Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

też tak uważam. Za granicą gbx-100 jest droższy do gbd-100 i tak zapewne będzie u nas. Też obstawiam, że cena gbx będzie w okolicach tysiaka. W zasadzie funkcjonalności te same (poza pływami), ale to wielkiej różnicy nie robi. Tylko 'formfactor' inny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie on pasuje właśnie dlatego, ze jest kostką (a kostki jeszcze nie mam), więc liczę się z tym, że może trzeba będzie głębiej do kieszeni sięgnąć.


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, drVanSteiner napisał:

Niestety mnie on pasuje właśnie dlatego, ze jest kostką (a kostki jeszcze nie mam), więc liczę się z tym, że może trzeba będzie głębiej do kieszeni sięgnąć.

 

To nie jest "rasowa" kostka tylko taka... trochę "niby" - za "tysiaka" z drobnym hakiem to już można upolować GMW a tej zdecydowanie bliżej do klasyki... 1000PLN za takie "coś" to sporo za sporo, moim zdaniem, ale z drugiej strony im więcej ludków kupi tym łatwiej będzie "wyjąc z bazarku" za pól ceny i to  będzie cena w sam raz...  :):D:)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja jestem o tyle dziwny, że rasowe kostki mi sie nie podobają, a ten wyrób kostkopodobny do mnie gada. A wiesz jak jest, że kiedy dogadujesz się z zegarkiem, to inaczej liczysz pieniądze.
Mało tego, uważam, że co najmniej kilka z zegarków, które mam nie są warte swojej ceny, w sensie tego, co oferują, ale i tak je kupiłem, bo mi się spodobały i np. ściągałem je z Singapuru, bo u nas są już niedostępne.
Więc zgadzam się z Tobą, że GBX nie jest wart tych pieniędzy, bo jego odpowiednik GBD kosztuje 40% mniej, ale GBX mi się podoba i co zrobisz...


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego zawzięcie wszyscy dociekają, ile będzie kosztował w Polsce. W Polsce ceny są zazwyczaj sporo wyższe od cen choćby w Niemczech, Francji, czy innej Danii. I to pomimo, że tam średnia pensja w ichniej walucie jest zdecydowanie wyższa od naszych ciężko uciułanych złotówek. Dopóki polscy dystrybutorzy nie zaczną traktować mnie jak członka zjednoczonej europy i nie uśrednią swoich cen z cenami w innych krajach, nic mnie nie zmusi, żeby czuć jakikolwiek sentyment do wspierania polskiej gospodarki. Na razie traktują mnie niestety tylko jak członka, członka, który przyjdzie, kupi i do widzenia, bo serwis gwarancyjny już leży i kwiczy, czego przykłady są dość liczne na forum. Pierwszy rzut wspomnianego GBX-100 był w wielu sklepach w Niemczech i nie tylko za 160 euro, w Hiszpanii nawet za 130, więc nie widzę powodu, żeby kupować go w Polsce za tysiaka.

 

Edyta:

Tak, wypiłem piwo, pierwsze od trzech miesięcy, dlatego wybaczcie wylewność ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że go nigdzie nie ma, a na e-bayu są za okolo 250$

 

e//

Jak masz namiar na jakiś sklep w EU, ktory ma GBX w normalnej cenie, to chetnie skorzystam

 

e2//

Zawsze mozna wynegocjować cenę. W Polsce kupuję w jednym sklepie i jeszcze nigdy nie kupiłem w cenie ze strony, tylko zawsze z rabatem (nawet ostatnio z 25%)


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to o to chodzi, żeby prosić się jak jakiś człowiek drugiej kategorii o rabat? Ja również z tych, co zazwyczaj coś gdzieś wynegocjuję, ale znam wiele osób, które spaliłyby się ze wstydu, gdyby musiały o rabat zapytać  w sklepie. W końcu koszty dystrybucji są wszędzie podobne, jeśli nie wyższe poza granicami naszego pięknego kraju, a zauważyłem, że w wielu przypadkach u nas jest drożej. Zegarki, samochody, ba, nawet wycieczki zagraniczne są w Polsce droższe niż te same oferty kupowane w Niemczech, czy nawet Norwegii, która jest krajem o wiele bogatszym i droższym "do życia", niż nasza piękna ojczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to, że mamy ceny wyższe niż gdzie indziej wiele nie poradzimy. Więc albo kupujemy za granicą, albo negocjujemy cenę. Jak komuś głupio, to niestety musi zacisnąć zęby i płacić więcej.

A, że pracuję w firmie handlowej i każdy, uwierz każdy klient pyta o rabat, więc nie jest to dla mnie dziwne i sam sie nauczyłem pytać i nie uważam, ze to wstyd, a raczej zaradność.

Powiem Ci, że czesto oferty są tak kalkulowane, żeby bylo z czego zejść. A z drugiej strony klienci sa często zobligowani do negocjacji cen (często mają premie od tego ile cenę zbiją).

Więc w handlu, to rzecz normalna, bo i ja zrobię i klient zarobi. Transakcja win-win.

 

 

 

 


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale to raczej domena handlu b2b, a nie transakcji konsumenckich. Rabaty w zakupach firmowych sięgają, przynajmniej w mojej branży, nawet powyżej 50%, więc to nic dziwnego, że klient firmowy pyta o tzw. rabat kupiecki. Większość ludzi* zakupy w TimeTrendzie, Jubitomie, czy Aparcie traktuje jak zakupy w Biedronce, a tam o rabat raczej nikt nie pyta ;)

 

* - oczywiście jeśli się jest takim zegarkowym dewiantem, jak większość z nas tutaj, to oczywiste, że negocjujemy, aż nas ze sklepu wyrzucą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej zaś strony, "czy to o to chodzi" by oglądając jakiś model w Time Trendzie i pytając o cenę (nie pytając o rabat!), zaraz w drugim zdaniu usłyszeć, że można ten rabat dostać? Z reguły go "dostaję" jak idę oglądać na żywo jakiś model G :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę temat zdryfował, ale nie mogę wytrzymać, żeby nie napisać.

W Time Trendzie kupiłem w zeszłym roku swego czasu G-shocka G-Steel GST-B100G, równo za 1999 zł, napaliłem się, i chciałem go mieć. Sprzedawcy w 2 sklepach stacjonarnych nie zeszli mi nawet złotówki z ceny. Podobno polityka firmy jest taka, zero rabatów. Po 3-4 miesiącach widzę ten model za 1599 zł, a po nowym roku za 1499 zł. Przestałem zachodzić i negocjować z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sol, jest jak mówisz, ale z reguły ten rabat oscyluje w okolicach 5%, a cena wyjściowa jest o 60-80% wyższa od cen w necie, więc okazja nie za duża. Będąc kiedyś w stacjonarnym salonie sprzedającym m.in. zegarki Casio gość zaproponował mi 5% rabatu od Froga, który u nich kosztował ponad 5k ;)

 

Ale wracając do GBX-100, ja zapisałem się do powiadomień na temat dostępności zegarka tutaj: https://www.relojesdemoda.com/en/mens-watches-casio-watch-casio-shock-gbx-100-1er-casio-gbx-100-1er-p-93446.html. Zobaczymy, czy utrzymają cenę, jak już będzie dostępny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-Shock G-Steel x Formless Tai Chi Edition GST-B200TJ-1A

 

Było ?

G-Shock-Tai Chi-GST-B200TJ-1A.jpg

GST-B200TJ-1A_bs3.jpg

Screen Shot 2020-06-16 at 16.51.04.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe anadigi GA-900.

 

09-37-20-01-casio-ga-900-2020-gguw-605.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2020 o 09:43, GTB napisał:

Nowe anadigi GA-900.

I nowe 700

https://www.casio-intl.com/asia/en/wat/watch_detail/GA-700DC-1A/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wariacja kolorystyczna (wątpliwej urody) metalowej kostki :

05-39-31-03-adelantos-g-shock-2020-cmnc-624.jpg

 

Nowe wersje serii GM:

05-39-42-04-adelantos-g-shock-2020-dcdi-625.jpg

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna wariacja kolorystyczna (wątpliwej urody) metalowej kostki :

🤦‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie produkt dla Was (Nas?). Chcielibyście tylko czarne z czarnymi dodatkami :P

To G-modówka.

Jak mają latać po mieście z kolorowym chińczykiem typu Skmei, to lepiej by nosili kolorowe G :)

Może kiedyś wyrosną na ludzi?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nowosc na sierpien GR-B200 a potem ma być wersja solarna z sensorami.

01-adelantos-g-shock-2020-aezk-622.jpg.5e25aab7a0ddc8928c965a7eb8b0ffff.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sol napisał:

Chcielibyście tylko czarne z czarnymi dodatkami :P

To G-modówka.

Albo produkty poprawności rasowej - wymóg dzisiejszych czasów 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było?

New OCW-T3000BRE-1AJR

 Oceanus OCW-T3000BRE x BRIEFING Collaboration

zoom5-jpg.15144983

ocw-t3000bre-1a-briefeing-active-utility-model-4.jpg

img3.jpg

 

Size : H 48.2mm x W 43.1mm x T 11mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.