Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zapytać w obu sklepach o ten sam zegarek i będzie wiadomo gdzie lepiej , taniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, poiuyt napisał:

Czy, kupując w Uhrinstinkt, mam gwarancję producenta, tzn. w razie awarii wysyłam do Frankfurtu na koszt Sinna i jestem przez centralę traktowany tak, jakbym u nich kupował, czy wszystko jest załatwiane przez Uhrinstinkt?

 

Do zegarka dołączona jest oryginalna, plastikowa karta gwarancyjna Sinn'a.

W przypadku potrzeby reklamacji odsyłasz zegarek bezpośrednio do Sinn'a lub oddajesz do jednego z autoryzowanych przez Sinn punktów serwisowych.

Sklep również może pośredniczyć w procesie reklamacyjnym jeśli masz takie życzenie.

Nie ma żadnej różnicy czy kupisz bezpośrednio na stronie internetowego sklepu Sinn czy u nich.

Poza ceną oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. Napiszcie do Szweda, za ile wam sprzeda U1 B. Porównamy oferty i będzie wiadomo co się bardziej kalkuluje.

Na korzyść Niemca jest zapłata bezpośrednia w Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KRZYSIO napisał:

Pożyjemy zobaczymy. Napiszcie do Szweda, za ile wam sprzeda U1 B. Porównamy oferty i będzie wiadomo co się bardziej kalkuluje.

Na korzyść Niemca jest zapłata bezpośrednia w Euro.

 

Obstawiam że różnice jeśli będą to jednak niewielkie.

Na tych zegarkach dystrybutorzy nie mają zbyt wysokich marż, a nikt nie będzie sprzedawał poniżej ceny zakupu.

Taka polityka cenowa Sinna, żeby rynku/cen nie zepsuć bo w dłuższej perspektywie traci na tym producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, KRZYSIO napisał:

Pożyjemy zobaczymy. Napiszcie do Szweda, za ile wam sprzeda U1 B. Porównamy oferty i będzie wiadomo co się bardziej kalkuluje.

Na korzyść Niemca jest zapłata bezpośrednia w Euro.

A co to za różnica, czy płacisz w EUR czy SEK?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, poiuyt napisał:

 

To jest potwierdzone info w praktyce? Moje wątpliwości wynikają stąd, że tego sklepu Sinn nie ma na swojej liście AD.

https://www.sinn.de/en/Sales_and_Service_Partners.htm

Uhrinstinkt na swojej stronie daje wzmiankę o wypełnionej karcie gwarancyjnej i jej aktywacji, ale w kolejnym akapicie pisze już tak, jakby to on odpowiadał za serwis. Zresztą ten sam opis jest przy zegarkach różnej marki, więc traktowałbym go z rezerwą.

https://www.uhrinstinkt.com/warranty

 

NIe wiem co rozumiesz przez "potwierdzona".

W linku który podałeś jest napisane: "The warranty can be redeemed throughout the world." oraz dalej "The Uhrinstinkt Warranty Service is our service promise to all customers and includes free collection and return of your timepiece in case of defects that are covered by the warranty conditions of the respective manufacturer as well as free repair or maintenance."

 

co rozumiem jako: "W przypadku potrzeby reklamacji odsyłasz zegarek bezpośrednio do Sinn'a (który prowadzi autoryzowany serwis sowich zegarków) lub oddajesz do jednego z autoryzowanych przez Sinn punktów serwisowych.

Sklep również może pośredniczyć w procesie reklamacyjnym jeśli masz takie życzenie."

 

Kupiłem u nich dwa zegarki i mam te karty gwarancyjne fizycznie u siebie.

Jak napisałem wcześniej są to oryginalne, plastikowe karty Sinn uprawniające do wnoszenia roszczeń gwarancyjnych we wszystkich autoryzowanych punktach serwisowych Sinn.

Jak dla mnie to wystarczające potwierdzenie :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja to gwarancja. Jeśli honorowana przez producenta, to dla mnie wystarczający argument do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeżeli różnica w cenie przy zakupie byłaby niewielka, brałbym jednak bezpośrednio u producenta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko na starcie ta różnica przy modelu na gumie to 180 Euro i 50 Euro przesyłka ( tutaj gratis ) to jakiś 1000zł. Zakładam, że będzie jeszcze jakiś rabat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem na UHR. Serwisowalem bezpośrednio w Sinn. Wszystko super. Poza czekaniem. Gwarancja podbita przy zakupie na uhrinstinkt jest honorowana a podbijający jest wymieniony wśród autoryzowanych dystrybutorów na stronie. Obowiązkowo mailować o rabat. Bez szaleństw ale dadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tego niebieskiego Uhr zrobi w cenie 1765 euro właśnie mi odpisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na pasku skórzanym dobierz gumę to już tak fajnie nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwedzi niestety nie negocjują ceny i odpisali tak :

Ceny zegarków Sinn są takie, jak podane na naszej stronie internetowej, Sinn nie oferuje żadnych rabatów. Oczywiście jesteśmy w stanie wysłać do Polski i wystawimy Ci fakturę, którą możesz po prostu zapłacić, jeśli wybierzesz dokładnie taki zegarek, jaki chcesz.
Z pozdrowieniami,
Fredrik André

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, satanic napisał:

Tylko na pasku skórzanym dobierz gumę to już tak fajnie nie jest.

+ 50 euro wysyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie, że drążycie temat gwarancji, ale zapis na stronie UHR wskazuje, że można serwisować bezpośrednio albo z ich pośrednictwem. Myślę, że to jest OK.

Za to ceny najlepsze, bezpłatna przesyłka i jak jeszcze dadzą rabat to nie mam uwag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysio pisałem stronę wcześniej 40 euro niżej niż na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć mi tę informację na PW jeśli możesz. Jakoś to ogarnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jakiegoś Sinna na zbyciu niech pisze PW. U1 mam😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała podpowiedź  - brać na bransie czy na gumie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KRZYSIO napisał:

Jeszcze mała podpowiedź  - brać na bransie czy na gumie ???

Jestem harduserem bransolet, ale U1 wziąłem na gumie.

Ta guma jest rewelacyjna!

A bransoleta dość ciężka do i tak już ciężkiego zegarka.

Kolejnym pytaniem może być jakie zapięcie do tej gumy?

Ale ten temat już był niedawno w tym wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.