Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ricardo216

Policzmy SUMO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng
W dniu 5.01.2020 o 18:40, jackm napisał:

Prawilny ;)

 


Jak porównujesz go do nowego Sumo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

NATO

 

 

307205FD-127A-4833-B484-F7860508CC5A.jpeg

63DAFEF4-C68B-4F8B-8D4B-AD40F093F892.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

04a7b3d2e5689d134ba3907e4d28082b.jpg

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do znawców.

Chciałem sobie kupić dodatkowe teleskopy do Sumo. Czy muszą być dedykowane od Seiko, czy takie zwykłe też podejdą?

https://allegro.pl/oferta/teleskopy-do-zegarka-grube-1-78mm-20mm-2-sztuki-7905213795

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maritimeeng tak, wiem - ale czy inne podejdą? Grubość mniej istotna bo chciałbym założyć pasek zulu, bardziej kwestia końcówek czy będą pasować (nie będzie luzu czy coś).


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, evilym napisał:

Pytanko do znawców.

Chciałem sobie kupić dodatkowe teleskopy do Sumo. Czy muszą być dedykowane od Seiko, czy takie zwykłe też podejdą?

https://allegro.pl/oferta/teleskopy-do-zegarka-grube-1-78mm-20mm-2-sztuki-7905213795

 

Do oryginalnej bransolety 2,5mm, jeżeli chcesz do jakiejś gumy lub paska to pewnie muszą być cieńsze ale staraj się żeby główki były o średnicy otworu w uszach. Otwory mogą się wyrobić i będzie problem. Niestety nie mam już sumo, ale końcówki teleleskopów mają chyba 1,1mm średnicy.

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Macmac

Coś czuję że takie uniwersalne jednak będą za bardzo "latać"... Ale napiszę do sprzedawcy, może ma jakąś wiedzę na ten temat. 

 

EDIT: Teleskopy wcześniej, przeze mnie podlinkowane o grubości 1,78mm nie będą pasowału do Sumo - sprzedawca właśnie mi to potwierdził.

Zaproponował szukania teleskopów przynajmniej 2mm (wtedy końcówki też powinny być grubsze).

 

 

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, evilym napisał:

Dzięki @Macmac

Coś czuję że takie uniwersalne jednak będą za bardzo "latać"... Ale napiszę do sprzedawcy, może ma jakąś wiedzę na ten temat. 

 

EDIT: Teleskopy wcześniej, przeze mnie podlinkowane o grubości 1,78mm nie będą pasowału do Sumo - sprzedawca właśnie mi to potwierdził.

Zaproponował szukania teleskopów przynajmniej 2mm (wtedy końcówki też powinny być grubsze).

 

 

Tu masz prawie oryginał https://www.cousinsuk.com/product/double-shoulder-0250mm-18mm-to-24mm-extra-large-pip lub oryginał, kto to wie, cena za 10 szt. :) Do nato i zulu lepiej jednak gdy teleskopy są cieńsze więcej zostaje miejsca na pasek między kopertą a teleskopem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Noodles i @Macmac

Faktycznie te cienkie z UTE Watch Co byłyby idealne - gdyby nie koszt wysyłki do Polski (14 dolców)...

Teraz pasowałoby znaleźć takie w EU a najlepiej Polsce. Ale przynajmniej wiem czego szukać.

 

EDIT: tak jakbym znalazł

 

https://www.ebay.co.uk/itm/20mm-22mm-Heavy-Duty-2-0mm-Spring-Bar-w-1-1mm-Tip-Ends-for-Seiko-Citizen-Diver-/382188793122

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmodowane sumo na swietnym kajdanie od strapcode
20200909_180959.jpg.00356530e4562488d66129b74ce2a107.jpg
20200909_181836.jpg.aac863d5407a5cef2c99a4d6da90681b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nawet fajnie  wygląda, ale trochę mało sumo w tym sumo ;)

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chetnie kupiłbym oryginalny bezel. Moze ktos z Was ma niepotrzebny w stanie idealnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
W dniu 10.09.2020 o 06:36, jackm napisał:

No właśnie chetnie kupiłbym oryginalny bezel. Moze ktos z Was ma niepotrzebny w stanie idealnym?


Mam, ale potrzebny 😀

 

 

9F1D10F6-F641-4E27-A78C-F8F4A67C843A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2020 o 14:08, Chorwat napisał:

Ktoś jeszcze liczy te Sumiaki? ;)

 

 

To jest jedyne i ostatnie Seiko, które bym kupił :), jak coś to pisz nie krępuj się wcale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Chorwat napisał:

Hehe, nie na sprzedaż ;)

Też tak mówiłem, a teraz mogę tylko powiedzieć miałem .... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem, ale teraz powiem nie miałem, a ..mam :), chociaż po raz pierwszy 001. Może ktoś z kolegów ma zbędną i niepotrzebną koronkę, to odkupię.

IMG_7919.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Chorwat napisał:

Gratki, to ten z OLX z uszkodzoną koronką?

Tak, ale uszkokodzonty jest tylko gwint koronki tak, że jakoś sobie z tym poradzę. Nurkował, to ja z nim i tak nie będę.

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale uszkokodzonty jest tylko gwint koronki tak, że jakoś sobie z tym poradzę. Nurkował, to ja z nim i tak nie będę.
Gratuluję, prawilny. Tez o nim myślałem, dobrze że wziąłeś, nie będzie kusil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.