Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Topaz

Użytkownik
 • Content Count

  678
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,614 Guru zegarmistrzostwa

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  osoba prywatna

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

458 profile views
 1. Topaz

  Perfumy

  Miałem podobnie, żenująca polityka, przestałem już kupować od Notino.
 2. Dziękuję za podzielenie się historią. Intrygująca, nieznana mi wcześniej firma. A zegarek - "Czasomierz Stingray, podobnie jak płaszczka pływająca majestatycznie w morskich głębinach, od której kolekcja wzięła swą nazwę, wydaje się za sprawą intrygująco szlachetnych linii skrywać w sobie pewną tajemnicę. " - cóż, wizualizacje znacznie lepiej im wyszły. Ale całość do zostawienia i noszenia.
 3. Topaz

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  G-Shock DW-5750E-1ER w cenie paska (181 zł) - https://allegro.pl/oferta/zegarek-unisex-casio-g-shock-dw-5750e-1er-czarny-10852664424?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_price_decrease&utm_campaign=PLobserved_price_decrease&utm_content=10852664424 Sam bym kupił, ale zastanawiam się - po co ?
 4. Tylko słońce jak na śnieżnej pustyni potrafi wykrzesać z Mudmana w negatywie, kontrast pozwalający odczytać godzinę.
 5. Miałem WEMPE kupiony jeszcze za marki i to był bardzo jakościowy zegarek, współczesne jakie widziałem to też klasa na poziomie kilku tysięcy Euro.
 6. @eye_lip Jestem pod wrażeniem zestawu.
 7. Dzisiaj, jak złota bombka na choince, do marynarki w jodełkę, z białym jak śnieg cyferblatem w gilosze - Delbana 467.500YL
 8. Gratulacje, nie tylko Ty masz radość, widać, że i Forum też się cieszy. Piękny zegarek.
 9. Na swojej stronie BULOVA informuje : The Precisionist collection masterfully combines unparalleled accuracy to seconds per year, continuous-sweep second hand and intricate details for timeless style. Czyli może być sporo tych sekund. Precyzyjnie ile (oficjalnie) nigdzie nie mogłem znaleźć.
 10. O czym myśleli projektanci CASIO wpuszczając na rynek model Casio MTA-4000 ? Luma jest tylko na indeksach godzinowych. Ps. ekran digi podświetlenia też nie ma.
 11. W tym roku, przy zmianie czasu na zimowy stwierdziłem... 18 s na plus (7 miesięcy, +3s / msc). Zegarek sprowadzałem z USA 4-5 lat temu. Nadal jestem rozczarowany "precyzją" PRECISIONISTA, ale już mi to nie przeszkadza.
 12. Topaz

  Perfumy

  Przykro mi się zrobiło, więc napiszę. Szukałem wczoraj oferty na perfumy (F by Ferragamo Black) i wszedłem na stronę Notino. Kupuję tam kosmetyki i perfumy dla siebie i rodziny od kilku lat, kupuję okazjonalnie, przez założone konto itp, i sporo już pln tam zostawiłem. Oferta na szukane perfumy wyświetliła mi się na poziomie 149 zł. Jakież było moje zdziwienie, rozczarowanie i co tu kryć, wkurzenie, gdy obok na żony laptopie te same perfumy kosztowały... 130 zł. Tak 19 zł (słownie: dziewiętnaście złotych) taniej. Żona nie była zalogowana na konto, weszła "z ulicy" i mogła, bo to sprawdziliśmy kupić je za wyjściowe 130 zł ( - rabat 15%, ale to w obu ofertach było można wpisać). Dodam, że oba adresy http do oferty były identyczne ! Różnica była tylko w tym, że ja korzystam z komputera i internetu stacjonarnego, żona z laptopa z wi-fi z telefonu. "Do Bydgoszczy będę jeździł a tu nie będę kupował!" Przykre, że stałych klientów firma tak traktuje.
 13. Edifice EFV-120, pasuje w tym wybarwieniu i do marynarki i do koszuli. Czytelny i funkcjonalny.
 14. Uległem znowu impulsowemu zakupowi ( po pochlebnych opisach kolegi @radar333 ). Casio Edifice EFV-120BL w wersji EFV-120BL-1AVUEF, czarny cyferblat. Na ręku wygląda tak:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.