Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin Pietrzak

Aktualizacja do wersji 3.0.2

Rekomendowane odpowiedzi

Przestała mi działać funkcja - "sprawdź posty od ostatniej wizyty" B)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie działa szukanie

 

Wiemy, że nie działa. Dziś wieczorem problem zostanie rozwiązany. Wszystko jednak wymaga czasu. Podzieliłem się zadaniami z Marcinem i prace realizowane są tak szybko jak to tylko możliwe. Pozostaje tylko prosić Was o trochę cierpliwości, bo zmian na Forum jest od metra.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakbyście zrobili tak, aby kliknięcie w link otwierało go w nowej karcie lub nowym oknie ;)

Oczywiście nie ponaglam Was tylko zgłaszam taki problem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakbyście zrobili tak, aby kliknięcie w link otwierało go w nowej karcie lub nowym oknie B)

 

Jak klikniesz na link jednocześnie trzymając Ctrl, to otworzy się Tobie w nowej karcie...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy juz bylo to poruszane ale mi brakuje "oznacz posty jako przeczytane"(chyba ze mam pomrocznosc jasna) , mniejszy balagan mialem,nie wiem jak inni?


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o znalazlem lub dopiero sie pojawilo.


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raportuje stan prac.

 

- Z wyszukiwarką coś nie bangla poważnie, zgłosiłem już do producenta silnika forum, zobaczymy co powiedzą.

- Język polski został zainstalowany.

- Wygląd forum: trwają prace.

 

Jak w kiepskim dowcipie: zaraz po ciężkiej aktualizacji pojawiła się następna, ale ta poszła bez

kłopotów i forum działa już na wersji 3.0.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam pytanie, bo coś jest chyba nie tak z PW. To znaczy jeden z kolegów wysłał mi PW, ale jej nie dostałem. Dziś wysłał mi kolejną, dostałem powiadomienie e-mailem, że mam PW. W treści tego e-maila była treść tej PW, ale jak wszedłem na forum to w wiadomościach nic nie mam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mam pytanie, bo coś jest chyba nie tak z PW. To znaczy jeden z kolegów wysłał mi PW, ale jej nie dostałem. Dziś wysłał mi kolejną, dostałem powiadomienie e-mailem, że mam PW. W treści tego e-maila była treść tej PW, ale jak wszedłem na forum to w wiadomościach nic nie mam B)

 

Wysłałem do Ciebie wiadomość testową. Sprawdź czy dotarła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nowe forum wygląda tragicznie, nie jest wzrokowo ergonomiczne.

Rozwleczone, nieproporcjonalne.

Szczerze to odechciewa mi sie tu wchodzić jak widze to co teraz jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

dla mnie nowe forum wygląda tragicznie, nie jest wzrokowo ergonomiczne.

Rozwleczone, nieproporcjonalne.

Szczerze to odechciewa mi sie tu wchodzić jak widze to co teraz jest....

 

To jest stan przejściowy. Naprawdę, kolejny raz proszę o trochę wyrozumiałości. My się nie obijamy tylko po kolei realizujemy to, co jest do zrobienia. Do tej pory nastąpiła aktualizacja oprogramowania i wyeliminowanie problemu wirusa, forum po zmianie silnika zostało spolszczone, został uruchomiony system reputacji, wyprostowana została kwestia uprawnień, uruchomione zostało forum Stowarzyszenia, wkrótce zostanie zakończona praca nad kanałami rss. Kolejne kroki będą dotyczyły naprawy błędu wyszukiwarki oraz przywrócenia dawnej kolorystyki Forum. Przy tym wszystkim staram się jeszcze pomagać Klubowiczom i reaguję na ich forumowe problemy. Trochę cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednej rzeczy nie rozumiem - po co wieszać stronę, która działa tylko w połowie? Zajmowałem się kiedyś zawodowo robieniem stron WWW i największą wioską było (i pewnie jest dalej) gdy ktoś wieszał stronę "under construction".

Czy to naprawdę taki problem najpierw coś dopracować, skopiować bazę, zrobić site testowy, potestować, poprawić i dopiero podwieszać? LAME jednym słowem


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam problem z dodaniem zdjecie. w poprzedniej wersji takowego nie bylo. HELP!!!


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

jednej rzeczy nie rozumiem - po co wieszać stronę, która działa tylko w połowie? Zajmowałem się kiedyś zawodowo robieniem stron WWW i największą wioską było (i pewnie jest dalej) gdy ktoś wieszał stronę "under construction".

Czy to naprawdę taki problem najpierw coś dopracować, skopiować bazę, zrobić site testowy, potestować, poprawić i dopiero podwieszać? LAME jednym słowem

 

Nie przesadzaj. Wolisz abyśmy całkowicie zamknęli forum na kilka dni ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań.:

 

Czy zamiast: Wyświetl nową zawartość mogło by być Pokaż nowe posty ?

Czy jak pisze PW to zamiast NAPISZ nie lepiej było by WYŚLIJ i okienko powinno znikać jak napiszę - to było by potwierdzeniem, że wysłałem. Niepotrzebne mi potwierdzenie w które muszę klikać.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Mariusza.

 

Czy na IPBoard jest możliwość tak jak np. na SMF, przy pisaniu odpowiedzi na posta, zobaczenia jednocześnie w rozwijanym menu pod oknem edycji, poprzednich postów na które odpowiadamy? Przyznam, że jest to czasami irytujące kiedy w czasie odpowiedzi chcemy jeszcze coś sprawdzić co było napisane wcześniej i nie ma takiej możliwości.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Wolisz abyśmy całkowicie zamknęli forum na kilka dni ?.

Absolutnie nie, ale testy nowego enginu można prowadzić RÓWNOLEGLE, czy to korzystając z tej samej bazy co oryginalny site (gorsza wersja), czy też z jej kopii (lepsza wersja). Podmiana odwołań do bazy po testach to pikuś (jedna linijka do edycji w configu). Można forum skopiować do katalogu dostępnego tylko dla wybranych beta-testerów i tam testować zmiany, a po spolszczeniu interfejsu, naprawieniu bug'ów przerzucić całość poziom wyżej.


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Absolutnie nie, ale testy nowego enginu można prowadzić RÓWNOLEGLE, czy to korzystając z tej samej bazy co oryginalny site (gorsza wersja), czy też z jej kopii (lepsza wersja). Podmiana odwołań do bazy po testach to pikuś (jedna linijka do edycji w configu). Można forum skopiować do katalogu dostępnego tylko dla wybranych beta-testerów i tam testować zmiany, a po spolszczeniu interfejsu, naprawieniu bug'ów przerzucić całość poziom wyżej.

 

Aktualizacja wersji była sprawą priorytetową z wiadomego powodu. Wszystkim zależało na tym, aby zrobić to jak najszybciej. To, co widać obecnie jest rezultatem aktualizacji. Stopniowo doprowadzamy forum do ładu. Wszystko będzie działać, ale ja nie mogę całych dni poświęcać forum. Tym bardziej, że nie pobieram żadnego wynagrodzenia za funkcję jaką mi powierzono. Dlatego wykaż / wykażcie trochę cierpliwości. Forum funkcjonuje, a to, co wymaga dopracowania wkrótce zostanie zrobione. Mam na uwadze wszystkie Wasze postulaty jakie zostały tu zgłoszone.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy będzie "asystent" do znajdywania swoich ostatnich postów?

Nic nie krytykuję, bo się nie znam, a to na pewno masa roboty jest. A kolory i tak mam wyłączone w moim kompie wiem mnie one ...grzeją.


pumpernikiel & zorkij 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja wersji była sprawą priorytetową z wiadomego powodu. Wszystkim zależało na tym, aby zrobić to jak najszybciej. To, co widać obecnie jest rezultatem aktualizacji. Stopniowo doprowadzamy forum do ładu. Wszystko będzie działać, ale ja nie mogę całych dni poświęcać forum. Tym bardziej, że nie pobieram żadnego wynagrodzenia za funkcję jaką mi powierzono. Dlatego wykaż / wykażcie trochę cierpliwości. Forum funkcjonuje, a to, co wymaga dopracowania wkrótce zostanie zrobione. Mam na uwadze wszystkie Wasze postulaty jakie zostały tu zgłoszone.

 

Pozdrawiam

Mariusz

więc stąd ten pośpiech... myślałem, że Zarząd nie chce robić nic na wariata B)

a za czyn społeczny - pełen szacun, wiem jak to jest

 

uzbrajam się w cierpliwość


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klikniesz na link jednocześnie trzymając Ctrl, to otworzy się Tobie w nowej karcie...

 

ew. w mozilla kliknięcie scrolem (czyli jednoczesne podwójne) otwiera B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy będzie "asystent" do znajdywania swoich ostatnich postów?

 

prawy górny róg "nazwa profilu" -> rozwinąć i kliknąć w "Profil"

potem pod zdjęciem "znajdź posty".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.