Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Topaz

Użytkownik
 • Content Count

  504
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

822 Mistrz

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  osoba prywatna

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

284 profile views
 1. Topaz

  Twoja kolekcja!

  Świetny ten kontrast paska do tarczy w Edifice.
 2. Jakbym filmu-instrukcji Mateja nie oglądał, to byłoby 6 godzin ;).
 3. @Łukasz_90, jesteś wielki, o taki zegarek właśnie mi chodziło, jednak ktoś na świecie takie produkuje. Jak nie kupię gotowego, to przynajmniej mogę pokazać zegarmistrzowi. ASOS Watch with Working Day źródło zdjęcia : asos.com
 4. GST-B100, 2 godziny ustawiania
 5. @Perpetuum Mobile, @dariusz chlastawa, dziękuję za zainteresowanie się tematem, tak podejrzewałem, że jestem wyjątkowy ;), chyba faktycznie muszę zamówić indywidualny projekt. Poszukam rzemieślnika.
 6. Kolego @Masu, zestawienie z paskiem rewelacyjne, zdradzisz jaki to pasek, gdzie znalazłeś taki dobrany kolor przeszycia ? O doborze koloru kurtki to już nie piszę, bo mistrzostwo.
 7. @unadarek, dziękuję, pomysł do przetestowania, @radar333, dziękuje, miałem w ręku przed zakupem obie wersje, na pasku i na bransolecie, pasek wydał mi się przyjemniejszy, ale z perspektywy trzeba było kupić na bransolecie i zdjąć pod jakiś pasek. Pomyślę jeszcze o jakiejś bransolecie typu shark.
 8. Trochę zimy też mu się należy. Shshd w zimowej scenerii. Nadal działa.
 9. Edifice EFR-538 - duuuży, ciężki, nawet jak bym z nim morsował, to coś jeszcze z takiego rozmiaru i wagi zostanie ;).
 10. Nadal szukam zegarka, ale nic ciekawego w temacie nie znalazłem. Na razie kupiłem taki półśrodek - Casio MTP-1370, budżetowy ale bardzo ładny zegarek. Namawiałem dwóch zegarmistrzów na przerobienie tarczy, zakrycie okienka daty, ale nie podjęli się tego.
 11. Kolego @clusca, miałem już się kłaść spać, pewnie się położę, ale długo nie zasnę. Zazdroszczę ale i gratuluję. Piękny. I ta kotwica...
 12. Gratuluję, a nowe zdjęcie także konkursowe, zestawienie protektora z delikatnością szkła, mistrzostwo, od razu czuć, że CERTINA ma DS i wytrzyma (zresztą w okienku jest cyfra 2 jak podwójna ochrona). Oby więcej takich zwycięstw podtrzymywało Twoją pasję. Fajnie, że pokazujesz swoje prace na FORUM.
 13. Topaz

  Perfumy

  Wpadł znienacka lew od Lalique, ale chyba nie zostanie na dłużej. Za słodki jak dla mnie. Ale całość opakowania to klasa wyższa, "to widać, słychać i czuć".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.