Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LukasS

Vostok Amfibia Latin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariolife

oglądając zdjęcia wersji latin wypalonej czy oprócz zmienionego koloru tarczy na miedziany(ale fajny ten kolor)wskazowki i cyfry godzinowe też zmieniły kolor bo wydaje mi się że mają kolor mosiężny czy ew idzie jakoś je doczysćić do oryginalnego stanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy nie zmieniają koloru. Wskazówki pokrywają się jakimś nalotem. Zegarmistrz wskazówki wyczyścił mi za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brakpomyslunanicka

Witam :),

 

Zamierzam sobie kupić amfibię i w związku z tym mam małe pytanko: chcę kupić ten zegarek z jakimś wzorkiem na tarczy. Wiem o nurku, o łodzi podwodnej... Są jeszcze jakieś inne wzory tarcz (a raczej obrazków na nich) do wyboru?

 

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :),

 

Zamierzam sobie kupić amfibię i w związku z tym mam małe pytanko: chcę kupić ten zegarek z jakimś wzorkiem na tarczy. Wiem o nurku, o łodzi podwodnej... Są jeszcze jakieś inne wzory tarcz (a raczej obrazków na nich) do wyboru?

 

Pozdrawiam. :)

 

W tym temacie masz sporo przykładów :)

Forumowy Spis Amfibii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brakpomyslunanicka

Bardzo dziękuję. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

 

Chciałem odświeżyć ten temat i jednocześnie dowiedzieć się jak się ma Amfibia Łukasza?

 

Czy technicznie wszystko w porządku oraz jak wygląda tarcza wersji Latin?

 

Nie wiem czy Łukasz bywa jeszcze na forum?

 

Natomiast, jeśli chodzi o moje doświadczenia z tarczami w nowszych Amfibiach to faktycznie kiedyś kupiłem wersję Latin, która po 1 okresie letnim zmieniła kolor na fioletowy.

 

W tym momencie przestała mi się podobać i kupiłem nową tarczę z nurkiem na niebieskim tle. Jednak nie był to jasny matowy kolor a dość ciemny błękit/morski metalic.

 

W tej wersji nosiłem zegarek kolejny rok i tarcza nie wyblakła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu przez dwa sezony nosiłem ją na słońcu. Kolor stopniowo zmieniał się z niebieskiego na taki miedziany.W czasie tego procesu chciałem nawet zmienić tarczę, ale kolor ostateczny, który jest już trwały, przypadł mi do gustu biggrin.gif

 

W przypadku mojej Amfibii było dokładnie tak samo.

Zdjęcie poniżej, w porównaniu po lewo model 2012 r., po prawo model 2009 r.

th_blue-amfibia_1415615580.jpg

 

Niektórzy nie chcą wierzyć, że ten zegarek miał kiedyś niebieską tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo Panowie lekko się zaniepokoiłem.Oto moja Amfibia zakupiona dokładnie wczoraj(czy to jest latin?),i niby zrobi się ryszawa(jak mawiał Gustlik)?No nie wiem czy mi się podoba ten kolorek.Wiem! nie będę jej nosił w słońcu :D

post-49866-0-16861500-1342545504_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , odświeżę temat . Czy w tych niebieskich latinach lakier został poprawiony , czy najnowsze modele nadal zmieniają kolor ? Wie ktoś , coś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marek84 - W 2012 roku kupiłem nurka z niebieską tarczą - nowa wersja, datownik na dole zamiast cyfry 6, na cyferblacie duży nurek. Do dzisiaj tarcza nie zmieniła barwy, więc farba lepszej jakości. Nie wiem, jak będzie w wypadku tarcz klasycznych, z datownikiem zamiast cyfry 3. Taki model kupiłem w 2009 roku i od słońca/światła tarcza zmieniła barwę na fioletowo-miedzianą.

/edit: Tak to wygląda - http://zegarkiclub.pl/forum/topic/4056-vostok-amfibia-latin/page-27?do=findComment&comment=815799

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem amfibię latin od vwmocny z portalu aukcyjnego . Po tygodniu noszenia kolor ok . Data produkcji widniejąca na dokumentach to 2013 , czas pokaże , czy poprawili lakier na tarczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym odświeżyć temat.

 

Jestem bardzo ciekawy jak sprawuje się Amfibia autora tego tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój noworus po pół roku na razie chodzi tak samo jak zaraz po zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.