Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

truesoul

Użytkownik
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

419 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About truesoul

 • Birthday October 11

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Miasto Meneli - Centrum
 • Hobby
  muzyka, zegarki, Italia

Recent Profile Visitors

518 profile views
 1. Próbowałem na giełdzie antyków w Jeleniej Górze ale nie trafił się taki rodzynek
 2. Tak i otrzymałem maila z odpowiedzią oraz deklaracją, którą wypełniłem i odesłałem. Jestem w kontakcie z osobą odpowiedzialną za mój zapis, nie miałem żadnych problem na żadnym etapie. Na chwilę obecną nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń.
 3. a ja jeszcze raz powtórzę, z tego linka wypełniłem formularz, dostałem deklarację, którą podpisałem i odesłałem (DJ41). Bez żadnej historii, bez bycia stałym klientem. Nie wiem co w tym trudnego ale jak widać bardziej łopatologicznie chyba nie można...
 4. A tak trudno poszukać? Dwa kliknięcia > https://zegarki-luksusowe-wkruk.pl/rolex/ Proszę, polecam się
 5. W stopce jest adres z Krakowa (być może rejestracyjny) ale informacja o odbiorze w Warszawie. Cyt.: "Odbiór zegarka odbędzie się w Warszawie przy moim biurze w salonie W.Kruk ROLEX". Kontaktowałem się normalnie przez stronę www Kruka (chyba formularz) - jak zwykły Kowalski bez żadnej historii zakupowej i znajomości.
 6. Nie zgadzam się, ode mnie przyjęli mailowo, deklarację podpisywałem elektronicznie (kwalifikowany).
 7. Szanowni, chciałbym zapytać co sądzicie o modelu DJ Oysterquartz? Rozglądam się za czymś vintage ze zintegrowaną bransoletą i podczas poszukiwań natknąłem się na niego.Warto, nie warto, na co zwrócić uwagę, czego szukać, może odpuścić?
 8. Jak na prawdziwego niedzielnego Janusza przystało będziesz jeszcze schabowy z serem i jajkiem, ziemniaczkami. A na ręku Subik od Pama 😎
 9. Nie mam nie poluję, czekam sobie z okazji okrągłych urodzin. A dziś mam zamiar łyknąć rosół przy niedzieli
 10. Nie sądzę żeby Jimmy Chin był lalusiem, obejrzyj kilka dokumentów o jego dokonaniach górskich 🤷‍♂️
 11. Jedynym wyjątkiem jest klasyczny garniturowiec. Na przykład w takiej AT mi to przeszkadzało, w BP jest lepiej o PAMach nie wspomnę bo tam jest akurat idealnie 😁
 12. dla mnie L2L musi zakrywać lub prawie zakrywać nadgarstek, inaczej mam wrażanie że zegarek jest za mały i na to zwracam uwagę.
 13. Do mnie nie dzwonili, zapis na początku sierpnia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.