Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Zapisy na zegarek Stowa Antea z tarczą chronometryczną

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co powiedzieć. Dzisiaj przyszedł mój nr 16... niestety wersja klubowa a nie z tarczą chronometryczną. Może ktoś czeka na klubową "16" ? To jakaś paranoja. Nigdy bym się tego nie spodziewał po Stowie...


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Czyli oni tak naprawdę dopiero teraz wykonali ten zegarek, tak? Bo przecież nie robiliby dodatkowych egzemplarzy klubowej. Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli oni tak naprawdę dopiero teraz wykonali ten zegarek, tak? Bo przecież nie robiliby dodatkowych egzemplarzy klubowej. Brawo!

 

Czy naprawdę tak ciężko jest wysłać towar zgodnie z zamówieniem? Już pomijając, że pewnie powstały dwa egzemplarze 16/55 klubowej Stowy. Ciekawe co mi teraz odpowiedzą...


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

W przypadku tej firmy jak widać ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym slowem Stowa zrobila sobie straszna antyreklame na naszym forum...


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponieważ mija kolejny miesiąc a mojego zegarka wciąż nie widać, co więcej nie słychać od dłuższego czasu również nic od Jorga, to zdecydowałem się na żądanie zwrotu pieniędzy. Jeśli któryś z kolegów reflektuje na "moją" 16 i nie obawia się czekać nie wiadomo jak długo, możemy się dogadać. Jeśli nie, to jutro wieczorem piszę do Stowy o zwrot, jeśli nie dostanę odpowiedzi do przyszłego poniedziałku idę na policję. No cóż. Smutno wyszło, ale to co wyprawiają nasi przyjaciele z Niemiec to już przesada.


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Masz rację, żądaj zwrotu kasy i raportuj co się dzieje.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa, ciężko było się spodziewać takiego finału akcji zegarka forumowego.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa, ciężko było się spodziewać takiego finału akcji zegarka forumowego.

Jeśli firma nie może podołać takiemu zadaniu, to powinna była to przewidzieć i w ogóle zadania się nie podejmować. Asertywność. Człowiek zapłacił kasę i od wielu miesięcy ma problem, a firma nie wie jak temu zaradzić.

Stowa przez wiele lat na tym forum otrzymała solidną porcję reklamy. Wygląda na to, że teraz należy im się solidna porcja antyreklamy. To znaczy, każdego kto pyta o zakup zegarka Stowy, należy lojalnie informować o żenującym poziomie obsługi serwisowej. ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa. Jednak w małych firmach trudno o terminową działalność.

Dodam, że za 2 tygodnie minie 2 lata jak czekam na zegarek innej marki, który miał być gotowy rok temu.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie dlatego byłem bardzo bliski zakupu Seatime'a, ale śledzę ten wątek praktycznie od samego początku i jak to czytam to mi żal Klapoucha bo zamiast się cieszyć z zegarka to tylko ma problem który się ciągnie i ciągnie - ja jakbym się tyle naczekał i nawkurzał to zegarek w ten dzień w który by przyszedł to bym wystawił na sprzedaż bo pewnie bym na niego nie mógł już patrzeć... i dlatego zakupiłem sobie ostatnio nie Stowę a Seiko, które dotarło do mnie po 9 czy 10 dniach i to od osoby która jako sprzedawca jest niejako pośrednikiem, a tutaj sam producent nie potrafi wyprodukować 25 sztuk zegarka - żenada...

 

Klapouch - oby się to rozwiązało pozytywnie i obyś szybko odzyskał kasę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sypią nam się mity Mariuszu - sypią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klapouch,

 

rozwiązało się coś pomyślnie?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Zaraz na drugi dzien po mailu dostalem odpowiedz ze w tym tygodniu bedzie rotor. Chwile pozniej ze rotor juz jest i na drugi dzien wysylka. Nietety byloby to nad miare szczesliwe, bo w dzien wysylki mail ze zdjeciem i obszernym komentarzem, ze grawer rotora byl zbyt plytki i zlocenie nie wypelnia numeru. Na kolejny trzeba czekac 4 tygoodnie... Wybaczcie brak polskich liter


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto przy takim obrocie sprawy (bardzo długie opóźnienie w realizacji spowodowane milczeniem oraz nieprzewidzianymi okolicznościami) spróbować wynegocjować zwrot pieniędzy oraz wysyłkę zegarka gratis, jak się w końcu wyprodukuje pozbawiony niedoróbek ?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie wierzyć się nie chce że tak można zlewać temat przez stowe!!

 

Ja tam już bym nie chciał tego zegarka tylko swoje pieniądze!


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa obiecala pasek. Wedlug mnie powinna byc bransoleta lub COSC albo jedno i drugie. Poki co to stowa grzecznie zlewa sugestie dodatkowych...dodatkow ;) napisze ze moge poczekac ale chce naprawde konkretnego gratisu. Zobaczymy


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certyfikat COSC bez dopłaty to byłby miły akcent, tylko znów będziesz czekał.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rehabilitacji, to przynajmniej tego ich mesha powinni dać. Przynajmniej jest coś wart.

Bo te paski to takie sobie. Tylko klamerka jest fajna.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tejot powiem Ci sczerze ze tak zawalali kolejne terminy: 2 razy moje urodziny, gwiazdke, ze teraz najblizszy to moj slub w sierpniu. Tego mam nadzieje nie zawala, bo nie mam innego zegarka na ta okazje!


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klapouch,

 

tym bardziej nie odpuszczaj otrzymania zegarka! jest na prawdę świetny i nie tuzinkowy - na ślub jak znalazł ;)

Ślub to wyjątkowa chwila, Stowa chronometer to wyjątkowy zegarek ze względu na urok oldskulowej tarczy, bauhausowskiej koperty i bardzo niewielkiej limitacji.

 

Poproś Klaudiusza o wsparcie, zawsze to lepiej jak dwie osoby będą monitować, poza tym napisałbym do Jorga to co napisałeś post wyżej, to bardzo emocjonalny argument, może wpłynie Jorgowi na ambicję i wreszcie załatwi sprawę jak należy. Trzymam kciuki ;)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy tylko nadzieję, że na ten ślub nie pójdzie z jakimś naprędce skołowanym zegarkiem bo Stowa dalej kombinuje jak zrobić rotor... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem od Jorga maila, ze zegarek przyjdzie z COSC. Wedlug mnie mimo wszystko pozytywne zakon... Napisze to slowo jak dostane paczke ;) czekac przyjdzie kolejny miesiac, ale mysle ze warto.


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli tak się stanie, że za friko otrzymasz wersję COSC, to ja wejdę pod stół i odszczekam to co powiedziałem o antyreklamie. Będzie rehabilitacja ;)

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem od Jorga maila, ze zegarek przyjdzie z COSC. ... czekac przyjdzie kolejny miesiac, ale mysle ze warto.

 

Warto, warto!!!

 

Przypominaj się często pytaniami o stan realizacji - zamęcz Jorga mailami, też mu będzie zależało zakończyć projekt :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.