Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TIK TAK

EPOS nowości -Baselworld 2010

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wyszło. Jutro postaram się o lepsze, oddające 3D ;)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, faktycznie po tym zdj jestem trochę rozczarowany ;) ale może to tylko zdj..tył bardzo ładny ale przecież będę go nosił tarczą do góry:) mam nadzieję, że będzie tylko lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0cd8f5c4f1eeb835.jpg

66ea49d7bc1f06b4.jpg

8cd2d16e426122df.jpg

17c05d70c913ef11.jpg

 

Od wtorku będzie można je obejrzeć w salonach i ocenić na żywo ;)

Zdjęcia to zdjęcia, a z mojej ręki jak zwykle kiepskie. Musze się do Tessio wybrać ;)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zdjecia innych eposow ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle a jakie są Twoje pierwsze wrażenia tego zegarka? Czy coś jest w nim zaskakującego w porównaniu z projektem? Czy może spodziewałeś się czegoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest bardzo bliski projektu. Nie chcę tutaj wyrażać szczegółowych opinii, ale kogo nie pytam o porównanie z renderem, wskazania są albo na ten realny, ale "przecież to to samo " ;). Respondentom ;) bardziej podoba się ażur w sekundniku niż białe wypełnienie. Dodatkowo cytuje "rozmiar i dostojeństwo budzi szacunek". Zegarek jest bardzo dobrze wykonany, reszta to kwestia gustu. Oko przyciąga kalendarz, bo polski. Nikt nie dostrzegł "własnoocznie" różnicy w czcionce napisów na tarczy, a kalendarza. Dopiero gdy zwracam uwagę słyszę " a rzeczywiście" i jest to odbierane na plus, bo wprowadza więcej życia do zegarka.

Właśnie, jedno jest pewne, zegarek na pewno nie jest nudny, wręcz intrygujący.

No ale każdy musi sam ocenić jak z każdym innym zegarkiem. Nie ma zegarków ładnych dla wszystkich. ;)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie. Jednak dla mnie on juz na zawsze pozostanie czwartkiem, a nie reklamą Soboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że różnica między zdjęciami a rzeczywistością bywa ogromna stąd też mam nadzieję na to. że bardziej mnie to zaskoczy niż rozczaruje. Do tej pory lotnik Eposa mnie specjalnie nie powalał ale kiedy zobaczyłem go na "żywo" to stał się on dla mnie kolejnym celem. Tak więc czekam już na przesyłkę i pierwsze wrażenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie. Jednak dla mnie on juz na zawsze pozostanie czwartkiem, a nie reklamą Soboty ;)

Ja też go potocznie nazywam czwartkiem ;) i tak już pewnie zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzieki uprzejmosci TiK TAKA mialem okazje obejrzec ten zegarek. Jak dla mnie absolutna rewelacja jako calosc. Jest duzy , kapitalnie wykonany. Giloszowanie delikatne widoczne pod odpowidnim kontem. Indeksy nakladane do wysokosci ringu z skala sekundnika. Czerwien sekudnika bardzo wyrazista, charakterystyczna. Uwage zwraca kalendarz bo jest duzy , otwor wypelniony maksymalnie. Piekne stalowe ramki wokol kalendarzy na daja mu dodatkowej jakosci. Swietna koronka, ale to polecam obejrzec to nowy regulator Eposa , opad szczeny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że trza się przekonać na żywca ;) tak więc czekam wtorku..mam nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa wpłacona więc i ja wpisuję się do kolejki czekających ;) .(passion 2010 OH)

 

Ktoś jeszcze czeka i na jakie modele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldii jaki nr zarezerwowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldii jaki nr zarezerwowałeś?

 

3403 OH -nr2.Czarna tarcza+czarny pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy model. Mam nadzieję, że szybko podzielisz się zdjęciami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze czeka i na jakie modele?

 

Model 3404 - srebrna tarcza, czarny pasek - ale dotrze w przeciągu 2 tygodni dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to musisz uważać - przeciąg nie jest zdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jeszcze 3407. Ciekawe czy ktoś się na niego pokusi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo i TIK TAK "skopał" zegarek miernymi fotkami. Zegarek wygodny, inspirujący jeśli chodzi o dobór kolorów, pięknie wykonany z seksowną pupcią ;)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ;) .Przyjechał przed chwilą.Zegarek na żywo wygląda obłędnie.Jestem pod ogromnym wrażeniem całości i jakości wykonania.

 

Pawle dziękuję za zegarek i błyskawiczną przesyłkę.

 

Na szybko 2 fotki

post-30511-0-86210400-1331583985.jpg

post-30511-0-57969000-1331583987.jpg

 

Dodatkowym smaczkiem jest luminowa świecąca pięknym niebieskim kolorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Dotarł do mnie 3402 LE POLAND o nr.3 .Na żywo jest po prostu ZAJEFAJNY ,super datownik (nazw dni tygodnia).

"Scenka Opada".naprawdę w rzeczywistości wszystko jest jak powinno tarcza ekstra indeksy i wskazówki oczywiście według mojego skromnego zdania OK. Pawle ode mnie 5 z plusem , jak zdjęcia mi wyjdą lepiej od Twoich to je powklejam. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAWAC FOTY !!! :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda >>PONIEDZIAŁEK<< ? Miesci się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...do mnie też dotarł, choć wcześniej zobaczyłem go u Panów w złotych tarasach :lol: To kawał dobrego sikora :) robi duże wrażenie, choć w 3402 ze srebrną tarczą te pasy są bardziej widoczne a i "niedziela" w planach była czerwona a nie jest. Co oczywiście nie odbiera mi satysfakcji, że go posiadam :) Pawle bardzo dziękuję za realizację i miłą niespodziankę ;) Jak się troszkę ogarnę to postaram się zrobić foty z bransoletą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda >>PONIEDZIAŁEK<< ? Miesci się?

a "poniedziałek" zaskakująco się mieści :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.