Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może instrukcję w języku polskim do PRW-3500 moduł 3414 ???

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję instrukcji modułu 5442/5443, będę wdzięczny za pomoc.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po angielsku to i ja znalazłem w 5 sekund ;)

Ale i tak dzięki za dobre chęci :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.Jestem nowy na tym forum i nie za bardzo wiem z czym do kogo można po prośbie :) Poszukuję paska do Casio GWG 1000 Mudmaster w kolorze zielonym lub żółtym.Znalazłem w USA ale niestety cena to 82 dolary plus 30 dolarów wysyłka plus opłaty celne.Jesli ktoś wie cos na temat kupna w mniejszej kwocie pasków bardzo prosze o pomoc.Z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego w dziale instrukcje nie szukamy pasków ;) Strona ZIBI - kontakt.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.Jestem nowy na tym forum i nie za bardzo wiem z czym do kogo można po prośbie :) Poszukuję paska do Casio GWG 1000 Mudmaster w kolorze zielonym lub żółtym.Znalazłem w USA ale niestety cena to 82 dolary plus 30 dolarów wysyłka plus opłaty celne.Jesli ktoś wie cos na temat kupna w mniejszej kwocie pasków bardzo prosze o pomoc.Z góry serdecznie dziękuję.

 

Nie ten dział, ale dobrodusznie wybaczamy  ;)

 

Pasek kupisz w Zibi. Koszt 170 zł + koszt wysyłki.

E-mail w zakładce kontakt. 


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Jestem obecnie szczęśliwym użytkownikiem solidnego "Japońca", czyli zegarka Casio EF-501D. Niestety w czasie domowych porządków gdzieś zapodziała się do niego instrukcja obsługi... :wacko:

Byłbym niezmiernie wdzięczny za udostępnienie takowej, najlepiej w języku polskim, ale może być także w języku angielskim lub rosyjskim. Oryginalną w języku japońskim z pewnego względu raczej wykluczam... ;)

 

PS.

Przepraszam bardzo, jeżeli jako nowy użytkownik Forum, nie odnalazłem takiej instrukcji obsługi w przedmiotowym temacie.

 

Pozdrawiam - Jacek Olszewski. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

 

 

To się nazywa konkretna, a zarazem przysłowiowo wręcz błyskawiczna odpowiedź... :)

 

Teraz znowu mój "Japoniec" będzie w komplecie z pudełkiem, podstawką, no i oczywiście z dowodem zakupu oraz kartą gwarancyjną... :rolleyes:

 

どうもありがとう - Dōmo arigatō - Bardzo dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie 

szukam i szukam i niestety nie mogę znaleźć  potrzebuje instrukcji w języku Polskim do PRW-3500 moduł 3414 widziałem że kolega kilka postów wyżej też ma ten problem i jak do tej pory nikt go nie rozwiązał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Poszukuje instrukcji w języku polskim do zegarka EQW-M1000L-1A1 jest to moduł 5061. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję polskiej instrukcji obsługi do Casio Edifice moduł 5406.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może coś wie na temat instrukcji PL na temat zegarów

OCW-T2500 http://luxtime.pl/pl...T2500-1AJF/8022

OCW-S3000 http://luxtime.pl/casio-oceanus

 Gdyby ktoś się natkną na instrukcje do nich to proszę o newsa. jak widać można je kupić w Polskiej dystrybucji  ,ale mi od roku nie udało się dostać instrukcji PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Potrzebuję instrukcję pl do g-shock GD-400 moduł prawdopodobnie 3434. Jak ktoś ma to z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje polskiej instrukcji do gieza 1100,ktoś coś?


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje polskiej instrukcji do gieza 1100,ktoś coś?

Kilkanascie postów wczesniej wrzucałem do GS-1150.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ale tu jest moduł 4777i z tym mam problem,niby ustawia a minutowa 15 minut wcześniej


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał instrukcji do modułu 3414 - ( Pro Trek PRW 3000 i PRW 3500 ) to takowa posiadam w PDF'ie i mogę poratować na mail'a

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poratowałby instrukcją do GWN-1000 Gulfmaster? Był link, ale plik usunięty ;)

Podaj na PW emaila to Ci wyślę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy poszukiwana instrukcja do gw 4000, moduł 5087, wiem, że jest google tans, ale to dla dla dziecka więc będę wdzięczny

Edytowane przez Merve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje instrukcji w jezyku polskim do 

CASIO GW-A1100-1AER, za pomoc z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też potrzebuję do GW-A1100.

Z góry dziękuję za pomoc :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.