Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kryniu

Witam serdecznie Szanownych forumowiczow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,na poczatek tradycyjnie kilka slow o sobie.Nazywam sie Krzysztof,lat 31,do tej pory niekarany :D ,zonaty,syn-7 lat.Jestem mundurowym pracownikiem sfery budzetowej-na stale mieszkam w najblizszej okolicy Poznania-gdzie rowniez pracuje.Obecnie,czasowo,sluzbowo przebywam na delegacji za granica.Nie powiem,ze zegarki to moja zyciowa pasja bo bym sklamal,po prostu jakis czas temu moj serdeczny kolega,ktory jest wlascicielem kilku cacek-m.in. Breitlinga,Omegi itp.troszeczke naswietlil mi zegarkowy temat,ze oprocz plastikowej tandety i nedznych podrobek sa jeszcze piekne przedmioty na tym swiecie,nie omieszkal przy tej okazji ubic interesu :D i sprzedal mi moj pierwszy"prawdziwy"zegarek-rosyjski Aviator-Navigator-waga ciezka :D No i od tej pory troche czytam,troche obserwuje rynek i tak trafilem na to forum-pozdrawiam wszystkich serdecznie i prosze o wyrozumialosc dla prawie kompletnego laika w zegarkowych zawilosciach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum,

 

jest trochę fajnych zegarków adresowanych właśnie do mundurowych pracowników sfery budżetowej :D


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! :D

(z Poznania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D Witam budżetowo :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Zapraszam do dyskusji! :D


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

umundurowanego Kolegę

 

(mam nadzieję, że nie są to umundurowane służby skarbowe :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam do pisania! :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi powitać:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.