Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Zwiezdy, to polecam zatokę, aukro, molotok'a itp. W Polsce trzeba na nie polować, a tam jest ich od cholery :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde znowu :P oby jak najmniej chętnych było

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna! Naprawdę dobrze, ze tych już nie zbieram, bo bym się znów zakopał po uszy ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja właśnie dziś dostałem niebieską Rakietę automat w zamian za przeprowadzenie konserwacji trzech innych zegarków :) Co prawda owa Rakieta też wymaga lekkiego remontu ale zawsze to automat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee a czemu ta ma pusty dekielek? na mojej jest super wachnik i napisy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo ładny, tylko często zastawia mnie dlaczego sprzedawcy nie pokazują mechanizmów. Mam wrażenie, że w takich przypadkach starają się coś ukryć. Tym bardziej, kiedy regularnie sprzedają zegarki i w niektórych pokazują mechanizmy, a w niektórych nie. A Wy? Jakie jest Wasze zdanie? Może jako nowicjusz jestem zbyt podejrzliwy?

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy kto sprzedaje zegarek. Jeśli ktoś sprzedaje zegarek epizodycznie (dostał od kogoś, znalazł itp), to raczej nie ma narzędzi aby otworzyć zegarek albo też po prostu nie wie jak to się robi :) No ale jeśli jest to sprzedający, który trudni się wystawianiem zegarków, to brak zdjęcia werku może budzić pewne podejrzenia. Ale zawsze do takiego sprzedawcy możesz napisać mail'a z prośbą o zdjęcie mechanizmu - z reguły nie ma z tym problemów.

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzedawców epizodycznych - pelna zgoda. Bardziej chodziło mi o sprzedawców "zawodowych", którzy w przypadku części oferowanych zegarków pokazują mechanizm (bez znaczenia jaki dekiel wciskany czyzakręcany), a w przypaku części nie. Niedawno napisałem do jednego "zawodowego" sprzedawcy, w sprawie czajki (była tu omawiana, w opisie miała sekundnik, którego brakowało na tarczy), odpisał, że nie może pokazać mechanizmu, bo dekiel ciężko wchodzi a nie chce porysować tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna liczba sprzedawców, którzy co prawda specjalizują się w zegarkach, ale niekoniecznie sami je reperują. Mogą np mieć znajomego zegarmistrza, któremu zlecają naprawy. Sam spotkałem się z taką sytuacją - kupowałem kwarcowego Poljota, ale chciałem się upewnić, ze w środku siedzi oryginalny mechanizm - napisałem do sprzedającej ("zegarkowe") maila z prośbą o zdjęcie. Odpisała, że sama nie potrafi otworzyć zegarka, ale podejdzie do swego zegarmistrza. Dzień później podesłała zdjęcie mechanizmu i nawet pozyskała od zegarmajstra informacje o tym werku :) Tak jak wspomniałem wcześniej - wszystko jest do dogadania - ale jeśli widzisz, że ktoś "kręci", to lepiej od razu odpuść, aby się nie nadziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Fajna rakieta http://allegro.pl/pr...2926411199.html i ma parę innych jeszcze ten sprzedawca... np komandiry fajne

 

 

Franek24... o werku 2209 jaki siedzi w tym łuczu i siostrzanych deluxach napisano już hektary i wylano sporo łez ;-). Ostatnia ostra dyskusja była tu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/83113-cornavin-23-jewels-werk-2209-prosba-o-pomoc/

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

160 zeta to jednak dużo. a w środku zapewne 2209 na 23 kamykach.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedź , jestem jeszcze nowy na tym forum , ale szybką się uczę :).

Zegarek jednak wydaje mi się w dobrym stanie , więc spróbuję się potargować.

A jeżeli wy byście mieli brać to ten Poljot czy Łucz ?

 

 

D@dik dzięki za link , na pewno przeczytam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Dzięki panowie za odpowiedź , jestem jeszcze nowy na tym forum , ale szybką się uczę :).

Zegarek jednak wydaje mi się w dobrym stanie , więc spróbuję się potargować.

A jeżeli wy byście mieli brać to ten Poljot czy Łucz ?

 

 

D@dik dzięki za link , na pewno przeczytam .

Ja bym wziął poljota... na EDC akurat . Cena nie jest z kosmosu a to kawał fajnego zegara do noszenia.

 

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złocony Poljot w automacie za 80zł w tym stanie to niezła oferta - osobiście uwielbiam te zegarki, fajny klamot ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z 10 Łuczyków po szufladach, jakby kto chciał Łucza od Giomułki z 1970r, za 2 koła, dam radę przygotować :)


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniosło mnie, ale ta cena......, chciałem tylko powiedzieć że z grawerka może być różnie, tego nikt nie oceni na 100% bo jak nie ma certyfikatu, to tylko pierdu-pierdu


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za niewielkie pieniążki http://allegro.pl/zegarek-lucz-2209-zolty-mechanizm-i2924000553.html

wymienić tarczę trochę polerki i garniak jak się patrzy :)

bardzo fajnie widać jak jakiś majster - klepka dorobił nóżkę do tarczy nitując ją dzięki temu mamy taką pikną kropę w okolicach godziny 11 :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może wydrapię na swoich łuczach za 5 dyszek co trzeba i wezmę...

red_2004 ...Gomułka to pryszcz! ale jak byś wykombinował coś w stylu "Towarzyszowi Babiuchowi wdzięczni delegaci na XVI Zjazd PZPR" - to byłbym zainteresowany :)))


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z 10 Łuczyków po szufladach, jakby kto chciał Łucza od Giomułki z 1970r, za 2 koła, dam radę przygotować :)

 

eeee a ja mogę mieć wołnę z dedykacją: za wierną służbę dla radiny -- Tawariszcz Chruszczow

baaa ja ich mogę mieć dużo. a cena mocno promocyjna 2500 ojro sztuka :lol:B)

Edytowane przez Goral35

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś jeszcze dołączył certyfikat stwierdzający, że ta wołna miała być przesłana J.Kennediemu za pomocą rakiety z Kuby... to jestem pierwszy w kolejce! :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.