Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość forest11

Sopockie Antyki

Rekomendowane odpowiedzi

aż tyle, że firma ma się dobrze od 2009r. Więc nasz/Wasz odzew ma się gorzej niż zużyty papier toaletowy :(

A jaki my mamy wpływ ?

Zapytania są w większości już po zakupie...

Zdjęcia dobre,opis quasi profesjonalny,certyfikaty....sprawiają że dla laika to kusząca oferta.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś kryty, bo zarejestrowałeś się 3 lata później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś kryty, bo zarejestrowałeś się 3 lata później :)

Jestem w klubie od czasu gdy w Lublinie jest internet ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egzorcyzmy może powinieneś odprawić  :P  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, dobrze, że moja dociekliwość zadziałała w porę, spodobały mi się Seiko z niebieskimi tarczami od tego sprzedawcy, a tu widzę trza kasować z "obserwowanych" ;] 

Może ktoś wie jak powinien wyglądać ten model? Przed obróbką oczywiście.

http://allegro.pl/kobaltowy-seiko-auto-xl-1974-vintage-bez-minimum-i5041921589.html

 

Może ktoś nawet posiada lub ma na sprzedaż? :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ale czego oczekujesz?

Zegarka z tymi numerami ref., czy zegarka tak wyglądającego?

Bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarka tak wyglądającego. Z tego co widziałem w tym temacie to różnice przed i po interwencji SA bywają dość znaczne. Ten model mi wpadł w oko i chciałbym wiedzieć czego szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale jak na mój gust koperta nie jest od piątki w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest. Googluj pod kątem modelu 6119-8430, np. tu. Koperta w oryginale chyba nie była kanciasta, więc nie mieli czego czego "wyrównywać", ale że zmatowili fachowo to pewne.

 

002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy możecie pomóc mi przeanalizować wystawioną orzez SA Omegę, gdyż moje oko nie jest tak wprawne w demaskowaniu ordynarnego lub nieoryginalego tuningu:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=5102530929

 

Zapoznałem sie z całym wątkiem dotyczącym sprzedającego oraz z kwiecistym opisem na aukcji, tylko akurat wpadł mi w oko taki model i gdyby nie był zbyt "nieoryginalny" to rozważyłbym zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu chcesz nabyć ten zegarek?

Koperta spolerowana jak poręcz w biurze pracy ,a szczotkowane boki robione są zdaje się zmiotką kuchenną lub druciakiem....a wskazówki.....

 

 

 Wyposażony w będący dziełem sztuki zegarmistrzowskiej, legendarny ze względu na precyzję chodu i trwałość mechanizm......a póżniej żyli długo i szczęśliwie :D  :D  :D 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ta Certinka http://allegro.pl/zegarek-meski-certina-ds2-vintage-b-c-m-i5102731236.html wyglądanawet nawet. Mocno wypolerowana to fakt, ale jeśli dobrze widzę to żadne linie nie zostały zatarte. Bransoleta nieoryginalna i trochę plamek na indeksach. Mechanizm dość solidny... Jeśli ludziom nie odwali z ceną to kto wie, może być niezły nabytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A d*pę jak mu spolerowali... Poza tym u nich wszystko jest za drogo - tzn. te ich trupy po tuningu osiągają ceny lepsze, niż zegarki w przyzwoitym, oryginalnym stanie.

 

Edyta: to powyżej odnosi się do Omegi.

A Certina przepolerowana masakrycznie. Tarcza ma mocne ślady wokół indeksów. Tego mesha bym z niej wziął. Za resztę podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-48316-0-41543000-1424303554.jpgTeraz poza imiennym certyfikatem ma być film z dedykacją imienną


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat: Szkło oryginalne, sygnowane logo OMEGI na środku, z założonym szerokim, kryjącym niedoskonałości na krawędziach tarczy pierścieniem zbrojącym. 

 

Sztuka zegarmistrzowska schodzi na psy - SA już porządnej tarczy nie umie wyprodukować? ;):P


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak dobrze rozumiem: nieoryginalna tarcza, nieoryginalny pierścień i nieoryginalne wskazówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak dobrze rozumiem: nieoryginalna tarcza, nieoryginalny pierścień i nieoryginalne wskazówki?

nie jest tak źle

 

śmieję się tylko z niefortunnie brzmiącego opisu tego zadbanego egzemplarza (patrz wytłuszczenie)


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu chcesz nabyć ten zegarek?

Koperta spolerowana jak poręcz w biurze pracy ,a szczotkowane boki robione są zdaje się zmiotką kuchenną lub druciakiem....a wskazówki.....

 

 

 Wyposażony w będący dziełem sztuki zegarmistrzowskiej, legendarny ze względu na precyzję chodu i trwałość mechanizm......a póżniej żyli długo i szczęśliwie :D  :D  :D 

 

 

To jak dobrze rozumiem: nieoryginalna tarcza, nieoryginalny pierścień i nieoryginalne wskazówki?

Powyżej poczytaj raz jeszcze.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem u nich złotą Eternę i wszystko jest cacy a przysłali w pudełku. zegarek jest w idealnym stanie z paskiem z napisem Eterna i takąż sprzączką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem u nich złotą Eternę i wszystko jest cacy a przysłali w pudełku. zegarek jest w idealnym stanie z paskiem z napisem Eterna i takąż sprzączką.

Jakoś nie chce mi się wierzyć na słowo. Mamy tu możliwość zamieszczania zdjęć. :)

Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem u nich złotą Eternę i wszystko jest cacy a przysłali w pudełku. zegarek jest w idealnym stanie z paskiem z napisem Eterna i takąż sprzączką.

Pokaż to "cacy"...

 

 

Edit;Piotr,pomyśleliśmy to samo ,o tej samej porze... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Oho, stare wilki zwietrzyły krew... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.