Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny model nie często spotykany.Koperta,tarcza,mechanizm,dekielek jest prawidłowo,a koronka wskazówki i sekundowa z innej parafi nie z tej marki.Mechanizm poddawany naprawom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O,a ja myślałem że są OK,widziałem kilka sztuk z takimi samymi.Czy w takim razie nie będą to takie jak mam w pewnym trupku?

post-91236-0-75166500-1497206578_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to tzw.podróbki zamienniki,każdy fachowiec miał je pod ręką .Oryginalne były wykonane z lepszej jakości materiałw i były dukatowane 24k zlotem i różnica w wyglądzie.Zwykłe wskazówki po pewnym czasie śniedzieją i widoczne oznaki rdzewienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy atlantic :) Czy jest prawilny?

a208b74a08e14a953da3a4c5d75388dd.jpg1a79c989695e97154aafcdd7705b12db.jpg338718855daa74cee0d0a0867621d641.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny okaz dołączył do mojej kolekcji.Zdaje się końcówka lat 50 albo początek 60. Tradycyjnie poproszę o rzucenie okiem.

post-91236-0-34481400-1497468445_thumb.jpg

post-91236-0-84762900-1497468534_thumb.jpg

post-91236-0-97131300-1497468653_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worldmaster super de luxe z mojej top listy dziesięciu fajnych modeli.Do rzeczy,tarcza,koperta,wskazówki,mechanizm eta 1113 i dekielek są ok,Nie wiem jak z koronką ale pewnie jest sygnowana.Model zachowany nawet w ładnym i oryginalnym stanie,powinien znaleść się w każdej kolekcji.Pozdrawiam Darek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jeden do kolekcji. Stalowy Atlantic Varldsmastarur :)

b86b008a1ffd88d645779b88646870d1.jpg0c22c4f8ba557e1b96cc4a6c42d6fdbd.jpg723b415c3a9799f0330ea7ffcda702e1.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, na takiego się teraz czaję, co do oryginalności niech się wypowiedzą mądrzejsi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Nie ma o co pytać. Oryginalny w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, A co sądzicie o wymianie koperty w Originalu na stalową? Moja chromowana ma drobne ubytki w chromie i zastanawiam się nad wymianą na nową stalową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są "nie-chińskie"? Widziałem w tym wątku kilka egzemplarzy w stalówkach. Pomysł wpadł mi podczas wesela, gdzie miałem ten zegarek, a że było duszno, to w pewnym momencie zdjąłem zegarek, bo obawiałem się kopertę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że zamiana koperty, to już nie to, to po prostu będzie składak.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zegarek kolekcjonerski przy zmianie koperty straci. Jako użytkowy zyska. Ale starą kopertę zawsze można zachować, jeśli ma być używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dołączył kolejny.Stan dość dobry, na pierwszy rzut oka wszystko oprócz koronki pasuje.Martwi mnie tylko napis pod wskazówkami a mianowicie jest tylko "waterproof" i "incabloc", niema natomiast "antimagnetic".Przy okazji mam pytanie odnośnie koronek, jakie były w rych rocznikach, czy może takie same jak ogólnodostępne na alle te od "Oryginali"?

post-91236-0-39200200-1498248756_thumb.jpg

post-91236-0-53287000-1498248942_thumb.jpg

post-91236-0-39022900-1498248972_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ci nie pasuje  z napisami  

wszystko wygląda dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ci nie pasuje  z napisami  

wszystko wygląda dobrze 

Prawie we wszystkich które widziałem są trzy słowa zamiast dwóch. uspokoiłem się bo znalazłem taki sam kilka stron wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok

W takim razie się cieszę z nowego nabytku, muszę jeszcze pokombinować coś z koronką bo ta co jest ma sygnaturę z literą d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie się cieszę z nowego nabytku, muszę jeszcze pokombinować coś z koronką bo ta co jest ma sygnaturę z literą d.

zrób fotkę koronki i wstaw ja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.