronę z linku - jesli to kwestia ustawień na forum to pozwolę sobie zasugerować powrót poprzedniego ustawienia - moim skromnym zdaniem było wygodniejsze, nie trzeba było szukać poprzedniego wątku (oczywiście moge go otworzyć w nowym oknie z rozwijalnego menu prawego przycisku, ale poprzednio było IMHO lepiej :)).

 

Zrobione. Jednak działa w odniesieniu do linków zewnętrznych.

 

link

 

W przypadku tematów wewnętrznych naszego forum, z pomocą przychodzi przycisk ctrl lub rozszerzenie FF - Tab Mix Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shoutbox jest moim zdaniem OK - tak jak jest,

 

Korzysta z niego ograniczona liczba osób. Umieszczanie go na dole strony zabiera sporo miejsca.

Na stronie głównej dominujące są fora i dzięki temu jest przejrzyście.

 

Z innej beczki - czy nowe posty mogą w jakiś sposób być wyświetlane podobnie jak nowe tematy - w okienku z boku - np zamiast obserwowanych tematów?


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Z innej beczki - czy nowe posty mogą w jakiś sposób być wyświetlane podobnie jak nowe tematy - w okienku z boku - np zamiast obserwowanych tematów?

 

Przyjrzę się temu. Jednocześnie chciałem poinformować, że została podstawiona dziś wersja 3.0.3. W tym wątku zrobił się już miszmasz. Poza tym, część problemów została rozwiązana natomiast pozostałe usystematyzujmy w oddzielnych tematach. Dlatego zamykam ten wątek. Czas zacząć wielkie sprzątanie forum "Dyskutujemy z Adminem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.