Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Marcin99

MOTOCYKLE

Recommended Posts

Guest Marcin99

heh... nie moge sie już doczekać... jak wyciagne swoj motor i zrobie sobie pierwsza przejażdzke... :D musze tylko wkrecic akumulator... i palenie pierwsze po zimie :twisted: a potem mala przejazdzka... :wink: a tak wogole to juz chce gdzies jechac... a walnelo u mnie wczoraj i dzis jeszcze sniegiem tak ze szkoda gadac!! :cry: ale jak juz wyjade to aaaaa... bedzie jazda :twisted: :twisted: :twisted:

Przypadkiem trafiłem na ten stary temat. Sezon motocyklowy się raczej kończy, więc temat odgrzeję, żeby chociaz wspomnieć o motocyklach. Widzę, że nie za wielu motocyklistów wsród zegarkomaniaków jest. Więc ja się przyłączam do tematu i tej grupy. Motocyklami jeżdżę od 1987 roku, z kilkuletnią przerwą spowodowaną wojskiem i małym dzieckiem. Czym jeździłem opowiadał nie będę, bo sporo tego było. Zawsze kręciły mnie motocykle zabytkowe, turystyczne, klasyczne. Dostojna, nieszybka przyjemna jazda. Plastikowe przecinaki, czy skaczące enduraki to nie mój klimat. Pokażę tylko czym jeżdżę od ponad 2 lat do dziś.

BMW R80 Classic ''golas'' Poczciwy, zaufany, sprawdzony, niepsujący się, nieszybki i może niepiękny. Ale mam do niego sentyment i nie wiem, czy kiedykolwiek go sprzedam...

post-2988-0-07994000-1330629987.jpg

post-2988-0-18211400-1330629988.jpg

Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Guest Marcin99

ano DragStar... :lol: klasyka w tym gatunku :wink:

ja miałem ostatnimi czasy Suzuki GSX600f... iiiii właśnie w ostatnią niedzielę sprzedałem :cry: pojechał sobie bidulek gdzies daleko... a fajnie się jeździło... kręcił naprawde nieźle...

jeszcze kiedyś kupie sobie motor :idea: :twisted: :oops:

Kup kup. Długo i tak pewnie nie wytrzymasz :lol: Gdy ja musiałem sprzedać motocykl, bo dziecko w drodze, kasa potrzebna- to nie mogłem mysleć o niczym innym. Przez te kilka lat bez motocykla marzyłem, rozmyślałem, kupowałem wszystkie gazety motocyklowe, żeby tylko być na bieżąco, czytać o podróżach, o nowościach. To choroba nieuleczalna. Ale dobrze mi z ną :)

Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Witam serdecznie wszystkich Klubowiczow (jako ze jest to moj pierwszy 'input' w Klubie to bez powitania rozpoczynac mojej bytnosci tutaj nie

wypada :lol: )

Jesli chodzi o motocykle, to jest taki jeden ktory moze zrobic wrazenie (przynajmmniej na mnie robi):

http://photos1.blogger.com/blogger/459/246...0/tomahawk4.jpg

i film z tym okazem:

Nie wiem jak z Wami, ale na mnie robi wrazenie.

Inna sprawa, to ciekawe z jakim czasomierzem szedlby w parze ten okaz (jaki czasomierz 'powinien' miec na reku 'kamikaze' ujezdzajacy to 'bydle'), moj typ to Panerei Ferrari Granturismo Chrono... 8)

Ktos ma inne typy?

Pozdrawiam

Jeszce nie jest, bo 'bydle' to nie jest jeszcze seryjnie produkowane. Jak bedzie, to nic nie stoi na przeszkodzie zeby bylo dopuszczone (przynajmniej w USA).

Tomahawk to nie motocykl, to bardzo wąski samochód bez dachu :lol: A własciwie to silnik na kołach...

Rzecz ciekawa, ale nie wiem tak naprawdę czemu miałby służyć...

A co sądzicie o takim DKW SB 200 z 1932 r.. Renowacja bratu zajęła 4 lata,wcześniej to była kupka złomu.

TEMAT ZEGARKOWY: Brak mu zegara( czasomierza) , który był umieszczony obok predkościomierza . Potrzebny oryginał lub wypożyczenie , aby zrobić kopię.

a16cc052efdae510.jpg

:shock: :shock:

Dawaj plany tego zegarka to zrobi sie replike 8)

Ciesz się że nie szczekasz

Guest Marcin99

ale odwalony ten DKW... gratuluję bratu :shock: :twisted:

Guest Wojciech Jeżewicz

:shock: NIESAMOWITY, PRZEPIEKNY,CACKO,NAPRAWDE SUPPERRRRR.

Dawaj jakieś fotki tego zegara.

Ja pinkole ale nas mało z motorkami :shock:

Ja pomykam na MotoGuzzi:

mgbreva750.jpg

Nie liczy sie ilosc tylko jakosc :D

post-2370-0-05286200-1330633015.jpg

:D lob - dostales PM w sprawie tego zegarka czy nie doszedl? Bo to czesta przypadlosc poczty wewnetrznej naszej :evil:

No fajny. Da sie zrobic replike.

nigdy nie byłem na motorze ale ten mógłbym mieć w domu w roli rzeźby.

M109RK7.jpg

W charakterze rzeźby, czy eksponatu, to mi by pasowała Honda Valkyrie Rune. Ten motocykl cos w sobie ma. I to cos na mnie przełazi :D

W Polsce praktycznie niedostępny, choc kilka jest.

A tu kilka jego fotek:

http://www.valkyrie.pl/1800/indexpl.php?action=p8