Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

Pasek to oczywiście naturalna skóra. W AT9010-28F to imitacja krokodyla w moim perforowany dziurkami, ale i tak mi sie podoba.

Napisy na spodzie paska: Genuine leather P z jednej strony na drugiej: Citizen 23P Band Thailand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze , chociaż osobiście wziąłbym na bransolecie .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze , chociaż osobiście wziąłbym na bransolecie .

Oczywiscie , to juz kwestia gustu. W moim przypadku noszenie zegarków na bransolecie nie wchodzi w grę. Uczulenie. Moge sobie tylko popatrzec. Czasami zaluje, ale nauczylem sie z tym zyc. Wiec jezeli o mnie chodzi to wsystko oprócz STAINLESS STEEL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam, a zegarek niby z czego jest ? Bo to chyba nie jest wersja tytanowa ? a nawet jakby była to i bransoleta byłaby z tytanu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam, a zegarek niby z czego jest ? Bo to chyba nie jest wersja tytanowa ? a nawet jakby była to i bransoleta byłaby z tytanu !

Wiem ze nie jest, ale zawsze mniej niz z bransoleta. No i oczywiscie chec posiadania przewyzsza zrowy rozsadek. Chcesz byc piekny - cierp  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę swoim Sky Hawkiem :)

 

1.jpg

2.jpg3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję piękne  zegarki ale według Mnie tylko dla oka . Zastanawiam się w jakim kierunku pójdzie dalej  Citizen eco drive ? Jeżeli do pierwszego zegarka dołoży jeszcze krokomierz i pulsomierz to gdzie się znajdzie miejsce na tarczy dla logo firmy ? I tu zaczynają się indywidualne zapotrzebowania nowego właściciela na dalsze bajery. Po 6 latach noszenia non stop mojego zegarka te tzw. bajery zaczęły Mi po prostu przeszkadzać i zacząłem szukać zegarka z bardziej klasyczną tarczą . Jak tak dalej pójdzie to logo będziemy szukać na denku lub bransolecie , a nie oto przecież chodzi. Jeśli chodzi o mechanikę i ogniwa słoneczne i ich wytrzymałość nadal uważam że są perfekcyjne , i nie jeden szwajcar by się zawstydził stając z nim w szranki  Pozdrawiam


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

są eco-drive'y o spokojniejszej stylistyce, ot choćby taki jak mój:

 

gallery_69574_1943_171951.jpg

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny , prostota , a  jednocześnie urzekający podoba Mi się Pozdrawiam


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie kolegi wyżej, stonowany, bez krzykliwych chronografów na tarczy, rewelacja :)  jaki to model ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info.... fajny jest :)  prostota jest jego siłą i rzeczywiście na bransolecie jak zerknąłem na fotki wygląda nieciekawie. Dopiero pasek pokazuje jego charakter. Niech się dobrze nosi.

Edytowane przez zooropa156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę węże :)

 

 
w7ii1pz.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 6 latach noszenia non stop mojego zegarka te tzw. bajery zaczęły Mi po prostu przeszkadzać i zacząłem szukać zegarka z bardziej klasyczną tarczą .

A mi po 3 latach bajery zaczęły złazić te pod szkłem są ok ale te na zewnątrz znikają B)

Co nie zmienia faktu, że skyhawk to mój ulubiony zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy Hezio. Jaki to model znalazłem, ale fotek w sieci jak na lekarstwo. Data na dekielku wskazuje który rok produkcji?

I obfocił byś go jakoś dokładniej , bo chętnie bym sie przyjrzał z bliska jak wygląda bezel i ogniwa bransolety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I obfocił byś go jakoś dokładniej , bo chętnie bym sie przyjrzał z bliska jak wygląda bezel i ogniwa bransolety :)

Model to BL5500-58E Octavia Perpetual Signature...i faktycznie zniknął ze stron Citizen chociaż jakiś czas temu szukałem i był.

Ciężko mu zrobić dobre zdjęcie telefonem ;) , ale rzuć okiem w moją galerię w profilu, nie będę już tego wklejać tutaj.

Edytowane przez hezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hezio no właśnie tam też zdjęcia w bardzo małym rozmiarze ( galaria na forum chyba ma jakies ograniczenia w tej materii, musiałbys jakiegoś hostingu typu pgotobucket użyć). Nie po to Japonczyki robią signature z wysublimowanymi detalami , by to potem oglądać je na miniaturkach zdjęć B)

Ale oglądając galerie zauważyłem że masz jeszcze jednego świetnego signatura. Mam podobnego tyle że wersja bez chrono  ( ale koperta, bezel , tarcza chyba ta sama) i zegar wymiata.

Gratki świetne citizeny !

 

P1050343_zps4q7dkvff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a twój to jaki ref ? rok produkcji ? tytan  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i jednocześnie nowy nabytek, przybył kilka dni temu:

 

xv706_20150312_082339-(Kopiowanie).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hezio no właśnie tam też zdjęcia w bardzo małym rozmiarze ( galaria na forum chyba ma jakies ograniczenia w tej materii, musiałbys jakiegoś hostingu typu pgotobucket użyć). Nie po to Japonczyki robią signature z wysublimowanymi detalami , by to potem oglądać je na miniaturkach zdjęć B)

Ale oglądając galerie zauważyłem że masz jeszcze jednego świetnego signatura. Mam podobnego tyle że wersja bez chrono  ( ale koperta, bezel , tarcza chyba ta sama) i zegar wymiata.

Gratki świetne citizeny !

 

Hej,

Potwierdzam - Citizeny są świetne ;)

Moim zdaniem stosunek cena/jakość rewelacja - oczywiście nie mam na myśli polskich cen, tylko ceny -40% ;)

 

Najgorsze jest to, że mam jeszcze chrapkę na 2 modele CITIZENa:

- automat z serii Grand Touring 

- któregoś synchronizowanego z wzorcem czasu... ten na razie najbardziej mi się podoba: WORLD CHRONOGRAPH A-T MODEL: AT8025-51E

Ciekaw jestem jak zachowuje się ta czarna powłoka w codziennym użytkowaniu.
 
 

PS.

jak klikasz w czyjąć galerię na forum, to po prawej masz czarny przycisk OPCJE. Tam można zwiększyć fotki... ale robione telefonem to i tak nie oddadzą efektu. Zwłaszcza przy tym zegarku i jego tarczy:

gallery_63084_1347_1022184.jpg

Edytowane przez hezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To AW1260-50E, w ofercie handlowej sprzedawany na bransolecie, na której wyglądał słabo i kiepsko się nosił. Po przełożeniu na pasek zobił się fajny elegancki zegarek.

 

 

gallery_69574_1943_477899.jpg

 

Tu jeszcze parę zdjęć:

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/album/1943-citizen-aw1260-50e/

 

no muszę powiedzieć że patrzę, patrzę i napatrzeć się nie mogę, a że jestem na etapie szukania jakiegoś garniturowca w piątek pojadę do swissa go przymierzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.