Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin Pietrzak

Aktualizacja do wersji 3.0.2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Spoko forum za kilka dni znowu będzie sraczkowato brązowo żółte ;)

 

Jeszcze nie wiadomo. Może wykombinujemy coś nowego. Ale to już zależy od decyzji Zarządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka jest tragiczna, na pewno trzeba ją zmienić. Sam layout nie jest zły, ale przydałoby się go spolszczyć i ustawić inny baner, co z pewnością wkrótce nastąpi :)A i szałtboksa brakuje, chyba, że go przeoczyłem.


Maciejazz

Szukam wskazówek do Sławy "lodówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znalezc jednej funkcjonalnosci poprzedniego forum - gdy kiedys wyswietlaly mi sie tematy w ktorych cos napisano od ostatniej wizyty - moglem w kazdym temacie skoczyc do pierwszego nieprzeczytanego posta - teraz nie widze takiej opcji - moge tylko skoczyc do ostatniego posta - gdzie jest opcja skocz do pierwszego nieprzeczytanego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczne , nieczytelne

poprzednia wersja była prosta i czytelna

po za tym mieszkam w Polsce i denerwuja mnie napisy w obcym jezyku........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy gorny róg przy profilu, rozwijamy strzałeczkę.

 

wcześniej było info o nowej wiadomości - teraz musisz sam sprawdzać - czy pod strzałeczka nie ma "Messenger" (1 new) B)

Beznadzieja - dotyczy to również układu - I prosze nie obrażać Ikea'i :D ona JEST funkcjonalna.

 

Tu nie można przejść do ostatniego postu - trzeba przewijać całą stronę ostatnią......

 

Osobiście jestem za "powrotem do przeszłości"

 

Pozdr

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do moich przedmówców - nowy wygląd forum od razu razi w oczy, stary był bardziej stylowy i czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Tu nie można przejść do ostatniego postu - trzeba przewijać całą stronę ostatnią......

 

Osobiście jestem za "powrotem do przeszłości"

To nie ma nic wspólnego z wyglądem forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, cała sytuacja z zablokowanie forum trwała za długo ( tak mi się wydaje chociaż nie znam się na tych wszystkich procedurach może to musi tyle trwać) jednak mi się zwyczajnie nie chciało zaglądać na forum, myślę że innym też. I po tym okresie zawieszenia forum otrzymujemy coś takiego. Sorry za szczerość, ale coś chyba nie zadziałało tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po pierwsze - jestem pod wrażeniem,że tak szybko udało się podnieść wersję silnika forum do najnowszej.

Po drugie - obecny layout jest domyślny. To tak jak ze schematem kolorów Windows - po instalacji ładuje się domyślny.

 

Czy wrócić do starego - kolorystyka to jedni, layout to drugie.

Obecny layout jest chyba bardziej czytelny i pasuje do nowej tendencji upraszczania forum B)

Poprzedni zbyt zbyt przeładowany i co by o nim nie mówić nie był przyjazny użytkownikowi.

 

Wrzesień to czas porządków, mamy nowego administratora, który zabrał się do pracy z podziwu godnym tempem.

Będzie dobrze. Nie podnośmy lamentów na stan "w trakcie", a dajmy szansę adminowi na dokończenie procesu.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Klaudiusza. Dajmy chwilę na opanowanie całości. Poprzednim razem w duchu narzekałem ale po tygodniu się przyzwyczaiłem, teraz też będzie dobrze. Co do spraw technicznych, mi otwiera się na ostatnim czytanym poscie, działają powiadomienia z wiadomości prywatnych. Trochę razi angielski ale myślę że jest on czasowy :)Konstruktywne uwagi są potzrebne ale dajmy im chwilkę.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, nic nie mogę teraz znależć:-( Poprzednio było imho lepiej...

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o techniczną informację, jak znaleźć posty od ostatniej wizyty.

Te kilka w okienku mnie akurat nie interesują (i nic mi to nie daje), "View New Content" nic nie zwraca, a w wyszukiwarce nie wiem jak wprowadzić datę (format który się wprowadza z podpiętego kalendarza nie jest przez nią akceptowany).

 

Pewnie jestem zrzędą ale w momencie gdy nie działają podstawowe mechanizmy sukces szybkiej wymiany silnika jakoś mnie nie pociesza. Dla mnie Forum nie działa B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

I jeszcze jedno, cała sytuacja z zablokowanie forum trwała za długo ( tak mi się wydaje chociaż nie znam się na tych wszystkich procedurach może to musi tyle trwać) jednak mi się zwyczajnie nie chciało zaglądać na forum, myślę że innym też. I po tym okresie zawieszenia forum otrzymujemy coś takiego. Sorry za szczerość, ale coś chyba nie zadziałało tak jak powinno.

 

W imieniu Marcina i swoim proszę o to abyście dali nam jeszcze trochę czasu. Doba ma tylko 24 godziny, a pracy jest mnóstwo. Staram się na bieżąco i możliwie szybko reagować na zgłoszenia, jakie otrzymuję. Poza tym, funkcję Admina pełnię od 2 września tego roku, a więc zaledwie 2 dni. Niedługo wszystko wróci do normy.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zrzędził i narzekał. Jest inaczej, i my i forum musi się dotrzeć.

Przekażę tylko uwagi:

-wolałbym logowanie ze strony głównej, nie wchodzenie w link do logowania i dopiero

-wolałbym informację o PW cały czas widoczną, nie jakąś rozwijaną strzałeczkę

-po polsku

-ciepłe kolory

 

-layout może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

-wolałbym informację o PW cały czas widoczną, nie jakąś rozwijaną strzałeczkę

 

Nie trzeba klikać w "strzałkę". Jak otrzymujesz wiadomość, to przy polu na avatar pojawia się cyfra informująca o tym ile wiadomości otrzymałeś. Brak cyfry oznacza, że wiadomości nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie wyskoczyło - i o tym ,że mam PM dowiedziałem sie po dwóch godzinach rozwijając strzałkę.

 

......ale reszta - super - cała historia wymiany wiadomości.....kiedy kto ostatnio sie logował.

To powinno zostać B)

Zdecydowanie na plus....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spraw technicznych, mi otwiera się na ostatnim czytanym poscie

 

A w co klikasz, ze otwiera sie na ostatnim czytanym poscie? ja mam tylko do wyboru klikanie na ostatni post, albo gdy klikam na temat to przechodzi na poczatek... lub jeszcze strona do wyboru

nigdzie nie widze przycisku zeby skoczyc do ostatniego przeczytanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też głosuję za powrotem starej kolorystyki.

Oślepiająca biel nie jest okej.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja powoli przekonuję się do tej kolorystyki tyle, że białego za dużo. Zamieniłbym go na szarawy i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja powoli przekonuję się do tej kolorystyki tyle, że białego za dużo. Zamieniłbym go na szarawy i będzie git.

 

Przed chwilą zrobiłem delikatny szary kolor. Ale i tak wydaje mi się, że ta kolorystyka nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przed chwilą zrobiłem delikatny szary kolor. Ale i tak wydaje mi się, że ta kolorystyka nie przejdzie.

 

Pokombinujecie, wymyślicie coś dobrego. Jestem pewien. Wydaje mi się, że jeden z kolegów (nie pamiętam który) miał rację, że poprzednia kolorystyka była "sraczkowata". Przy pierwszej zmianie silnika też było marudzenie i się wszyscy przyzwyczaili, tak będzie i tym razem, ale faktycznie kolor biały mocno niewskazany. Aha - czy będzie całkowicie po polsku ? Czy zostaje takie lekkie spolszczenie jak teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Aha - czy będzie całkowicie po polsku ? Czy zostaje takie lekkie spolszczenie jak teraz ?

 

Oczywiście forum zostanie spolszczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako daltonisty poprzednia kolorystyka i szata graficzna była bardziej czytelna B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do tych wszystkich głosów, którzy twierdzą, że ten layout jest lepszy od starego, a kolorystyka gorsza.

Gdy już trochę popracowałem na forum przy tym szablonie, to twierdzę, że jest dużo bardziej funkcjonalny niż poprzedni.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.