Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arturr

Do około 300 i 500zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jaki możecie polecić panowie zegarek do około 300 i 500zł? Mam 18lat. Musi być ze znanej marki, na bransolecie. Musi podobać się dla oka, szpan itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperaj w Seiko, może Monster?

mnie się podoba


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperaj w Seiko, może Monster?

mnie się podoba

 

No mnie też jakby Monster się podoba :lol: , ale wg kryteriów kolegi to chyba za mały szpan będzie... <_<

 

W tej cenie do szpanu to chyba najlepszy będzie DIESEL albo inny jakiś FOSSIL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W tej cenie do szpanu to chyba najlepszy będzie DIESEL albo inny jakiś FOSSIL...

Na bransolecie ciężko będzie cóś znaleźć z tych marek w tej cenie. Fossile na bransolecie oscylują koło 5. stów (w Polsce).

A tak na serio:

Artur - poszukaj w Timex, Casio, wymieniony już fossil, Orient, Festina.

Ciężko coś doradzić, bo nie każdy wie co to:

Musi podobać się dla oka, szpan itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie ciężko będzie cóś znaleźć z tych marek w tej cenie. Fossile na bransolecie oscylują koło 5. stów (w Polsce).

A tak na serio:

Artur - poszukaj w Timex, Casio, wymieniony już fossil, Orient, Festina.

Ciężko coś doradzić, bo nie każdy wie co to:

 

a to ten monster to niby taki dla szpanu? co w nim takiego widzicie szpanowego? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarek zerknij, może coś znajdziesz w mniejszej cenie. Jakby Citizen wchodził w grę, to znajdziesz Eco-Drive'a w ciut wyższej cenie.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle spokojnie znajdziesz Diesla na bransolecie nawet za 270 zł(przed chwilą zaglądałem), tym bardziej za 500. Nie wiem tylko, czy Twój budżet to 300, czy 500 zł?

 

Tak, jak napisał wyżej boldy, Festina ma fajne i stosunkowo niedrogie zegarki na bransolecie, poszpanować można <_< , no i marka znana.

 

Ja bym jednak postawił na Seiko albo Orienta - bardzo dobre zegarki nie tylko do szpanowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj budzet ejst w granicach 300-400zl bardziej. no ale ten seiko co ci podalem za 380 to zly jest ze jakis festiny czy inne proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj budzet ejst w granicach 300-400zl bardziej. no ale ten seiko co ci podalem za 380 to zly jest ze jakis festiny czy inne proponujesz?

 

Jak pisałem, to Twojego posta o Seiko jeszcze nie widziałem. Z tych dwóch ostatnich ja brałbym Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.

 

ostatnie pytanie. czy dostane cos lepszego do tej samej ceny co seiko ten co podalem za 380zl?

 

dobry zegarek dla 18latka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniek
ostatnie pytanie. czy dostane cos lepszego do tej samej ceny co seiko ten co podalem za 380zl?

 

dobry zegarek dla 18latka?

 

On będzie w sam raz dla 18 latka ja mam 24 lata i sam chcę go kupić. Ale na razie nie jest dostępny. W tej klasie cenowej Seiko jest najlepsze, zawsze możesz iść w stronę Orient mako Cem6500 też do wyrwania za 500 zł ale musisz zastanowić się czy chcesz zegarek kwarcowy czy automatyczny. ja wiem już że dla mnie lepszy jest kwarcowy, po paru zakupach wiem że preferuję zegarki o średnicy max 40 mm bez koronki ( wszystko zależny od obwodu i szerokości nadgarstka ) i wadze tak około 110 gram. Większe i cięższe odpadają.

 

W sklepie darekzegarek ten model jest niedostępny, na początku lipca wysłałem zapytanie o przybliżony czas pojawienia się w sklepie. Dziś zrobiłem to samo i odpowiedź taka sam.

Witam.Zegarek jest niedostepny u mojego dostawcy. Niestety nie wiem kiedy bedzie.

pozdr.

 

w sklepie 60 sekund podobno ma być dopiero w połowie sierpnia. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ten monster to niby taki dla szpanu? co w nim takiego widzicie szpanowego? ;p

 

Monster? Monster jest do wszystkiego - do szpanu, do noszenia, do odczytywania godziny, do świecenia, do nurkowania, do kłucia w oczy swoim pomarańczowym fenomenem... :)

 

Monster to zegarek kultowy, absolutnie fenomenalny i w ogóle. Sam go - że tak powiem - używam i jestem z tego powodu przeszczęśliwy... <_<

 

Tyle w temacie Monstera, bo mogłoby być trochę :lol: więcej, ale miejsca na forum pewnie by zbrakło... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster? Monster jest do wszystkiego - do szpanu, do noszenia, do odczytywania godziny, do świecenia, do nurkowania, do kłucia w oczy swoim pomarańczowym fenomenem... :)

 

Monster to zegarek kultowy, absolutnie fenomenalny i w ogóle. Sam go - że tak powiem - używam i jestem z tego powodu przeszczęśliwy... <_<

 

Tyle w temacie Monstera, bo mogłoby być trochę :lol: więcej, ale miejsca na forum pewnie by zbrakło... :)

ale to ten seiko za 389 jest za***isty i w ogole? ;p

 

brac za taka cene?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci się podoba, to bierz. Kultowy wprawdzie nie jest, ale to porządny zegarek. A nasz forumowy Bazar przeglądałeś? Tam można trafić często fajne zegarki w dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci się podoba, to bierz. Kultowy wprawdzie nie jest, ale to porządny zegarek. A nasz forumowy Bazar przeglądałeś? Tam można trafić często fajne zegarki w dobrych cenach.

nie przegladalem bo preferuje nowe ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam prosbe. czy znajdzie sie cos w granicach 200 - 300zl? z seiko? bo 400zl za tamten to troche duzo jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał pod koniec tygodnia do sprzedania Citizen ny0040 nówka z 2 letnią pisemną gwarancją (tarcza czarna, guma) za 440 zł plus wysyłka-chętnych proszę o wiadomość na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam prosbe. czy znajdzie sie cos w granicach 200 - 300zl? z seiko? bo 400zl za tamten to troche duzo jak dla mnie.

Jeśli chcesz nowe Seiko, to możesz kupić Seiko 5, cena to 350 zł w sklepie. Za mniejsze pieniądze będzie raczej ciężko.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przez internet kupisz wspominianą wyżej Seiko piąteczkę za ok 300 zł. pozdr.


internet mym kościołem, zegarek moim niebem, Doxa mą religią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to lepiej seiko 5 czy tamten seiko za 389zl? i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to lepiej seiko 5 czy tamten seiko za 389zl? i dlaczego?

 

Seiko 5, to cała seria. Masa zegarków do wyboru. Automaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.