Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

hugo012

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  1094
 • Joined

 • Days Won

  2

hugo012 last won the day on February 29 2020

hugo012 had the most liked content!

Community Reputation

1219 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2330 profile views
 1. Sprzedaję kultowy model Seiko SUS Military SCFF001, na mechaniźmie Hi-Beat cal. 4s15 z września 1996 r. Zegarek z oryginalnym, nieużywanym czarnym paskiem od kompletu oraz szarym NATO OEM (brązowy pasek z jednego ze zdjęć nie wchodzi w skład sprzedawanego kompletu). Wedle mojej wiedzy serwisowany ostatni raz w 2017 r. w Japonii. Stan jak na wiek lekko 8/10: szkło czyste, pasek nieużywany, koperta była przez Seiko celowo postarzana w tym modelu, ale wygląda świetnie. Na wzorowym chodzie, robi 1-2 sekundy na dobę. Przez lata szukałem odpowiedniej sztuki, ale końcowo nie zaakceptowałem małej średnicy i po prostu go nie noszę. Tutaj przykładowy artykuł, choć myślę, że potencjalny nabywca na pewno temat kojarzy. Sztuki w takim stanie nie znajdziecie w Europie, a i w samej Japonii pojawia się rzadko. Cena [REALIZACJA]: 4500 zł już z wliczonym kosztem paczkomatu lub kuriera DPD. Mile widziany odbiór osobisty w Gdańsku.
 2. Przedmiotem sprzedaży jest vintydżowy z charakteru diver Baltic Diver Aquascaphe Classic w kolorze Black Silver. Komplet z bransoletą Beads of rice. Stan spokojnie 8/10, koperta/bezel/bransoleta bez rys. Te występują tylko na zapięciu. Cena: 2700 zł z wliczonym paczkomatem bądź kurierem DPD. Mile widziany odbiór osobisty w Gdańsku.
 3. Przedmiotem sprzedaży jest znany i lubiany SPB143 na fabrycznej bransolecie. Komplet z września 2022 r. Stan bardzo dobry - 8,5/10. Bransoleta i koperta praktycznie bez rys, jedyny mankament, jakiego się dopatrzyłem, to mała ryska/kropka na bezelu na 6 minucie, widoczna tylko pod określonym kątem. Zdjęcia celowo to wyolbrzymiają, na żywo zdecydowanie mniej widoczne. Cena: 3700 zł z wliczonym paczkomatem albo kurierem DPD. Mile widziany odbiór osobisty w Gdańsku.
 4. Przeglądam dość regularnie rynek 2254, bo ciągle się waham czy ten model, czy SJE093. Większość wygląda bardzo nieciekawie. Kilka dni temu w UK był dostępny wizualnie w najlepszym stanie, jaki kiedykolwiek widziałem, ale z mechanizmem do serwisu.
 5. Up, możliwa zamiana na nowego Uncle Strap 22 mm Tropic/Waffle. P.
 6. Beads of Rice są najlepsze do tego modelu.
 7. hugo012

  Policzmy SKX007

  Znacie porządne alternatywy dla pasków Tropic i Waffle do SKX007 z Uncle Straps? (dostępne w Europie).
 8. Dzięki. Ciekawe, że ludziom chce się bawić w podrabianie stosunkowo niedrogich vintage. Kupuje je raczej garstka wkręconych w temat zapaleńców, z których większości i tak zapali się lampka kontrolna po obejrzeniu zdjęć takiego gagatka.
 9. Kadrowałem w taki sposób, żeby inicjały nie były widoczne.
 10. Cześć, Pytanie do ludzi siedzących w Hamiltonach. Odkopałem z szuflady zegarek, który otrzymałem w ramach wymiany kilka lat temu. Krótki search pokazuje mi, że jest to azjatycka podróba pełną gębą, ale czy wg Was cokolwiek w nim może być oryginalne?
 11. Według mnie najlepsza wersja Aquascaphe, super alternatywa np. dla Captain Cooka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.